Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

allahım tez zaman da kucağını doldurur inşallah ben de ilk denememi haziranda yapmıştım 1.embriyo tutmadı haziranda ara verdik doktor en az 1 ay beklememiz lazım dedi sonraki her ay gittim kistlerim oldu kaç kere grip oldum falan derken nasip işte aralıkta başladık tedaviye 2 ocakta transferim yapıldı çok şükür tuttu benimde dondurulmuşum yok ilkinde de olmadı şimdide olmadı moralini bozma yani doğru zamanı gelmemiş demekki bence çok bekletme 2.denemeye başla

amin canım cümlemizin inşallah. bakalım elimizde ilaçlar kaldı baya raporlu olduğumuz için eşim mayısta gidelim diyor ama herşey nasip.

canım hiç öyle düşünme bende ilk başta senin gibi düşünüyordum benim tuttu fakat bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj oldum..bende yumurta rezerv azlığı vardı ve dondurulmuş hiç yoktu zaten toplanan trasfer edilmişti ilk başta bende senin gibi düşünüyordum ağlama krizlerine giriyordum kolay değil rabbim kimseye yaşatmasın..dua ettim ve dedim ki ben bu süreci kendi kendime atlatamazsam hiç atlatamam kimsenin bana faydası olmaz..herkes bişeyler söyler bir söyler iki hatta yeri gelir en yakınındakiler bile seni anlamaz çok şükür rabbiminde vermiş olduğu güç kuvvetle atlattım çok değil 1,5 ay sonra ben tekrardan tedaviye başladım hala ilerleyemedik çünkü yumurtam az ve yumurtalarım biraz uyarılsın diye vitamin kullanıyorum..olumsuz düşünme tedaviye tekrar başlarken doktoruna güven dualarını eksik etme olur allahın izniyle...şuan öyle düşünmen çok normal kimsenin ne dediğine de aldırma takma hiçbirşey senden daha önemli değil...geçmiş olsun umudunu kaybetme...rabbim hepimizin kucaklarını doldursun boş bırakmasın inşallah :KK76::KK76::KK76:

Cnm ya Rabbim hepimize nasip etsin inşallah. Haklısın en yakınındakiler bile anlamıyor. tutmadı diye benim dünyam yıkılmış içim yanıyor bana dedikleri bak biz istemiyoruz her ay acaba yine mi hamile olcam diye korkuyoruz bizim işimiz daha zor senin kafan rahat diyor bir yakınım. boş ver çocuğu napıcaksın. Zaten bu düşüncede bi insana ne anlatırsam boş dedim ve konuşmadım gerek bulmadım çünkü.
Bende iki gün önce öğrendim bugün yine test yap dediler merkezden çağırdılar ama gitmek istemiyorum o negatif kelimesini tekrar duymak istemiyorum. ama eşim illaki gidip doktorla konuşmak istiyor neden tutmadı diye.. alacağımız cevap belli gerçi : Tüp bebek %100 bir ihtimal değil

Hakkımızda hayırlısı olsun demek ki bizim için hala doğru zaman değil çocuk sahibi olmamız için. Rabbim inşalah bizleri evlat hasretiyle imtihan etmesin..

Bu arada kaçıncı denemenizdi nerde yaptırdınız özel olmazsa sorun neydi?
ilk denemeydi bahçeci'de

Benimde transferin 10.günü dün agrilarim çok artınca bu sabah test yaptırdım sonucum 70 çıktı şok oldum ben adet olcak tutmadı diye bekliyodum pazartesi 12.gün testi tekrarlayacagiz inşallah katlanır değerim hayirlisiyla emeklerimizin karşılığını alırız

slm kızlar benım de ılk tüp bebek tedavısınde olumlu sonuc aldım
10.gün109.45
12.gün.325.46
16.gün. 2559.59 cıktı kısmet olursa 10 gun sonra keseyi görmeye gidecez allah kımsenın kucagını boş bırakmasın

slm kızlar benım de ılk tüp bebek tedavısınde olumlu sonuc aldım
10.gün109.45
12.gün.325.46
16.gün. 2559.59 cıktı kısmet olursa 10 gun sonra keseyi görmeye gidecez allah kımsenın kucagını boş bırakmasın
Canım senin adina cok sevindim ben de 17 martta transfer oldum bu sabah test yaptrdm 0.399 yani negatif sen transferden sonra neler yaptn surekli yattn mi bana yatma dediler is yapmadm ama yatmadm. Bi de psikolojn nasildi ben surekli agliyrdm tutmadi diye.

Canım senin adina cok sevindim ben de 17 martta transfer oldum bu sabah test yaptrdm 0.399 yani negatif sen transferden sonra neler yaptn surekli yattn mi bana yatma dediler is yapmadm ama yatmadm. Bi de psikolojn nasildi ben surekli agliyrdm tutmadi diye.
sen neden o kadar erken yaptinki testi daha 4 gün var bence 12.gün bi tekrarla

Adet olmazsam tekrar gidecekmisim doktor pazartesi tekrar et dedi. Tutarsa rabbimden gelen cok buyu mucize olur
merhaba canım bende 16 martta transfer oldum 24 martta test verdim 0.06 çıktı ama hala adet olmadım ve doktorum bana tekrar test vermemi söylemedi sen böyle yazınca kafam karıştı:KK64::KK64::KK64:
senin kaçıncı gün embriyosuydu benim 6 gün blasttı 10 martta yumurtalarım toplandı 16 mart transfer 24 mart test günümdü

Canım ılk 2 GUN uzandım sonra sankı tüp bebek yaptırmamışım gibi davrandım.evıde temizledim balkonumuda yıkadım halende kendımı kasmıyorum... Dr verdıggı ılaçları düzenli kullanıyorum..tabi herkesin vücudu aynı degıl..bence sen bır daha yap...ümidini kesme

merhaba canım bende 16 martta transfer oldum 24 martta test verdim 0.06 çıktı ama hala adet olmadım ve doktorum bana tekrar test vermemi söylemedi sen böyle yazınca kafam karıştı:KK64::KK64::KK64:
senin kaçıncı gün embriyosuydu benim 6 gün blasttı 10 martta yumurtalarım toplandı 16 mart transfer 24 mart test günümdü
17 mart transfer tarihim canm 3. Gun embriyosuydu

Test günün çok erken 12 günden erken yapmayın diyorlar hep ki 9. Gün Beta hcg kana karışmaya Başlıyor mutlaka tekrarla

Test günün çok erken 12 günden erken yapmayın diyorlar hep ki 9. Gün Beta hcg kana karışmaya Başlıyor mutlaka tekrarla
drum öyle istedi ve negatifi alınca progestan iğneyide kestim galiba adet oluyorum pozitif olsaydı gelmezdi :KK42::KK42::KK42:adetim 5 gün geçti ama galiba progestan geciktiriyo

12. gün 82.5 14. gün 122.3 16. gün 211.4 Benim 3 tane 2. gün embriosu transfer edildi 10 gün sonra kese için kontrole gideceğim hepimiz için hayırlısı

benım bugun transferde 9.günüm evde test yaptım pozitif çıktı. 12. gun negatf cıkma ıhtımalı var mı sızce ?

X