Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

4 günlük 2 embriyo transfer edilmişti transfer günü hariç 8. Gün 35 10. Gün 96 12. Gün (asıl test günüm) 250 çıktı şükürler olsun. Darısı tüm isteyenlerin başına inş

Bir hafta önce( transferin 10. Günü ) kan testi sonucum 19 iki gün sonra farklı bir merkezde yaptırdığım sonuçta 19 çıkınca doktorum 1-2 güne adet olursun demişti ancak 1 hafta geçti hala adet olmayınca tekrar test yaptırdım bugun 280 çıktı doktorda sasırdı hala kimyasal gebelik olma ihtimali var ama iki gün sonra testi tekrarlayalım dedi bu kadar gecikmeye bu değer düşük ama umarım bir mucize olur

Allah yardımcın olsun canım baktırdın mı kanda kaç çıktı? İnş pozitiftir. Bu arada asıl test günün ne zaman??

Teşekkür ederim canım. Salı günü asıl test günümdü, ve 23 çıktı. Şimdilik gebelik var görünüyor dedi hemşire ama yarın da tekrar tahlil yapacağız. Artıp artmadığına bakılacak. Umarım artar

Herkese merhaba. Aranıza yeni katıldım. Geçen ay 1. kalite tek embriyo transferi yapıldı malesef sonuç negatif. işte o bekleme sırasında sizlerin tüm yazdıklarını defalarca okuyup umutlandım. yaşım 36 ve ara vermeden tekrar denedik. 3 yumurtadan 2 si bölündü. bugün transferim oldu. ancak doktorum ikisininde ikinci kalite olduğunu söyledi. umut etmeden olmuyor. beklemedeyim. hepinizin gönlüne göre versin allahım.

arkadaşlar beta hcg değerim 14 gün 896 cıkmıştı. 16 gün ise 1825 cıktı sizce ikiz olabilir mi :) hayırlısı olsun sağlıklı olsun tek
Merhaba canım benim de 8. Gün 36 10. Gün 96 12. Gün 250 16. Gün 1825 son sonucumuz aynı çıkmış senin diğer günlerde kaç çıkmıştı? Bana 4 günlük 2 embriyo verilmişti senin kaç günlük kaç taneydi canım? İkiz midir acaba ikimizinki de??? Ben de hayırlısı neyse o olsun inş hayırlısıyla ikiz olsun inş diyorum canım hakkımızda hayırlısı. Dr ultrason için me zaman çağırdı seni? Benim 15i prş günü ilk kontrol

İnş bu sefer güzel sonuçlanır canım. Allah ol dedikten sonra kalitesi çok düşük olsa da oluyor. Hem seninki iyi ki 2. Kalite

Arkadaşlar embriyoların kaçıncı gün embriyosu olduğunu yazmadığınız sürece sonucunuzun kaç olduğunun hiç bir anlamı yok.

Örneğin 2. gün embriyosu transfer edilen birisi için 12. gün değeri 100 ise bu çok iyi bir değerdir.

Ama 5. gun embryos (blast) transfer edilen birisi için 12. değeri 100 ise muhtemelen kimyasal gebeliktir.

Merhaba kızlar 3. Gün embriyosu 2 tane transfer edildi 1 ekimde bugün test günümdü değerim 70 çıktı hemşire gebelik var veya yok diyemiyorum dedi böyle olan var mı

Bence hamilesin canım. 3. Gün embriyolarında eğer biri tuttuysa değerin iyi. İkisi de tutsaydı daha yüksek olurdu tahminimce. Hadi bakalım değerinin artmasını ve güzel haberlerini bekliyoruz. Benim 7 günüm. Ama hassas idrar testi negatif veriyor. Benim de 3. Gün embriyosuydu ama 2. Kalite. Sanırım bu defa da tutmadı

İnşallah öyledir ilk defa böyle sonuç aldım ben 9. Günü idrar testi yaptım negatifti üzülme vardır inşallah bebeğin

Merhaba kızlar 3. Gün embriyosu 2 tane transfer edildi 1 ekimde bugün test günümdü değerim 70 çıktı hemşire gebelik var veya yok diyemiyorum dedi böyle olan var mı

senden umut alarak :) önce predictor early yaptım negatif gittim kan verdim 0.514 çıktı bugün 7. günüm ve yine olmadı. çok üzgünüm ((

senden umut alarak :) önce predictor early yaptım negatif gittim kan verdim 0.514 çıktı bugün 7. günüm ve yine olmadı. çok üzgünüm ((
Daha 7. Gün çok erken bende belki 10. Veya 11. Gün gitsem hiç çıkmayacaktı gerçi 12. Gün değerimde düşük dua et lütfen rabbim hepimizi sevindirsin

Daha 7. Gün çok erken bende belki 10. Veya 11. Gün gitsem hiç çıkmayacaktı gerçi 12. Gün değerimde düşük dua et lütfen rabbim hepimizi sevindirsin

etmez miyim. şuan ezan okunuyor. allahım tüm bebek sahibi olmak isteyenlerin bebeklerini hayırlı kılsın inşallah nasip etsin. kendini strese sokma. yükselecek değerin güven bebeğine..

Bugun blastokis 5.gun embiryosu transferim 10.gunu kan testi verdim sabah sonra eve geldim adetim basladi sandim baya bi kanama oldu test sonucum 23 cikti doktoru aradim uzulme normal bi deger kanamada normal dedi ama kahverengi deilki kirmizi kanama yasadim ben ve 5.gun embriyosuna gore dusuk bir deger bence kimyasal gebelikmi yasiyorum yoksa sabah kanamayla dustumu okadar agladimki sizce nedir

Canım üzülme, geç tutunmuştur. Yerleşme kanamasıdır. Önemli olan kanamanın devam etmiyor olması. Ara ara olması normal birkaç gün. Ben 2 kez denedim kanda 1 i bile göremedim

Canım üzülme, geç tutunmuştur. Yerleşme kanamasıdır. Önemli olan kanamanın devam etmiyor olması. Ara ara olması normal birkaç gün. Ben 2 kez denedim kanda 1 i bile göremedim
tesekkur ederm sanki vardida kanla birlikte dustumu acaba diyorm degerde dusuk zaten blastokistti bukadar gec tutunma olabiliyormu acaba okadar agladimki anlatamam insallah isteyen herkes bebegine kavusur sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…