Transferin 5. Günü kanda negatif

Benim progesteron iğnesini de tam gününe göre vermiş şimdi baktım da yani çarşamba günü için iğne yok ben kan testini Salı günü versem daha mantıklı eğer pozitifse çarşamba gidip iğneyi almam gerekecek sonuçta değil mi

Evet canım 6 günümüz bugün transfer günü sayılmıyor benim test günüm ayın 28'inde yani haftaya pazartesi verdi doktor neden öyle yaptı bilmiyorum bana 14 günü vermiş herkese 12 gün veriyor 3 gün embriyosu için bilmiyorum vallahi belki her doktorun stili farklıdır şimdi bir hafta geçti neredeyse daha bir hafta var beklemek zor gelecek ondan stres oldum biraz daha. Kendime de söz verdim test yapmayacağım diye iğneleri de oldukça stresimi artıyor tabii

Yani bence de öyle ama alınan ilaçlar devlet destekli olduğu için süresi mi var acaba o gün gittiğinde mi yazar acaba diye düşündüm bitmeden verilmiyor ya bazı ilaçlar sen bilirsin canım Bir gün önce de gidebilirsin ha bir gün önce ha bir gün sonra

Yani 12. gün yapman yeterli olur diye düşünüyorum ama tabi doktor daha iyi biliyordur, sakin olalım, bol bol dizi izle, belki de yaşadığın bu agrilari adet sancısı hissin tutunduğunun belirtisidir ben de kendime sürekli böyle diyorum olumsuz bir şey olana kadar kendini üzme diyorum kendi kendime

Aynen öyle zaten değer bir anda 50 60 70 olmayacağına göre birkaç gün öncesinden de bir yükselme olmuş olur eğer varsa inşallah vardır Rabbim sen kolaylaştır ya

İnşallah canım İnşallah senin dediğin gibi olur ben de umut etmeye çalışıyorum hayırlısı neyse o olsun Rabbim bize de tattırsın anneliği inşallah bu adet ağrıları tutunma ağrısıdır normal yoldan gebelik olanlar genelde adet ağrısına benzetiyor ama bu tüp bebekte adet ağrısını duymamıştım genelde kasıklatması daha farklı şeyler söylüyorlar

Amin gene de içini ferah tut sana derken kendimi de diyorum kafamızı biraz rahatlatmaya çalışalım

Amin gene de içini ferah tut sana derken kendimi de diyorum kafamızı biraz rahatlatmaya çalışalım
İnşallah canım benim inşallah hayırlısı neyse o olsun olacağın önüne geçilmiyor olursa çok seviniriz olmazsa üzüntünüzü yaşayacağız yeniden baştan başlayacağız

Hadi hayırlı haberler bekliyorum kızlar sizden benim çok umudum yok İnşallah ben de verebilirim güzel haber siz önden ben arkadan inşallah

Merhaba ben 6. Gün kan tahlılıyle ogrenmistım sizin transfer gunuyle 5. Gun muydu ? 6. Gunden once cıkanı bilmiyorum sizinki erken olmus bır ıkı gun sonra baktırın ıstersenız

Merhaba ben 6. Gün kan tahlılıyle ogrenmistım sizin transfer gunuyle 5. Gun muydu ? 6. Gunden once cıkanı bilmiyorum sizinki erken olmus bır ıkı gun sonra baktırın ıstersenız

Evet transfer günüyle 5. Gündü , yarın bakacağım inş kanda

Aslında 4. Gunde kan vermıs oldunuz cok erken yani 6. Gun ve sonrası baktırın ben de merakımdan o zaman 6. Gunde baktırmıstım 35 cıkmıstı
Ama işte sizin değeriniz de bile 4. Günde başlamış olması gerekmiyor mu yani bi anda 30 olur mu ki 4. Gün yapmış olsaydınız da birazcık yüksek çıkardı bence sizin de , çok sevindim bu arada sizin adınıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…