Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

ay inşallah. bugün ilk kez yaptım. doktor 16. gün istemişti, bir de perşembe yapacağım o yüzden.
Hayırlısı olsun benim kızımda 12. Gün 250 idi ama 5. Gün embriyosu idi 14. Gün 500 dü senin 3. Güne göre Yüksek
Bide 12. Gün değeri 70-80 olup ikiz olanı okudum burda hiç belli olmaz:KK66:

Hayırlısı olsun benim kızımda 12. Gün 250 idi ama 5. Gün embriyosu idi 14. Gün 500 dü senin 3. Güne göre Yüksek
Bide 12. Gün değeri 70-80 olup ikiz olanı okudum burda hiç belli olmaz:KK66:
tamamen süpriz desene :KK66: yalnız bel ağrım ve kasıklarda çok batma var korkuyorum.

son durumun ne senin şimdi canım?
14. Gün 137 çıktı cnm Bnm 12. Gün 60 dı 10. Gün 35 en kötüsü zaten 8. Gün 30 du ... doktor 12. Günden sonrası önemli olan dedi ama içimde hep bi vesvese var yinede çok şükür en son düzgün yükseldi bugun 16. Günüm doktor 18. Gün bidaha ver dedi

14. Gün 137 çıktı cnm Bnm 12. Gün 60 dı 10. Gün 35 en kötüsü zaten 8. Gün 30 du ... doktor 12. Günden sonrası önemli olan dedi ama içimde hep bi vesvese var yinede çok şükür en son düzgün yükseldi bugun 16. Günüm doktor 18. Gün bidaha ver dedi
evet söylemiştin doktor kızdı diye. aslında bizim iyiliğimizi istiyorlar onlar sonuçta zamanını biliyor. neyse çok şükür artmış, sağlıkla katlansın bebiş değerlerimiz inşallah, benim de yarın 16. gün sonucu alıp doktorun yanına gideceğim.

evet söylemiştin doktor kızdı diye. aslında bizim iyiliğimizi istiyorlar onlar sonuçta zamanını biliyor. neyse çok şükür artmış, sağlıkla katlansın bebiş değerlerimiz inşallah, benim de yarın 16. gün sonucu alıp doktorun yanına gideceğim.
İçin rahat etsin değerin çok güzel :) bu beklemek çok zor valla

Kızlar benim de biliyosunuz 5. Gün embiryosu tek transfer 7.gece 77
9.gün 168
11. Gün 369 çıktı yani bugün gayet iyi demi bide ikiz olabilir diyolar ama tek konulunca nasıl oluyoki varmı ihtimal tek konup hiç ikiz olan varmı meraktan çatlıycam:))hayırlısı hepimizin için inşallah

9.gün 168
11. Gün 369 çıktı yani bugün gayet iyi demi bide ikiz olabilir diyolar ama tek konulunca nasıl oluyoki varmı ihtimal tek konup hiç ikiz olan varmı meraktan çatlıycam:))hayırlısı hepimizin için inşallah
Tabi ki var tek yumurta ikizleri var :KK66:

9.gün 168
Valla ikiz gibi geldi bana ailende ikiz varmı tek yumurta olabilir :) ama yinede belli olmuyor baya yüksek olup tek olanda var ama ikiz olma olasılığında Yüksek sanki ortalama 12. Gün değerin 600 olur yapsan test ...
Benim arkadaşımın 12. Gün 450 idi ve ikizdi :KK66:

Valla ikiz gibi geldi bana ailende ikiz varmı tek yumurta olabilir :) ama yinede belli olmuyor baya yüksek olup tek olanda var ama ikiz olma olasılığında Yüksek sanki ortalama 12. Gün değerin 600 olur yapsan test ...
Benim arkadaşımın 12. Gün 450 idi ve ikizdi :KK66:
Tek embiryomu konulmuştu ona peki cnm:))

Slm kızlar bende 8. Günümdeyim ve tık yok bende arada agrı oluyor ve sıcak badıyor oda regl olucam ankamına geliyor gibi :KK43:Birde sorum olucaktı siz bu degerlerı nerde yaptırıyosunuz12. Gün 14. Gün 16. Gün hep testmi yapıysunuz.Ben yurt dışındayım burda 15.gün sadece 1kere yapıyorlar daha sonra kese için çagırıyorlar pozitifse

X