Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Arkadaşlar şimdi ikinci testi yaptım ya bi 14.gün değer 174,6

5.Gün blastokist transferi olmuştum,bugün ( 10.gün ) tahlil sonucum 19,5 çıktı çok üzüldüm doktor 2 gün sonra tekrarlayalım testi dedi .İlk tüp bebek denememdi olmazsa 2.kez psikolojim kaldırır mı bilmiyorum

Canim cok ta kotu degil bence birakma kendini iki gun sonra 40 kusur cikacak tir en az 10. 12. 15 ve 17 tekrrla bak gor Allahin izniyle insallh artar canim sonucta hcg 5 ve uzeri gebelik demek onmeli olan artmasi bebisini olumsuz etkileme stres.yapp uzulme tamtersi sen ona siki siki tutun

Umarım öyle olur desteğin için çok sağol bu psikolojide bir yorum bile moral oluyor insana

Umarım öyle olur desteğin için çok sağol bu psikolojide bir yorum bile moral oluyor insana
Tabiki artar canım benim de ilk denemem her gece okşayarak bekledim tahlil gününü negatif bişey düşünme hiç iki gün sonra tekrar la bak arada ki fark a

Allah'ın izniyle artar inşallah sabretmek ve dua etmekten başka çarem yok şu an , en azından burada ki hamilelik haberleri mutlu ediyor insanı hele tüp bebek gibi sıkıntılı bir süreç sonucu olanlar.

arkadaşlar merhaba. 5 gün embriyo transferi oldum. 10 gün kan degerim 196, 12 gün kan değerim 468 çıktı. Değerlerim nasıl sizce? Ayrıca 12 gün e kadar şiddetli kasık agrılarım vardı. şimdi agrı kesildi. acaba tutundu veya yerleşti ondan mı agrı kesildi acaba. ALLAH herkese nasip etsin inşallah.

Herkese merhaba bugün 8.günüm kan sonucum 11.7 çıktı dr pozitif korkma 8.gün olduğundan düşük çıktı dedi ama ben emin olamadım katlarmı değerlerim ikiye acaba 3.denemem 2.de düşük yapmıştım şimdi çok korkuyorum

Benimde 12. gün 464 çıkmıştı değerim ikiz diye düşünmustum ama tek gebelik kasik ağrıları ara ara olup geçebilir çok normal hayırlı olsun canım

öznur hanım çok teşekkür ettim. size de hayırlı olsun. sizde mi yeni yaptırdınız. şimdi tahlil verdim 14 gün tahlili. 896 cıktı. rabbim kuçağımıza almayı nasip etsin

öznur hanım çok teşekkür ettim. size de hayırlı olsun. sizde mi yeni yaptırdınız. şimdi tahlil verdim 14 gün tahlili. 896 cıktı. rabbim kuçağımıza almayı nasip etsin
Yok canım haziran ayı nda yaptirmistim 19 haftalık olduk biz darısı başına inşallah değerin de gayet güzel artmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…