Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

pozitifi gorupte ağlama krizleri baş dönmeleri halsizlikler başlayanlar varmı ben daha kese bile görmedim ama kendimi çok kötü hissediyorum :KK43:(

Merhaba hanımlar,

Sizleri sürekli takip ediyorum. Sağolun bilmediklerimizi tecrübeli arkadaşlardan öğreniyoruz.
Ben 2 tane dondurulmuş embriyo transferi yaptırdım. Bugün 14. günüm. Beta Hcg değerlerim 12. gün 1.354 14. gün 4356
18 Nisan'da muayeneye çağırdılar . Hemşire değerleriniz güzel dedi ama sanırım ultrasyonda görene kadar rahat edemicem. Sizce bu değerlerle ikiz gebelik mi olur ?
Masallah canım cok guzel.. Benim 12.gun 325 16.gun 2559 du... Pazartesi günü keseyi görmeye gidecwgim

pozitifi gorupte ağlama krizleri baş dönmeleri halsizlikler başlayanlar varmı ben daha kese bile görmedim ama kendimi çok kötü hissediyorum :KK43:(
Benim hiç belirtim yok Dr normal dedi gebelik 40 günü tamamladıktan sonra belirtiler başlarmış..Benim suan 27 gun oldu transfer sonrası zawan gecmiyor

Biz 5+5 gunluk olduk keseyi gorduk haftaya cuma kalp atislarini duycaz inşallah benim mide çok kötü 2 gündür Afedersiniz ama kusu yorum geceleri ve sabah

Kızlar Merhaba bende 23 martta transfer yaptrdm 3.gün embryosu 7 günü test yaptım 1.20 çıktı negatif yani sizce erken mi yaptırdım yükselir mi test günüm pazartsi

Kızlar Merhaba bende 23 martta transfer yaptrdm 3.gün embryosu 7 günü test yaptım 1.20 çıktı negatif yani sizce erken mi yaptırdım yükselir mi test günüm pazartsi
merhaba cam benimde 24 mart transfer günüm banada 2. gün embriosu transfer yapıldı
12. gün 82.5
14. gün 122.3
16. gün 211.4

merhaba cam benimde 24 mart transfer günüm banada 2. gün embriosu transfer yapıldı
12. gün 82.5
14. gün 122.3
16. gün 211.4
Canim sen test yaptın mi ben anlamadm sen 24 martta yaptysan daha test günün gelmemiş olmaycmiydi geçen yıldan mi bahsedyrsn anlayamdm kusura bakma ne olur

Anladım canım :KK66: gözün aydın Rabbim sağ salim kucagnza almayı nasıp etsin inşallah sen 7 8 gün yapmismiydin sence benimde yukselr mi
Çok saol cnm rabbim herkese nasip etsin inşallah . benim 2. tüp bebek denememdi ilki negatifti o yüzden 2. denememdede cesaret edemedim teste 12. gün eşim zorla yaptırdı

Merhabalar,

Herkese hayırlı cumalar. Bugün tranfer sonrası 13. günüm. 2 adet 5. gün emb. tranfer edildi.

9. Gün 95,56
11. Gün 223,80
13. Gün 462,10 sonuçlarım. Hemşire 2 hafta sonra kontrole gel dedi. Çok heyecanlı,stresli bir o kadar güzel bir süreç.

X