Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Benimki ikiz cnm :) seninki Baya yüksek 12. Gün için genelde o değerler üçüz gebelik bile oluyor bizim grupta vardı 12. Gün 1150 gibi idi üçüzdü...
sen yine kan ver büyük ihtimal 1 hafta sonra kese için gel der doktor ozama belli olur
Oy maşallah kaç aylık Allah hayırlı evlatlar etsin.. Bizde bugün baya bi korku yaşadık değer çok az yükselince ama doktorum olumsuz konuşmadı şükür

Oy maşallah kaç aylık Allah hayırlı evlatlar etsin.. Bizde bugün baya bi korku yaşadık değer çok az yükselince ama doktorum olumsuz konuşmadı şükür
Evt çok yüksek ya ondan bşy olmaz büyük ihtimal biri tutunup bırakmış digerleri devam ediyordur ciddi yüksek çünkü :)
Benim 3.5 aylık oldu ama riskli gebelik inş sağ saglim dogururum darısı isteyen herkese inş :)

Progesteron varsa bir düşme o ku hakkında bilgi verir. Dedigim gibi
Baktım netten ama pek.bişey bulamadim senin bilgin varmı? bide sence farkli.hastanelerde kan testi vermek az yükselmesine sebep olurmu 12.günüm de 1200 dü 14.günüm de farklı yerde yaptırdım 1569 çıktı

Ben 7 ve 9. Günlerimde baktırdım gayet ıyi katlanmıştı. Doktor birdaha baktır demedi perşembe yeniden değerlerime baktırıyormuş sizce yahu keseyi beklemek gerçekten zormuş geçmiyor günler

Ben 7 ve 9. Günlerimde baktırdım gayet ıyi katlanmıştı. Doktor birdaha baktır demedi perşembe yeniden değerlerime baktırıyormuş sizce yahu keseyi beklemek gerçekten zormuş geçmiyor günler
Benimde az.yükseldi yarın tekrar aynı hastanede.aynı saatte.yaptır dedi doktorum bakalım ne çıkacak nezaman çağırdı seni doktorun keseyi.görmek için

Kizlar merhaba.27 subatta 5. gun 2 transferim oldu.
9. gun:121.1
11.gun: 272
17.gun: 4546.3
Sizce ikiz olma olasiligi var midir? 23 une kontrolum var.

Kizlar merhaba.27 subatta 5. gun 2 transferim oldu.
9. gun:121.1
11.gun: 272
17.gun: 4546.3
Sizce ikiz olma olasiligi var midir? 23 une kontrolum var.
Benim de 27 şubat ta 5.gün embriyosu transfer oldu ama.tek 16.günüm de 3000 çıktı tek kese göründü senin çok yüksek ikiz olabilir Allah hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin inşallah

8martta 5.gun dondurulmus tek embriyo transferim oldu,bugun 10gunum bhcg 100,9 cikti. Sanirim pozitif:) ama simdide ya katlanmazsa diye korkmaya basladim

Pazartesi icin cagirdi,ilk bhcg de ogun bakilcakti ama ben dayanamadim bugun yaptirdim

X