Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Kızlar slm benim bugün 14. Günümdü 3. Gün embriyolarım 2 tane konmuştu. 527 çıktı ikiz olabilir mi dersiniz nasıl anlıyoruz?
Ya bence Yüksel değerin olabilir bide 3. Gün embriyosu ya ona göre çok iyi sanki ikiz:) 12. Gün değerin kaçtı cnm

ay inşallah. bugün ilk kez yaptım. doktor 16. gün istemişti, bir de perşembe yapacağım o yüzden.
Hayırlısı olsun benim kızımda 12. Gün 250 idi ama 5. Gün embriyosu idi 14. Gün 500 dü senin 3. Güne göre Yüksek
Bide 12. Gün değeri 70-80 olup ikiz olanı okudum burda hiç belli olmaz

Hayırlısı olsun benim kızımda 12. Gün 250 idi ama 5. Gün embriyosu idi 14. Gün 500 dü senin 3. Güne göre Yüksek
Bide 12. Gün değeri 70-80 olup ikiz olanı okudum burda hiç belli olmaz
tamamen süpriz desene yalnız bel ağrım ve kasıklarda çok batma var korkuyorum.

Bence iyi bşy o agrılar
Benimde bugun hiç agrım yok ondan korkuyorum
Agrı olsa dert olmasa dert hertürlü korkuyor insan sanırım
ay evet haklısın. ağrıdıkça annem doktora gidelim diyor ben de yok anne ağrı iyidir diyorum kadın şok.

son durumun ne senin şimdi canım?
14. Gün 137 çıktı cnm Bnm 12. Gün 60 dı 10. Gün 35 en kötüsü zaten 8. Gün 30 du ... doktor 12. Günden sonrası önemli olan dedi ama içimde hep bi vesvese var yinede çok şükür en son düzgün yükseldi bugun 16. Günüm doktor 18. Gün bidaha ver dedi

evet söylemiştin doktor kızdı diye. aslında bizim iyiliğimizi istiyorlar onlar sonuçta zamanını biliyor. neyse çok şükür artmış, sağlıkla katlansın bebiş değerlerimiz inşallah, benim de yarın 16. gün sonucu alıp doktorun yanına gideceğim.

İçin rahat etsin değerin çok güzel :) bu beklemek çok zor valla

Kızlar benim de biliyosunuz 5. Gün embiryosu tek transfer 7.gece 77
9.gün 168
11. Gün 369 çıktı yani bugün gayet iyi demi bide ikiz olabilir diyolar ama tek konulunca nasıl oluyoki varmı ihtimal tek konup hiç ikiz olan varmı meraktan çatlıycam:))hayırlısı hepimizin için inşallah

Tabi ki var tek yumurta ikizleri var

Valla ikiz gibi geldi bana ailende ikiz varmı tek yumurta olabilir :) ama yinede belli olmuyor baya yüksek olup tek olanda var ama ikiz olma olasılığında Yüksek sanki ortalama 12. Gün değerin 600 olur yapsan test ...
Benim arkadaşımın 12. Gün 450 idi ve ikizdi

Tek embiryomu konulmuştu ona peki cnm:))

Slm kızlar bende 8. Günümdeyim ve tık yok bende arada agrı oluyor ve sıcak badıyor oda regl olucam ankamına geliyor gibi Birde sorum olucaktı siz bu degerlerı nerde yaptırıyosunuz12. Gün 14. Gün 16. Gün hep testmi yapıysunuz.Ben yurt dışındayım burda 15.gün sadece 1kere yapıyorlar daha sonra kese için çagırıyorlar pozitifse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…