Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Benim de 5.gun embriyosu ama tupbebek doktorum ve baska bir doktora gittim ikiside son adet tarihimden hesapladilar

Merhaba arkadaşlar 5. Gün embiryosu 2 adet trnsfer edildi.11. Gün testim 560 çıktı.İkiside tutmuş olabilir mi? Doktorum belli olmaz 5. Gün embiryosu olduğu için yüksek çıkmış ikiz gebelik te olmayabilir dedi.

Merhaba arkadaşlar 5. Gün embiryosu 2 adet trnsfer edildi.11. Gün testim 560 çıktı.İkiside tutmuş olabilir mi? Doktorum belli olmaz 5. Gün embiryosu olduğu için yüksek çıkmış ikiz gebelik te olmayabilir dedi.

Yani belli olmaz tabi ama ikiz bence değerin yüksek çünkü benim 12. Gün 720 idi ve ikiz :)

Canim tebrikler doktorununda dedigi gibi belli olmuyo kana gore ikiz olup olmamasi. Buna takilma suan sonucta gebesin artik. Sagilikla doğsun

Canim tebrikler doktorununda dedigi gibi belli olmuyo kana gore ikiz olup olmamasi. Buna takilma suan sonucta gebesin artik. Sagilikla doğsun

Çok teşekkür ederim.Evet çok şükür hamileyim ikiz gebelikten korkuyorum sanırım.İki embiryoyu şansımı yükseltmek için (yaşım 35) son anda karar verdim .Ne olursa olsun sağlıklı olsun inşallah tabi.

:KK42::KK42::KK17:Kızlar başka bir topiktede rica ettim,özellikle hamile olan arkadaşlarımdan dua ricaediyorum.10 .gün kan sonucum 10,22 beta hcg.Eğer yarın yapılacak kan tahlilimde yükselme olmazsa kimyasal gebelik olarak değerlendirilicek.Çok üzgünüm pozitif sonuç olarak bile değerlendiremedik...Böle olup yükselen ve sağlıklı hamilelik olan var mıdır onuda bilmiyorum.Dua etmekten ve dua istemekten başka şansım yok...

Slm kızlar 12 gün değerim 1012
15 gun4250 çıktı sizce ikiz olabilirmi değerlerden anlayan varmı varsa yorum yazabilirmi

Cnm bizim değerlerimiz yakın gibi bir de 2 embiryo ve 5. gün transferi sanırım .Ama doktor telefonda bir yorum yapmadı bana 10 nisan pazartesi muayenem var . Aslında ikiz istemiyordum ama şansımı arttırmak istedim son anda korktum tutmazsa diye :)) Bakalım hayırlısı olsun ..

Kızlar merhaba, gecen hafta salı günü 5.gün blankosit transferi oldum bugün kanda beta hcg yaptırdım 0,1 çıktı alt üst oldum :KK43:

Cnm bizim değerlerimiz yakın gibi bir de 2 embiryo ve 5. gün transferi sanırım .Ama doktor telefonda bir yorum yapmadı bana 10 nisan pazartesi muayenem var . Aslında ikiz istemiyordum ama şansımı arttırmak istedim son anda korktum tutmazsa diye :)) Bakalım hayırlısı olsun ..
İnşallah ikizdir. Benim 13. Gün değerim 2009 du ama bebeğim tek ikiz değil.

Arkadaslar 11 gun beta hcg 2.3 du 2 gun snra tkrar olcturdum 5.7 cikti sizce kimyasal gebelik mi yoksa snradan mi tutundu acana 2 3 gun snra tkrar beta ya baktrsam mii moralim cok bozuk

X