Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Bence güzel değerler canım bana kese için iki hafta sonraya randevu verdiler. Hubannn
8. Gün: 119,45
10. Gün: 293,3
12. Gün: 684 benimde.
Önemli olan gün aşırı ikiye katlaması diye biliyorum.
BAnada bu cuma için gun verıldı ınş gorulurrrr

8.gun 102
10.gün 213
13. Gün 832
Sizce nasıl ??
Keseyı kacıncı gun gordunuz kızlarrr
Maşallah allah sorunsuz bir hamilelik nasip etsin,sağ Salim kucağına al inşallah.ben keseyi test tarihimden 10 gün sonra gördüm.ama bazı doktorlar hem kalp hem keseye birlikte çağırıyormuş.

Cumaya kadar ohooo o değerler kese görülecek duruma gelir.5000den sonra karından rahatlıkla görülüyor diye okumuştum.
Gercekten miiiiiiii:):)
Ah nasıl heyecanlıyım sanki suan ınanamıyorum keseyı gorsem bıraz rahatlıcam..
Peki kalp atısını ne zaman gırdunuz.
Transferın kacıncı gunuydu keseyı gırdugunuz zaman

Gercekten miiiiiiii:):)
Ah nasıl heyecanlıyım sanki suan ınanamıyorum keseyı gorsem bıraz rahatlıcam..
Peki kalp atısını ne zaman gırdunuz.
Transferın kacıncı gunuydu keseyı gırdugunuz zaman
Transferin 22.günü keseyi gördüm 5+3 tü.ozmn.kalp atışı için 5ekimde gidicez.daha 5+6 olduk henüz.heyecan hiç bitmiyor.keseyi gördüğünde derin bir ohhh çekiyosun ama maksimum bikaç saat sürüyo o rahatlık.sonra başlıyorsun kalp atışını dert etmeye..

Benımde öyle olacak sanırım kalp atısını henuz duymam mumkun gozukmuyor. keseyı cumaya kadar gorurum dımı

Kızlar kimse varmı benim dün gece transferimin 5. Günü diye bu miratech erken gebelik testi yaptım dayanamadım negatif ama yarım saat sonra çok silik bi 2.çizgi çıktı moralimi bozmamaya çalışıyorum çok erken yaptım diye ama baya üzüldüm önce zaten transfer gününü saymıyormuşuz yani bugün 5. Günüm oluyomuş çok heycanlıyım korkuyorum bebeğim benimle mi acabaazda olsa 2. Çizgi var

Benimde oyle cikmisti ama 7.gun.Simdi kan testi yaptirirsan deger cok dusuk cikar ama cikar eger idrar testinde sorun yoksa.10.gun baktirdim kanda 68 di.Senin simdi 10 kusurlu,yirmili degerlerdedir.

Benimde oyle cikmisti ama 7.gun.Simdi kan testi yaptirirsan deger cok dusuk cikar ama cikar eger idrar testinde sorun yoksa.10.gun baktirdim kanda 68 di.Senin simdi 10 kusurlu,yirmili degerlerdedir.
İnşallahh dediğin gibidir bugün tekrar başka bi markayla test yapıcam ondada silik çıkarsa yarın belki kan testine giderim ama çok zor bi süreç çok heycanlıyımm endişeliyim korkuyorum ve hiç belirtim yok hemşirelerim belirti olmayabilir moralini bozma hemen diyolar ama elimde değil bemim 5. Gün embiryosu bide 1. Kalite ve ilk denemem umutsuzluga kapılmak istemiyorum

merhaba,
bence testi çok erken yapmışsın, benim 5.gün iyi kalitede 2 embriyo transfer edildi, 9.gün akşam ucuz testlerden yaptım, hayalet çizgi vardı(yani çizgi varmıydı yokmuydu anlamadım) dünyam başıma yıkıldı, çok üzüldüm, sonra burada okumuştum , sabah ilk idrarla yapın diye, 10.günü sabah ucuz testlerden yaptım, bu sefer çizgi çıkmıştı, sonra gidip erken gebelik testi aldım, 11.gün sabah testi yaptım(kendime söz verdim eğer çift çizgi aynı renkte olursa kan testi verecektim) ikinci çizgi çıkmış ve aynı renkteydi, sonra kan testi verdim, değerim 755 çıktı, geçen haftada da iki keseyi gördük çok şükür
lütfen umudunu kaybetme, biraz daha sabret derim,
allahım sana ve isteyen herkese nasip etsin,

Hayırlı olsun çok sevindim hayırlısıyla kucagınıza alın inşallah ben de eşimde yapalım dedik dayanamadık bugün ilk idrarla yine yaptım dediğiniz gibi hayalet çizgi varmı yokmu belli değil ama çok erken farkındayım umudumuzu tabiki kaybetmedik sadece çok zor süreç bazen soruyorum kendime tutunmaması için bi sebep yok herşey normal ilerledi ama tabiki herşey allahtan dua ediyorum sürekli hayırlısı olsun çok emek veriyoruz psikolojik olarakta zor allah isteyen ve bu süreçte olan herkese yardım etsin

Canım yarım saat sonra silik çizgi vardı yazmışsın o testlerde 5 dk sonra sonuca bakın 15 yada 20 dkdan sonra çıkan sonucu önemsemeyin gibi birşey yazıyordu. İdrar testinde çizgi görmen için çok erken bugün test yapınca sonuç çımazsa yine umutsuzluğa kapılma test gününü bekleyemesende 8. Günü falan bekle bence öncesi çıkmazsa yanıltıcı olabilir.

Evet bugünde yaptım hayalett çizgi gerçekten varmı yokmu ona 2. Çizgi diyolarmı bilmiyorum biliyorum çok erken ams bu erken gebelik testleri kafamı karıştıran çıkıyomuş ya onlarda nebiliyim çok karışık duygularım ama üzülmek istemiyorum geç tutunma diye bişey varmı benim regli tarihim 15i daha 10 gün var yani belirtide yok sanki azcık kasığımda sancı olsa mutlu olcakmışım gibi çogunuzda kasık agrısı olmuşdurmadan düşünmekte beni yoruyo galiba ama aklımdan çıkmıyo bebiş

Erken gebelik testleri regl gününe göre ve normal yolla olan gebeliklerde belki etkilidir ama yerleştirmeden sonra 5. Gün hepsi için çok erken bence. Bende dayanamadım günümden erken test yaptım bu arada ama en azından 7.8. Günü bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…