Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Arkadaşlar merhaba ben kaç haftalık hamile oluyorum.Kafam çok karıştı ya.son adet 30 mayıs,transfer ise 17 haxiran ben hesap yapamadım anlamıyırum

Burdan Hcg takibi yapanlara da ışık olurum inşallah
12. Gün 172
14.gün 282 ( artış az oldu diye mahvoldum)
16. Gün 781
Çok şükür bin şükür
Şuan duam çocuk ateşiyle yanan tüm kader arkadaşlarımında bu sevinçleri yaşaması ve cümlemizin sağlıkla bebişleri kucağımıza alabilmesi.. Amiin

Canim ben de su anda böyle bi süreçten geçiyorum değer artışım düşük o yüzden dış gebelikten supheleniyor doktor. Ben de de kese gozukmedi gi için doktor son kez yarın bakcak ve karar vercek.ama sen yine de umudunu kaybetme burda olumlu çok msj okudum umarım hamilesindir ve gebeliğin devam eder

Malesef cumartesi günü düşük yaptım canım, umarım senin ki sorunsuz dur haberdar et mutlaka

Malesef cumartesi günü düşük yaptım canım, umarım senin ki sorunsuz dur haberdar et mutlaka
Canim ben bugün de doktora gittim ve kese yine yok dedi rahim duvarın da kalın değil zaten 5 mm dedi. Netten baktım normalde en az 7 mm olmaliymis.yarin tekrar bakcak.senin adına üzüldüm canım ama sağlıklı hamilelik değilse zaten sana zarar vermesin daha iyi hakkımızda hayırlısı. Bir daha ki sefere inşallah diyelim.peki senin kanamam başladı ve düşük oldu öyle mi yani değerlerine bacaklar mi takip etmeye evim edilecek mi

Merhaba canım öncelikle hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Beta hcg sonucun kaç çıktı?

Kanama on gündür falan lekelenme şeklindeydi, cumartesi günü arttı ama öyle çok değil üç defa parça geldi dr. Düşük yapıyorsun dedi. o gün beta hcg 1040 di. bugün yine kontrolün vardı beta hcg 1400 çıktı düşmesi gerekirdi halbuki dr usg ile baktı ve sağ tüp alınmıştı benim tam alınan yere yerleşmiş yani dış gebelik teşhisi koydu iğne yaptı şimdi istirahatdeyim insallah kendiliğinden düşerse operasyona gerek kalmaz.

Sen de sıkma canını ne olur biz istemeye devam edelim hakkımızda ne hayırlısıyla o olur

Canim benim bugün ki beta Hcg 1687. Ama sanırım aynı şeyleri yaşıyoruz. Benim de 2 gün kanamam olmuştu ama 13. Gün sonra değerim yükselmeye devam edince doktor da gebelik devam ediyor dedi.neyse yarın son olcak benim de sanırım kontrolum. Bana da ilaç verirler sanırım. Gelişmeleri yazarım iyi dinlenmeler sana umarım kolay atlatirsin

Canım haber bekliyorum inşallah bebeğin sımsıkı tutunmustur sana,

Allah yardımcın olsun canım.. Rabbim kısa zamanda sana sağlıklı bir evlat nasip etsin

10.gün idrarda silik çizgi
12.gün bhcg 636.6
14.gün bhcg 1980
Acaba ikiz mi kızlar :) daha çok yeni öğrendim 4 gün sonra ultrason randevum var merak ediyorum. Bi de hep korkuyorum en ufak bi sancım olsa. Sizde de oluyo mu?

Bence kesin ikiz canım hayırlı uğurlu olsun ara ara kasik ve bel ağrısı normal canım takma kafana

Canım haber bekliyorum inşallah bebeğin sımsıkı tutunmustur sana,
Ne yazık ki canım dış gebelikmis dün iğne yapıldı kese sağ tupteymis sanırım bir de kürtaj yapıp Rahmi temizle diler. Şimdi kesenin yok olmasını beklicez.yoksa ameliyat olabilirmiş. Ayni seyler yani .O yüzden hemen atlatiriz inşallah diye dua edelim şimdi de. Neyse artık hayırlısı diyelim inşallah bi sonra ki olur bakalım canım umarım senin de güzel haberlerini bekliyorum ilerleyen zamanda

Ah çok üzüldüm canım senden umutluydum, kismetimizde yokmuş demek ki napalim hayırlısı buymuş. Dilerim bir daha ki denememizde sağlıkla kucagimiza alırız bebislerimizi, ben biraz ara vermek istiyorum ama. İğneyle düşer inşallah canım yoksa ameliyat diyorlar bu benim 3. Açık ameliyatım çok korkuyorum açıkçası. Ne zaman kan istedi senden bir daha, ben cuma ve pazartesi veri cem. İnşallah ameliyata gerek kalmaz

Maalesef arkadaslar benim de bebegim gelismedi,hala kalp atisi yok.cumartesi kurtaj dedi doktor((gecen haftaki ultrasonda ikiz gordukten sonra bu sonuc yikti beni...

Maalesef arkadaslar benim de bebegim gelismedi,hala kalp atisi yok.cumartesi kurtaj dedi doktor((gecen haftaki ultrasonda ikiz gordukten sonra bu sonuc yikti beni...
Ay yapma yaaa,nedir bu hepimizin başına gelenler senden ümitliydim Allahım yardımcın olsun,sabrını bol versin canım

Acaba benim beta hcg düşük mü? Transferin 9. günü 34,92

Benimde beta hcg 11 gün 43 küsürdü sonra 13 günde ikiye katlamadı ama bdn tekrar test yaptırmadım doktorumda zaten tekrar test istememişti önce keseyi gördük bir hafta önce de kalp atışını duyduk bdnde çok üzülmüştüm düşük diye ama bilemeyiz beklemekten başka yol yok İnşallah Rabbim hayırlısıyla çocuklarımızı kucağımıza almayı nasip eder hepimize

Bence kesin ikiz canım hayırlı uğurlu olsun ara ara kasik ve bel ağrısı normal canım takma kafana
Doğru bildin canım bebişlerim ikizmiş dğn gördük keseleri :) 2 hafta sonra da kalp atışları için gidicez. Inşallah bir aksilik çıkmaz. Çok korkuyorum aslında ikiz diye mi daha çok oluyo bu sorunlar? Kalp atışının duyulmaması ya da durması,?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…