Transferin 5. Günü kanda negatif

Aslında bu senin dediklerin de normalde hamilelik belirtisi, Allah’ım yüce Allah’ım büyük Allah’ım lütfen gerçekten şurada sevgi tuğba ve benim test sonuçlarımızı pozitif görmeyi nasip et yani 31 yaşındayım şu iki haftadır ettiğim duayı 30 yıldır etmemişimdir herhalde Rabbim affet bu zamana kadar dua etmediğim için de ayrıca

Rabbim sesimizi duyuyor inan en hayırlısını en kolaylıkla nasip edecek bize sadece sabretmemiz gerekiyor o kadar elimizden geleni yaptık yapmaya da devam ediyoruz gerisi Rabbimin ben artık tevekkül etmeye başladım oluyorsa hayırlıysa olacak olmuyorsa da hayırlı değil diye olmayacak ama olsun diye çok dua ediyorum çok bekledim çok emek verdim Bir de yaş 40 olunca insan bir ekstra tedirgin oluyor

Aminnnnnnn kolaylıkla olsun hangi yaşta hangi güzelliği yaşatacağını Rabbim bilir belli olmaz gelişmelerden haberdar edelim birbirimizi , yani ben inş yapmam test ama olurda düşersem yanılgıya gene yazarım burdan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…