Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Kızlar merhaba
Benim 19 nisan da 2 adet 3 gün embryo transferi yapıldı. İğneler için test yaptırdım ama sanki yok gibi de var gibi de. Bu durum beni çok yordu. Sizde de böyle olup sağlıklı giden var mı. Daha önce 2 kimyasal gebelik yaşadım korkuyorum ve ne dondurulmuş embriyo nede bir daha deneyecek param yok .

7. Gün sabahi 18
9. Gün aksami 58 çıktı

Hastane 2 gün Sonra Tekrarlayın dedi. Çok Üzgünüm

Teşekkürler

Arkadaşlar 5. Gün embriyosu. 10 gün 50 çıktı 12. Gün 123 çıktı 16. Gün 970 çıktı sizce normal mi bu artışlar
Hayırlı olsun bebeğiniz değerler herkeste değişiyor benimde 3.gün embriyosu 9.gün 65.91 12.gün 345.04 14.gün 875.92 çıkmıştı 18.gün de 4639.77 çıkmıştı birçok kişi ikiz olabilir demişti ama çok şükür sağlıklı oldu tek oldu :) sizin gebeliğiniz de sağlıklı bir şekilde devam eder inşallah

Kızlar merhaba
Benim 19 nisan da 2 adet 3 gün embryo transferi yapıldı. İğneler için test yaptırdım ama sanki yok gibi de var gibi de. Bu durum beni çok yordu. Sizde de böyle olup sağlıklı giden var mı. Daha önce 2 kimyasal gebelik yaşadım korkuyorum ve ne dondurulmuş embriyo nede bir daha deneyecek param yok .

7. Gün sabahi 18
9. Gün aksami 58 çıktı

Hastane 2 gün Sonra Tekrarlayın dedi. Çok Üzgünüm

Teşekkürler
Erken yatırmışsınız gerçekten bende sağlık sorunu yaşayınca 7.gün kanda bakılmıştı 22.28 çıkmıştı hcg 9.günde 65.91 çıkmıştı sonra katlana katlana devam etti çok şükür Rabbim sizede sağlıklı bir hamilelik yaşatsın inşallah

1. Kizlar benimde 10.gun dgerim 15.14cikti.tek embriyo transfer edilmisti.yarin tekrar edicem . inş aetis olur dua edin

Arkadaşlar benim 10. Gün 80, 12.gün 163 ve ve 14.gün 274 çıktı. Doktorum 6 Mayıs ta keseyi görmek için randevu verdi. Sabırsızlıkla cuma gününü bekliyorum. Umarım herşey gönlümüzce olur.

Arkadaşlar benim 10. Gün 80, 12.gün 163 ve ve 14.gün 274 çıktı. Doktorum 6 Mayıs ta keseyi görmek için randevu verdi. Sabırsızlıkla cuma gününü bekliyorum. Umarım herşey gönlümüzce olur.

Erken değilmi canım kese için benimde 13.gun bugün. Beni 16 mayısta kese için randevu verdi Dr. Bence sen 10 mayısta git kesin görmüş olursun

Merhaba arkadaşlar 5.gün embriyosu transferi oldum, bugün 7.gündü ve beta hcg 82,7 çıktı.

Burda yazılanları okuduğum kadarıyla 7.gün için sanki biraz yüksek mi değerim? Tek embriyo transferi olmasına rağmen, tek yumurta ikizi olabilir mi acaba?

Merhaba arkadaşlar 5.gün embriyosu transferi oldum, bugün 7.gündü ve beta hcg 82,7 çıktı.

Burda yazılanları okuduğum kadarıyla 7.gün için sanki biraz yüksek mi değerim? Tek embriyo transferi olmasına rağmen, tek yumurta ikizi olabilir mi acaba?

kızlarr bugünkü test sonucum 26,06 artış olmuş şükür ama değer düşük bakalım doktorum arayacak onu bekliyorum.inş sağlıklı bir şekilde dahada artar dua edin ne olur

Yanlış anlaşılma oldu. 14.günüm 27 Nisan dı. Bu yüzden doktorum 6 Mayıs ta çağırdı. Kese görünür mü diye heyecanlanıyorum.

ACİLLLL yardım. Kizlar transferimin 7.gunu kan testi yaptırdım bhcg 73,77 çıktı. Bugunde 8.gunum ve azonce birkac damla pembe kanamam oldu. Kasık agrimda var biraz. Cok korkuyorum. Acaba bebeğim e biseymi oldu.

Mrb arkadaslar bende bu grupta yeniyim değerlerimi sizinle paylaşmak istedim
Dondurulmuş blastokist transferi
6.gun ve 7.gün idrar testi pozitif net 2. Çizgi
9.gün değerim 1491
11.gun degerim 1732
13.gün değerim 2164
3 hafta sonraya kese ve kalp atışı için randevu var deneyimli arkadaşlar değerler nasıl sizce

ACİLLLL yardım. Kizlar transferimin 7.gunu kan testi yaptırdım bhcg 73,77 çıktı. Bugunde 8.gunum ve azonce birkac damla pembe kanamam oldu. Kasık agrimda var biraz. Cok korkuyorum. Acaba bebeğim e biseymi oldu.
Bebeğin yerleşiyorlar korkma. Yine de içini rahatlatmak istersen doktorunu ara.

Bebeğin yerleşiyorlar korkma. Yine de içini rahatlatmak istersen doktorunu ara.
Doktorumu aradim kanama devam ederse progestan igne yaptir dedi ama devam etmedi cok şükür iki üç damla oldu.. Sadece ağrım var.. kan testimi transferin 7.gunu yaptim. Yarin yaptırmam lazim deger inşallah yükselir hayirlisiyla.ahh tutunma kanaması olsa keşke. Birde bugün normalde adet günüm.

Doktorumu aradim kanama devam ederse progestan igne yaptir dedi ama devam etmedi cok şükür iki üç damla oldu.. Sadece ağrım var.. kan testimi transferin 7.gunu yaptim. Yarin yaptırmam lazim deger inşallah yükselir hayirlisiyla.ahh tutunma kanaması olsa keşke. Birde bugün normalde adet günüm.

Bende de aynı şey olmuştu canım tam adet günümde çok az kanama oldu doktorum tutunma kanaması diyoruz devam ederse tutmamıştır demişti ama çok şükür devam etmedi

Bende de aynı şey olmuştu canım tam adet günümde çok az kanama oldu doktorum tutunma kanaması diyoruz devam ederse tutmamıştır demişti ama çok şükür devam etmedi

Canim bisey daha sorcam. Tıpkı adet olacakmisim gibi agrim oluyor buda normalmi yaaa... korkuyorum cokk..

X