Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Merhabalar. Benim 14.gün 538 çıktı değerim. İki gün sonra tekrarla demişti doktorum. Bugün yeniden yaptıracam. Umarım katlanmıştır değerim .

Kızlar öğlen 12 de transferim oldu ama baya zor oldu kateteri yerleştirirken çok zorlandı doktorum baya uğraştı tekrar tekrar girdi çıktı az öncede kahverengi kanamam oldu karnımda ağrıyo bu normalmidir yaa diğerlerinde hiç böyle olmamıştı bunu yaşayan varmı?

Kızlar öğlen 12 de transferim oldu ama baya zor oldu kateteri yerleştirirken çok zorlandı doktorum baya uğraştı tekrar tekrar girdi çıktı az öncede kahverengi kanamam oldu karnımda ağrıyo bu normalmidir yaa diğerlerinde hiç böyle olmamıştı bunu yaşayan varmı?
Selam canım, endişelenme bende de oldu aynı şey. Çok zorlandı girerken doktor hatta sırf bu yüzden benim transferim anestezili oldu çok canım yandığı için. Sonrasında da kanamam oldu, normal dedi doktor bu devam eder bir süre dedi. Karnının ağrıması da öyle normal. Hiç stres yapma olumlu ol, düşünme hiç bi şey. :)

Kızlar selam, 12. gün beta hcg değerim 1029 çıktı. İdrarda da daha testi bekletmeden direkt çift çizgi oluştu. Umarım devamı gelir, hafyata ultrasona çağırdı doktor. Dualarınızı esirgemeyin ^.^

Bende 2 aşılama ve 2 tüp bebek ilk aşılamam kimyasaldı.insan gerçekten umudunu yitiriyor.Allah yardımcın olsun hiç beklemeden yeniden hamile kalmanı diliyorum.sevgiler...

11.gün 81...tebrikler hamilesiniz...oleyy hamileyimmm:) hoş geldin bebeğim... herkese itinayla haber verilir...
13. gün 157...hmmm neden 2ye katlamamış?tekrar test yapın...Çok şeyetmeyelim ya olur öle 3 aşağı 5 yukarı...biliyorum benimlesin bebeğim...
14. gün 163...Dr 2 gün sonra yaptır demişti acele ediyorsun işte yapma bunu kendine..ama dayanamam ki kafam net olmalı...ama hissediyorum ben işte tam buradasın...
15. Gün 114...olamaz kesinlikle olamaz bu farklı hastane kesin yanlış ölçtüler...dünkü hastaneye gitmeliyim...sonuç 134...olabilir belki tekrar yükselir Dr a sorayım bi...malesef olmadı e hanim ilaçları bırakın bi kaç güne adet olacaksınız..sonuçlar 0 landı mi diye 3 gün sonra tekrar test yaptırın... 2 ay sonra dondurulmuslar için gelebilirsiniz..gitme bebeğim:KK43:
18. gün...bir mucize de olabilir...olabilir dimi bebeğim...benimlesin değil mi...sonuç 24:KK43:(( tahlil tahlil ve tahlil....

X