Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Insa
Insallah katlanr cnm...Kac haftalikken dusuk yaptn sebebi neydi belli mi ??

Insa

Insallah katlanr cnm...Kac haftalikken dusuk yaptn sebebi neydi belli mi ??
Aslında sebepte yok pıhtılaşma çıktı ama o sıra clexane kullanıyordum zaten deüerlerim katlanmadı canım yeniydi yani başta güzel gidiyordu sonra yavaşladı ve bitti

Slm kızlar bol bebişli yüksek hcgli günler dilerim herkese :) 8. Günümde hcg 35 çıktı çok mutluyum 7. Günden beri idrarda silik çizgi vardı zaten. İnş katlana katlana yükselir hepimizinki :)

Canım sonraki değerlerin kaç çıktı? İnş çooook yüksek çıkmıştır. Her zaman iki katlamıyor bazen birkaç kat birden artıyor. Bi bakmışsın 80-100 yani. Kendini ve bebişini üzme lütfen

Arkadaşlar 49 saatte bir ikiye katlanma normal mi? Doktor kan verirken 36 saatte bir iki katına çıkmasını bekliyoruz dedi. Sonuca görünce de her şey yolunda dedi, tabi içime kurt düşürdü.

İlk gebeliğimde doktor hiç ikinci testi yapmamıştı. Bu defa başka doktora gittim ve o beni gereksiz strese soktu diye düşünüyorum.

Cnm 48 saattr rahat ol kac dra gittiysem ayni seyi duydum ...48 saatte yaklask 2 ye katlanma

Reactions: 9ay

Canım kendini koy verme. Değerin yükselebilir de yükselmeyebilir de. İlk denemende olmayabilir. Ben 6. denememde hamile kaldım. İlk değerim 250'ydi. Ama 5.5 aylık iken kaybettim. Her şey insanlar için. Bu da bizim sınavımız. Allah sabrının mükafatını mutlaka verecektir.

Allah'a şükürler olsun doğumdan 3 ay sonra tekrar hamileyim. Allah'ın hazinesi çok büyük. İstemekten sakın vaz geçme.

Kızlar lütfen yardım iki gün önce 36 olan sonucum bugün 46 olmuş ikiye katlamalıydı biliyorum ama önceki kanı öğleden sonra 3 te vermiştim bunu ise bu sabah 9 da verdim iilla 48 saatin tam dolmasımı gerekiyor yoksa umudumu kesmelimiyim ikinci gebeliğimde böyle ilerlememişti çok kötüyüm şuan

Canım benim de 8. Günde 35ti 10. Günde yani 48 saat sonrası kaç katlaması lazım diye sordum doktora %60 artış yeterli dedi. Test gününde (12. Günde) 100ü geçmesini istiyoruz dedi. 10. Günde (tam 48 saat dolunca) 96 çıktı şükür yarın 12. Gün test günüm yani. 48 saat yarın akşam 7de doluyor tekrar baktırcam. Arkadaşlar bu arada laboratuarlarda bhcg ölçen her cihazın duyarlılığı markası vs farklı. Ölçümleri o nedenle hep aynı yerde yaptırmak lazım aklınızda olsun şekerler

Allah sabır versin canım yaşadığın çok zormuş gerçekten. Bişeyi merak ettim şimdiki hamileliğin doğal yolla mı oldu tedaviyle mi? Kaç aylık şimdi? İnş sağlıkla kucağına alırsın

Merhaba arkadaşlar.ben transferimin 3.günü aşırı kusma nedeniyle acil e gitmek zorunda kaldım.durumumu anlattım beta hcg yapıldı.sonuç 0.100 çıktı
Sanırım tutmadığını gösteriyor bu. Acil dr U erken daha yükselebilir dedi ama
Sonradan yükselme şansı var mı sizce?
Bu tip bi durum yaşayan var mı?
(5.gün embriyosu transfer edildi.)

Canım 3. Gün çok çok çoooook erken çıkmaması çok doğal. Bu gebelik olmayacağını kesinlikle göstermez. İnş pozitif sonuç alırsın test gününde. Boş yere stres yapıp bebeğini de üzme. Tutunmaya çalışıyordur şimdi sana. Stresten uzak dur lütfen tatlım.

3. Gun imkansız kandaa cıkmaz cnm.çok çok erken merak etme.

teşekkürederim içim rahatladı biraz

3. Gun imkansız kandaa cıkmaz cnm.çok çok erken merak etme.
Daha önceki transferimde 5.günü 18 çıkmıştı betahcg.ona göre kıyaslandığında
En az 3- 5 gibi bi değer çıkar diye düşünmüştüm.
Ama bizim matematiğimiz bebişlerinkine uymuyor herhalde
Umarım hala benimledir bebişim

selam kızlar, benim de dün transferimin 9. günüydü (transfer günü hariç) dayanamayıp idrar testi yaptım, maalesef tek çizgi gördüm gerçi bazı kişilerde idrarda çıkmayıp, kanda çıkmış ama , merakıma dayanamayıp üzdüm kendimi, aslında meraktan ziyada bugün evliliğimizn 2. yıldönümü eğer pozitif çıksaydı, eşime gösterecektim, o niyetle biraz da bakmak istedim ama çıkmadı yarın kan testi yaptıracağım.Umarım iyi sonuç alırım. Dualarınızı eksik etmeyin benden.

arkadaşlar beta hcg değerim 14 gün 896 cıkmıştı. 16 gün ise 1825 cıktı sizce ikiz olabilir mi :) hayırlısı olsun sağlıklı olsun tek

Allah yardımcın olsun canım baktırdın mı kanda kaç çıktı? İnş pozitiftir. Bu arada asıl test günün ne zaman??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…