Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Kaçıncı gün test yaptınız siz ne çıktı silikmi çıktı ? 7. Günü bida deniycem inşallH görürüm 2. Çizgiyi

Benim transferin 8. Günü 30
10. Günü 35

Sevinç'im 2 gün sürdü sadece
Aa çok üzüldümm hayırlısı olsun düşük oluyo yani demi yoksa değer 2 katına çıkması gerekiyomuş ilk denememiydi idrarda hiç bakmışmıdınız çok zor ya allah bu yolda olan anne adaylarının hepimizin yardımcısı olsun hayırlı sağlıklı bebekler versin elimizden geleni yapıyoruz gerisi allahın takdiri

3. Denemem bu

1. Negatifti
2. Den bi kızım oldu
Kardeş istediğim için yaptım ama kısmette yokmuş
%60 artması lazım 2 günde .. hiç deilse 45 falan olmalıydı bugun
2 gün sonra bidaha kan vercem ama düşer kesin değer .. kimyasal gebelik oluyor tutunup sonra gelişmemesi

Kaçıncı gün test yaptınız siz ne çıktı silikmi çıktı ? 7. Günü bida deniycem inşallH görürüm 2. Çizgiyi
Ben 7.gün sabah ilk idrarla yaptım testi ve silik çizgiyi gördüm 8.gün de gidip kan testi yaptırdım değerim 119 du. 8.günde değerin 119 olmasına rağmen 7.gün çizgim çok silik çıkmıştı. Kimisinin 10. Günde 20 falan çıkıp sonra katlanmaya başlıyo 10 küsürlerde 20 de fln çok silik çizgiyi anca görürsün göremezsin bile o yüzden dedim bekle bir iki gün daha diye
Bu arada benim iki embriyoda tutunmuş çok şükür o yüzden değerim yüksekti ve çizgim erken çıktı tek yerleştirildiyse çıkmama ihtimali de çok yüksek.

Canım 1 tane mi transfer edilmişti sana? Belki iki taneyse ikisi de ilk tutunup birini kaybedince de gerektiği kadar artmazmış değer. İnşallah öyle birşey olmuştur

Canım 1 tane mi transfer edilmişti sana? Belki iki taneyse ikisi de ilk tutunup birini kaybedince de gerektiği kadar artmazmış değer. İnşallah öyle birşey olmuştur
İki tane kondu cnm
Keşke öyle olsa burda okudum nadirde olsa varmış ama bende şans Yok

Gebeligin hayırlı olsun arkadaşım Rabbim hepimizi evlatlarına kavuştursun inşaallah sana birşey danışmak istedim değerini görünce benim 11.gün sonucun 579, 13. Gün 1859 çıktı daha dr gitmeme 2 hafta var sence iki embriyo transfer edilmişti ikiz olma şansım var mi ? Hemşire değerler bazen yaniltabilir keseyi görmek gerek dedi ...

Arkadaşımın 12. Gün değeri 450 idi ikizlere hamile şimdi bence değerin çok yüksek mşlh

Vallaha simdi bile gitsen gorunur cunku bugun doktorum hcg 1000 ve ustu oldumu kese gorunur dedi.Degerlerin yuksek muhtemelen ikiz :) hadi hayirlisi.Dr.bu degerlere ragmen mi iki hafta sonra muayene dedi?

günaydın :) gözün aydın
bana da değer yanıltabilir dediler, değerimi gördüğümde doktoruma sordum, neden bu kadar yüksek diye , bana dediği fena halde gebesin sen gel bakarız demişti, iki hafta çok geç belki kalp atışı ve keseyi bir görmek içindir, beni transferimin 17.günü çağırdı, vajinal ultrason ile baktı gördük keseleri, ama kalp atışı için iki hafta sonra gel dedi, inşallah istediğin gibi olur

cnm bn de keseyi gordum 2gun once..1tane ilacimi biraktirdi dr um.snn de bıraktırdi mi? kalp icin 2hafta sonraya cagirdi.

cnm bn de keseyi gordum 2gun once..1tane ilacimi biraktirdi dr um.snn de bıraktırdi mi? kalp icin 2hafta sonraya cagirdi.
çok sevindim, gözün aydın şimdi sırada kalp atşı için beklemek, ben 1 haftayı bitirdim sayılır kaldı 1 hafta benimde clexane iğne ile bant kullanıyordum onları bıraktırdı, şuan corasprin, elevit ve omega3 kullanıyorum, sen hangi ilaçları kullanıyorsun

sgl cnmm:)
bnm progestanla coraspin vardi biraktirdi..clexane igne folik asit estrofem bide crinone jeli kullaniyorum cnm.

elevit ve omega3 tek ilac mi?bana vermedi onlari ndn acaba..bi de hic test falan yapmadik,12.haftadan sonra yapilir dedi..oyle mi?

elevit ve omega3 tek ilac mi?bana vermedi onlari ndn acaba..bi de hic test falan yapmadik,12.haftadan sonra yapilir dedi..oyle mi?
bana hiç folikasit vermedi onun yerine 4 tane vitamin kullandım, keseyi gördükten sonra 2 ye düşürdü. elevit ve omega3 farklı ilaçlar, ben bir de crinone jel de kullanıyorum, bana bir şey demedi sadece 2 hafta sonra gel kalp atışını duyalım dedi

anladim..hakkimizda hayirlisi saglikla kucagimiza alalim insallah

Kızlar mrb benim tranferimin 7. Günü gece evde test yaptım ve pozitifti dayanamafım çünkü regli olcakmışım gibi kasıklarım sızlıyo normalmi??ve kanda baktırdım hemen 77,80 değerim hamileyimm:)) 5. Gün embiryosu buarda bu değer normalmi hiç bişey bilmiyorum yarın doktorumu arıycam 12. Gün yaptır demişlerdi normalde ama dayanamıyoruz işte)

hamilesiniz gozunuz aydin ama bnce 12.gunu bekleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…