Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

kızlar merhaba
sonucu pozitif olanlar hepinize hayırlı olsun..
bişey sorcam bana 3.gün transferi yapıldı...8.gün değerim 6,25 çıkmıştı...12.gün değerim 3,85...yarın bi daha test yaptırcam...11.gün içimden bişey akar gibi oldu, baktım yoğun beyaz akıntı olmuş.. böyle başına gelip de sonucu pozitif olan oldu mu? çok canım sıkılıyor...transfer sonrası hiç dinlenemedim ve 3.gün işe başladım :KK12:vicdanen kendimi kötü hissediyorum dinlenmedim diye...

Dr bülent tıraşın hastası olan varmı kızlar? Nasıl? Memnun musunuz? Biraz ilgisiz ve soguk diyorlar?

bennn:
oncelikle ilk denememdi baska yerlerle kiyaslayamam bulent hoca ve ekibi cok yogun calisiyor biz kendisini bi ilk muaynede bi de transferde gorduk yorumlari tatmin edici az oz yerindeydi oyle rahatsiz olacagim bi durum da olmadi

zaten onemli olan profosyonellik bosver fazladan ilgiyi en iyi sekilde yapacagina guvenerek gitmistim ben.arkadasimin referansi vardi ayrica kendisi cok ilgili olmasa da tatli bi asistani var Ayse hanim cok ilgiliydi her asamada .. maillerime hizlica yanit yazdi

elhamdulllah sonucumuz pozitif bu arada ins. sana da kolayca nasip olur...

Cabim
teşekkür ederim. 5. gün embriyosu. 8. gün 59, 10. gün 87 12. gün 171 . darısı size inşallah. inşallah hayırlısıyla hepimiz kucagımıza alırız bebişlerimizi
Canim mrh. Hayirli ugurlu olsun inşallah; ) bisey sormak istiyorum.
Benim 10. Gün de beta 267 cikti. Doktor ikiz olabilir dedi. Fikrin var mi.
Bi de dogum tarihini nasıl belirkediniz . Doktor bana yaklaşık 1 aylik dedi. Tam bsy söylemedi.

Benim de 9. Gün betam 55 çıktı kızlar.yalnızca persembeleri çalışılıyor bulunduğum ilçede bETA.bir sonraki perşembeyi bekliyorum ama tek mi ıkiz mi çok merak ediyorum herseyin hayırlısı tabi

Cabim

Canim mrh. Hayirli ugurlu olsun inşallah; ) bisey sormak istiyorum.
Benim 10. Gün de beta 267 cikti. Doktor ikiz olabilir dedi. Fikrin var mi.
Bi de dogum tarihini nasıl belirkediniz . Doktor bana yaklaşık 1 aylik dedi. Tam bsy söylemedi.
canım transferden sonraki 10. gün mü..

Normal hamile kalanlarda son regl tarihi baz alınıyor gebelik hesaplanırken.Şöyle düşünebilirsin regl den 10-14 gün sonra yumurta döllenecek olgunluğa geliyor.ve bize transfer edilen embriyo 3.-5. Gün embriyosu oluyor.Bu sekilde hesaplarsan zaten +15 de oluyoruz transfer olunca.

Normal hamile kalanlarda son regl tarihi baz alınıyor gebelik hesaplanırken.Şöyle düşünebilirsin regl den 10-14 gün sonra yumurta döllenecek olgunluğa geliyor.ve bize transfer edilen embriyo 3.-5. Gün embriyosu oluyor.Bu sekilde hesaplarsan zaten +15 de oluyoruz transfer olunca.

Arkadaşlar 10. Gün Bhcg 24 12. Gün 28 çıktı böyle düşük çıkışta sonradan artan oldu mu aranızda çok üzüldük ne yapmam gerektiğini bilmiyorum doktorum ilaçları bırak bi hafta bekle dedii

Arkadaşlar 5. Gün embriyosu. 10 gün 50 çıktı 12. Gün 123 çıktı 16. Gün 970 çıktı sizce normal mi bu artışlar

X