Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Selam kızlar benim 17 martta transferim oldu 9. Gün 178 11. Gün 414 13. Gün bugün kan verdim 6 da çıkacak hala heyecanla bekliyorum
hayırlısı olsun tebrıkelr cevabını yaz ama...bende tür bebek yaptırdım 10.gün 108.45 12.gün 321.46 16.gün 2559.60 cıktı kısmet olursa 4 nısanda keseyi görmeye gidecem

Selamlar, benimde cumartesi transferim gerçekleşicek..sonrasını nasıl geçirdiniz tavsiyelerinz var mı? Testi ilk ne zaman yapmalıyım ve nasıl sabredicdm:)

bu kadar çıktıysa yüksek ihtimal ikiz benim 13. gün 252 çıkmıştı hadi hayirlisi
Ama tek embriyo transfer edildi 5. Gün embrıyosu olduğu için yüksektir belki ben de bakıyorum topıklerde benim değerlerim biraz yüksek sanki ama bilemedim hayırlısı artık...

Selamlar, benimde cumartesi transferim gerçekleşicek..sonrasını nasıl geçirdiniz tavsiyelerinz var mı? Testi ilk ne zaman yapmalıyım ve nasıl sabredicdm:)
Öncelikle bol şans ilk 3 gün mümkün olduğunca dinlen mesela bana eşim baktı sadece yemek ve tuvalet için kalktım kabız olmamaya dikkat et aç karnına kayısı iyi oluyor kabız olmadan tüket. Bi de ılaclarının saati her gün aynı saat olsun ben sabah 10 akşam 10 şeklinde yaptım bi de calarsaat kurdum unutma ihtimalini kaldırdım. 3 günden sonra hareketlerıme dikkat ettim ama her işimi de yaptım evimi de supurdum ütumu de yaptım ama zorlamadan sonrası zaten allaha kalmıs bol bol dua et pozitif düşün zor biliyorum ama dayan ve idrar testi yapma hayırlı olsun

Çok teşekkür ederim cevap için :) İşim düzensiz olduğu için ilaç saatlerim pek tutmuyordu ama yransferdeb sonra rapor alacağım ozaman dikkT ederim saatlere de..heyecanlı bir süreç insan bir sürü şey sormak istiyor :) hayırlısı olsun sizinde..

Süreç çok heyecanlı hele o test günü dizlerim titriyordu ama çok şükür rabbime güzel sonuçlar aldım. Bizim bebekler nazlı olduğu için daha heyecanlı geçiyo sırada kese ve kalp atışı inan hiç bitmiyor bitmesin de insallah sen de güzel sonuçlar alırsın. Bak bir de bizim kimse bilmiyordu tedaviye başladık kimseye söylemedik bu beni çok rahatlattı daha önce herkes soruyordu kötü etkılenıyodum doktor tavsiyesi kimseye söylemeyin dedi bence ise yaradı ama şimdi içim içime sığmıyor

15 martta 3. Gün embriyosu transfer edildi.

Beta hcg değerlerim
8. Gün 48
10. Gün 200
11. Gün 288
15. Gün 800

bu kadar çıktıysa yüksek ihtimal ikiz benim 13. gün 252 çıkmıştı hadi hayirlisi
Benim 12.gun 321.45 cıkmıstı.. Ama 2 embriyo transfer ettiler.. 16.gun 2559.60 cıktı 4 nisanda keseye bakacaz dedi... Sımdı benım ıkızmi üçüzmü anlamadım.. İşin ilginç yanı hiç belirtim yok

Tabiki canım 8 yıl bekledim ama insanoglu merak ediyor :) eli ayağı saglıklı hayırlı ugurlu evlatlar nasip etsin rabbim
Âmin inş bende 3 yılın ardından hamile kaldım bugünlerimize şükrolsun Sağlıcakla bi de kucagımıza alsak:)

Merhaba hanımlar,

Sizleri sürekli takip ediyorum. Sağolun bilmediklerimizi tecrübeli arkadaşlardan öğreniyoruz.
Ben 2 tane dondurulmuş embriyo transferi yaptırdım. Bugün 14. günüm. Beta Hcg değerlerim 12. gün 1.354 14. gün 4356
18 Nisan'da muayeneye çağırdılar . Hemşire değerleriniz güzel dedi ama sanırım ultrasyonda görene kadar rahat edemicem. Sizce bu değerlerle ikiz gebelik mi olur ?

maşallah çok yüksek değerler hayırlı olsun sanki ikiz yada daha fazla :))) ama kese gorunmeden belli olmaz tabi

Çok teşekkür ederim yozdemir4106. Hemşirede muayene olmadan bişey diyemeyiz dedi. Heyecanla 18 Nisanı bekleyeceğiz artık. Ama şuan hamileyim dimi :):):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…