Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Benimde bugün 10. Günüm 237.82 raabbime binlerce şükürler olsun bana bu duyguyu yaşattı.. Benim gibi isteyen herkesede yaşatır inşallah

12. Gün tekrarladım testi 517.69 çıktı
5. Gün embriyosu ve ilk denememdi.. Keseyi testten kaç gün sonra görebiliriz arkadaşlar?

Kizlar bende blast embriyo transfer edildi.bugun 9 gun .deger 13.95boyle sonucla hamile olan varmi?

Kizlar bende blast embriyo transfer edildi.bugun 9 gun .deger 13.95boyle sonucla hamile olan varmi?
2 gün sonra tekrarlâ canım. Benimde blast emriyoydu 10. Gun 16 çıkmıştı 2 gün sonra tekrarladim maalesef bu sefer de 20 çıktı ve doktor ilaçları bırakıp adet olmayı bekle dedi. Ama inşallah senin böyle olmaz ce güzel sonuç alırsın hakkında hayırlısı olsun.

Amin canim Rabbim senin de yardimcin olsun......

ya arkadaşlar ben yeni üyeyim aranıza yeni katıldım.
benim 4. gün 3 embriyo transferim yapıldı 8. gün kanda baktırdım 1.20 dün idrarda negatif bugün 11. günüm ve test günüm sizce değer yükselebilirmi. testi ancak 4 gibi yaptırabaileceğim çok korkuyorum. böyle çıkıp yükselen var mı acaba??

Hersey Allahtan cnm biz ne desek boş ama inş yüksek bi değer alırsın da hep beraber seviniriz :) sonucunu Alınca bizede haber et

Ben 11 martta 3.gün embriyosu transfer oldum.8.gün dayanamadım test yaptırdım 4.2 çıktı.Cok ağladım.10 gun dun yani yine yaptırdım 29.4 çıktı.12. Gun yani yarin test günüm.insallah yukselir

Ben 11 martta 3.gün embriyosu transfer oldum.8.gün dayanamadım test yaptırdım 4.2 çıktı.Cok ağladım.10 gun dun yani yine yaptırdım 29.4 çıktı.12. Gun yani yarin test günüm.insallah yukselir
Yükselir merak etme 10.gün 29.4 12. Gün 60 Ları bulur

ben de pazar öğrendim negatif olmadı

Hakkımızda hayırlısı olsun demek ki bizim için hala doğru zaman değil çocuk sahibi olmamız için. Rabbim inşalah bizleri evlat hasretiyle imtihan etmesin..

Bu arada kaçıncı denemenizdi nerde yaptırdınız özel olmazsa sorun neydi?

allahım tez zaman da kucağını doldurur inşallah ben de ilk denememi haziranda yapmıştım 1.embriyo tutmadı haziranda ara verdik doktor en az 1 ay beklememiz lazım dedi sonraki her ay gittim kistlerim oldu kaç kere grip oldum falan derken nasip işte aralıkta başladık tedaviye 2 ocakta transferim yapıldı çok şükür tuttu benimde dondurulmuşum yok ilkinde de olmadı şimdide olmadı moralini bozma yani doğru zamanı gelmemiş demekki bence çok bekletme 2.denemeye başla

evet ilk seferdi ama nasip tabi dondurulmuşlar da olmayınca insan hemen cesaret edemiyor.
canım hiç öyle düşünme bende ilk başta senin gibi düşünüyordum benim tuttu fakat bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj oldum..bende yumurta rezerv azlığı vardı ve dondurulmuş hiç yoktu zaten toplanan trasfer edilmişti ilk başta bende senin gibi düşünüyordum ağlama krizlerine giriyordum kolay değil rabbim kimseye yaşatmasın..dua ettim ve dedim ki ben bu süreci kendi kendime atlatamazsam hiç atlatamam kimsenin bana faydası olmaz..herkes bişeyler söyler bir söyler iki hatta yeri gelir en yakınındakiler bile seni anlamaz çok şükür rabbiminde vermiş olduğu güç kuvvetle atlattım çok değil 1,5 ay sonra ben tekrardan tedaviye başladım hala ilerleyemedik çünkü yumurtam az ve yumurtalarım biraz uyarılsın diye vitamin kullanıyorum..olumsuz düşünme tedaviye tekrar başlarken doktoruna güven dualarını eksik etme olur allahın izniyle...şuan öyle düşünmen çok normal kimsenin ne dediğine de aldırma takma hiçbirşey senden daha önemli değil...geçmiş olsun umudunu kaybetme...rabbim hepimizin kucaklarını doldursun boş bırakmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…