Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Merhaba herkese. Benim de 8 Martta 5.günblastokist transferim oldu. 10.gün degerim 35, 12.gün 57, 14 gün 172, 16.gün yani bugün 557 çıktı. Yavaş başladı ama güzel katlanıyor gibi. Ama bugün kasiklarimda leğen kemiğine ve belime vuran ince ince ağrım var. Pozitif alanların karın kasık ağrısı oldu mu arkadaşlar? Olduysa nasıl bir ağrıydi ne zamana kadar sürdü?

O agrilar uzunca bi sure oluyo cnm sadece sen yinede kendini yorma firsat buldukca uzan dinlen

Merhaba herkese. Benim de 8 Martta 5.günblastokist transferim oldu. 10.gün degerim 35, 12.gün 57, 14 gün 172, 16.gün yani bugün 557 çıktı. Yavaş başladı ama güzel katlanıyor gibi. Ama bugün kasiklarimda leğen kemiğine ve belime vuran ince ince ağrım var. Pozitif alanların karın kasık ağrısı oldu mu arkadaşlar? Olduysa nasıl bir ağrıydi ne zamana kadar sürdü?
Cnm uzulme ben bi gece agridan sabaha kadar agladim sabah doktora gittim bebisin kesesini gordum agrilar hala devam edio bende de kanama olmadikca normal dedi agriya.biraz yorulunca bel kemigi agriso artio dinlenince gecio.2 mart benim transferim bugun bebegi gorduk cok sukur ama kalp atisi icin 2 hafta daha beklicez ..

Arkadaşlar ben 7. Gün test yaptirdim 3.93 cikti inşallah yükselir yarin tektar yaptiracaz baktığımda çoğu kisininki bu gunlerde yüksek çıkmış endişeliyim

Kızlar 3.gun embriyosu 12.gün değeri 52.2 bugün 14.gün ve değerim 85.5 çıktı
Çok düşük geldi bana sizce nasıl ben boşu boşuna mı endişe yapıyorum:KK43:

Kızlar 3.gun embriyosu 12.gün değeri 52.2 bugün 14.gün ve değerim 85.5 çıktı
Çok düşük geldi bana sizce nasıl ben boşu boşuna mı endişe yapıyorum:KK43:
iki gün sonraki değeri de görmek lazım bence, ayrıca %70 katlanması yeterli diye biliyorum ben, seninki katlanmış, içini ferah tut lütfen

iki gün sonraki değeri de görmek lazım bence, ayrıca %70 katlanması yeterli diye biliyorum ben, seninki katlanmış, içini ferah tut lütfen
İnşallah yaa genelde okuyorum herkesin değerleri hep yüksek. Ben bi türlü yüzün üstüne çıkamadım. Bölümşu boşuna sevinmek de istemiyorum ne yapacağımı bilemedim:KK43:

Cnm uzulme ben bi gece agridan sabaha kadar agladim sabah doktora gittim bebisin kesesini gordum agrilar hala devam edio bende de kanama olmadikca normal dedi agriya.biraz yorulunca bel kemigi agriso artio dinlenince gecio.2 mart benim transferim bugun bebegi gorduk cok sukur ama kalp atisi icin 2 hafta daha beklicez ..
Ya öyle mi? Benim dün bugün ağrım çok nedense. Adet ağrısı gibi değil ama kasiklarim ve belim ağrıyor. İnşallah ters bir şey yoktur. Raporluyum hep evdeyim genelde dinleniyorum. Ne güzel keseyi görmüşsünüz darısı başıma.. Güzel haberlerimizi alırız hep inşallah..

Ya öyle mi? Benim dün bugün ağrım çok nedense. Adet ağrısı gibi değil ama kasiklarim ve belim ağrıyor. İnşallah ters bir şey yoktur. Raporluyum hep evdeyim genelde dinleniyorum. Ne güzel keseyi görmüşsünüz darısı başıma.. Güzel haberlerimizi alırız hep inşallah..
Insallah canim cuma bebegide gorduk ama yine kalp atisi icin beklemedeyiz agrilar devam ediyor normal dediler yine ama korkutuyor insani hep tedirginim

benimde bu gün 11.gün 8.47 çıktı sizlerdeki yüzlü rakamları görünce benim gebelik olmadı sanırım :KK43:

Kizlarr bende 5+3 haftalik tüp bebekle hamileyim.persembe gunu nasipse keseyi görucez.Ben doktora henuz soramadim ama cinsellikle ilgili bilginiz varmi:işsiz:
doktorunuz nezamana kadar yasakladi:oha::KK48:

Pek anlamiyorum degerlerden ama dusuk degil gibi kan degerleri baya degisken olabiliyor gruplarda gormustum herkezin degisik istersen iki gun sonra tekrarla artis iki kat oluyorsa sorun yoktur.rabbim hayirli haberler duymayi nasip etsin insallah

X