Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

11.gün 81...tebrikler hamilesiniz...oleyy hamileyimmm:) hoş geldin bebeğim... herkese itinayla haber verilir...
13. gün 157...hmmm neden 2ye katlamamış?tekrar test yapın...Çok şeyetmeyelim ya olur öle 3 aşağı 5 yukarı...biliyorum benimlesin bebeğim...
14. gün 163...Dr 2 gün sonra yaptır demişti acele ediyorsun işte yapma bunu kendine..ama dayanamam ki kafam net olmalı...ama hissediyorum ben işte tam buradasın...
15. Gün 114...olamaz kesinlikle olamaz bu farklı hastane kesin yanlış ölçtüler...dünkü hastaneye gitmeliyim...sonuç 134...olabilir belki tekrar yükselir Dr a sorayım bi...malesef olmadı e hanim ilaçları bırakın bi kaç güne adet olacaksınız..sonuçlar 0 landı mi diye 3 gün sonra tekrar test yaptırın... 2 ay sonra dondurulmuslar için gelebilirsiniz..gitme bebeğim:KK43:
18. gün...bir mucize de olabilir...olabilir dimi bebeğim...benimlesin değil mi...sonuç 24:KK43:(( tahlil tahlil ve tahlil....
Sizi çok iyi anlıyorum geçen ay bende aynı şeyi yaşadım 3. Tüp bebek denememizdi ilk defa pozitif sonuç alınca bizde herkese haber verdik sonradan değerimiz düşmeye başladk en baştan negatif olunca 1-2 gün ağlıyosun geçiyo ama bu sefer çok üzüldük birde herkeside üzdük beni hiç bekletmedi dr um hemen adetle başladık yeniden bugün transferin 7.günü bakalım bekliyoruz şimdiden geçmiş olsun lütfen umudunuzu kaybetmeyin

Sizi çok iyi anlıyorum geçen ay bende aynı şeyi yaşadım 3. Tüp bebek denememizdi ilk defa pozitif sonuç alınca bizde herkese haber verdik sonradan değerimiz düşmeye başladk en baştan negatif olunca 1-2 gün ağlıyosun geçiyo ama bu sefer çok üzüldük birde herkeside üzdük beni hiç bekletmedi dr um hemen adetle başladık yeniden bugün transferin 7.günü bakalım bekliyoruz şimdiden geçmiş olsun lütfen umudunuzu kaybetmeyin

Negatif sonuc alip adet oldugunuzda mi hemen tedaviye tekrar basladiniz

Gunaydın kızlar benımde 5.gun embrıyomun transferı 11.gun 23 cıktı varmı fıkrı olan yarın artısına bakıcaklar dua edın nolur...8.denememız bu defa olsun ınsaAllah.:KK200:
Günaydın canım, ben çok duydum 23'ten hamileliği devam eden, umutlu ol, kötü bi değer değil kesinlikle. Dualarım seninle :KK200:

Kızlar ayın 13 ünde dondurulmuş transferim oldu 5. Gün embriyosu en iyi kalite dedi doktor olmaması için hiç bir sebep yok dedi 2 tane koydular ilk seferim daha... çok heyecanlıyım 23 ünde kan tahlilim var bugün çok duygusalım ağlıyorum falan 2-3 gündür kasıklarim da böyle sanki dolu gibi ağrı var bilmiyorum biraz motivasyona ihtiyacım var acaba tahlil yaptırsam mı diyorum

Gunaydın kızlar benımde 5.gun embrıyomun transferı 11.gun 23 cıktı varmı fıkrı olan yarın artısına bakıcaklar dua edın nolur...8.denememız bu defa olsun ınsaAllah.:KK200:
6 dan yükseleni gördüm bende sakın umutsuzluğa kapılma herşey Allahın elinde değilmi neden olmasın çok gördüm bende

Kızlar ayın 13 ünde dondurulmuş transferim oldu 5. Gün embriyosu en iyi kalite dedi doktor olmaması için hiç bir sebep yok dedi 2 tane koydular ilk seferim daha... çok heyecanlıyım 23 ünde kan tahlilim var bugün çok duygusalım ağlıyorum falan 2-3 gündür kasıklarim da böyle sanki dolu gibi ağrı var bilmiyorum biraz motivasyona ihtiyacım var acaba tahlil yaptırsam mı diyorum
Sakın yaptırma canım daha çok erken benimde 5.gün embriyosu ayın 11 inde transfer edildi gebelik varsa bile şuanda negatif çıkma ihtimali yüksek boşuna üzülürsün

Slm transferin 12 ci günü sonuç 58 iyimi
Canım biliyorsun önemli olan 2 gün sonra 2 ye katlanması.bwnim ilk değerim çok yüksek çıkmadına rağmen dr hamilesin demedi.sakin kalmaya çalış.bol dua et sağlıklı bir bebekse değerin yükselecek.sağlıklı değilse tutunamayacak..2 gün sonra tekrarlattır canım.rabbim gönlüne göre versin

Canım biliyorsun önemli olan 2 gün sonra 2 ye katlanması.bwnim ilk değerim çok yüksek çıkmadına rağmen dr hamilesin demedi.sakin kalmaya çalış.bol dua et sağlıklı bir bebekse değerin yükselecek.sağlıklı değilse tutunamayacak..2 gün sonra tekrarlattır canım.rabbim gönlüne göre versin
Çok teşekkür ederim yarın tahlil bu 3 cu 2 si nrgatifyi

Evet hemen başladık dr a özellikle sorduk biraz bekleyelimmi die ki dr um alanında çok iyi prof.
Yok dedi hiç gerek yok kist falan oluşmamış hiç beklemeye gerek yok dedi

Ben de bir kac gun once tup bebegim kimyasal gebelikle sonuclandi bana da 2 ay bekleyelim 3. Adetinde tekrar tedaviye baslayalim dedi.

X