Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

elevit ve omega3 tek ilac mi?bana vermedi onlari ndn acaba..bi de hic test falan yapmadik,12.haftadan sonra yapilir dedi..oyle mi?
Valla bizim senle muhtemel doğum zamanlarımız aynı gün gibi görünüyor ben cuma kontrole gittim 3 sayfa tahlil istedi. Tam kan sayımı, idrar, rubella, toxo, vdld mi ne böyle tahliller istedi bazılarının 1 hafta sonra çıkacak sonuçları. 6 haftalığım bende daha. Senden neden 12 den sonra istedi anlamadım

Merhaba benimde 5. Gün embriyosuydu 7. Gün idrar testinde çıkınca 8. Gün kan vermiştim ve 119 çıktı. Bende de kasık ağrısı olmuştu. Cuma günü iki kesemizi de gördük. Sana kaç embriyo transfer edildi? 2 ise 2 side tutmuş olabilir değerin yüksek seninde 7.güne göre

Tek embiryo canım hayırlı olsun sizede :))çok saol tek konulunca ikiz oluyomu kii:)))

bilmiyorum ki..kalp atışını daha duymadik belki ondan sonra isteyecek.

Vallaha simdi bile gitsen gorunur cunku bugun doktorum hcg 1000 ve ustu oldumu kese gorunur dedi.Degerlerin yuksek muhtemelen ikiz :) hadi hayirlisi.Dr.bu degerlere ragmen mi iki hafta sonra muayene dedi?
:))) dr. Bu değerlere rağmen 2 hafta sonra gel dedi çok şaşkın ve heyecanlıyım :)) 6 negatif ve 7. Tuttu şoktayiz hala çok teşekkür ederim cvp verdiginiz için Rabbim sağlıkla yavrularimizi kucakladigimiz güne ulastirsin inşaallah ❤❤❤

maşallah Rabbim tamamina erdirsin,kac yillik evlisiniz?

Kalp atisiyla birlikte gormek istemistir :) Aminnn.

Rabbim onca sene tüp bebek eziyetini iki evlat ile unuttursun :)

Rabbim onca sene tüp bebek eziyetini iki evlat ile unuttursun :)

Amin inşaallah 1 açık 3 laparoskopi oldum en son ameliyatim başarılı oldu sadece çok şükür inşaallah bugünü gösteren Rabbime sonsuz şükürler olsun çok sagolun tüm dileyen isteyen herkese bu messatkatin meyvesini tattirsinyüce Rabbim

Kizlar merhaba bende tup bebek seruvenindeyken bu ay bir surpriz oldu ve adetimi beklerken gebe oldugumu ogrendim.fakat degerlerim biraz fazla yuksek gibi geldi bu durumda olan varmi acaba. 1.testim 212 2.testim 670 3.testim 2200 henuz kese gorunmedi bugun bi kararti gorundu sadece.

Cnm alttan baksa kese görülür bu degerle 5000 olması lazım sen 3 gün sonra git kesin görülür belki ikizdir :)

8. Gün 30
10. Gün 33
12. Gün 60
14. Gün 137
Siz siz olun kızlar erken test yapmayın doktorum kızdı biz 12 ve 14. Gün değerine bakarız sen kendi kendine test yapmışsın kendi kendine yorumla dedi.
Bu son 1 haftam burnumdan geldi pozitif olduğuna sevinemedim bile ... tabi yinede kafam karışık kalp atışını duyana kdr içim rahat etmiycek

Cnm alttan baksa kese görülür bu degerle 5000 olması lazım sen 3 gün sonra git kesin görülür belki ikizdir :)
Bi kararti gorundu ama tam kese diyemem henuz dedi.bi kac gun sehir disinda olacagim haftaya pazartesi bakilacam artik.artisin fazla olmasi kafami karistirti

Hayirli olsun canim hep bir seyleri bekleyecegiz oyle gorunuyo..rabbim hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin..

Bi kararti gorundu ama tam kese diyemem henuz dedi.bi kac gun sehir disinda olacagim haftaya pazartesi bakilacam artik.artisin fazla olmasi kafami karistirti
Daha çok Yen'i ondandır sen haftaya hem kese hem kalp atışı bile görürsün değerlerin çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…