Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Kızlar Merhaba bende 23 martta transfer yaptrdm 3.gün embryosu 7 günü test yaptım 1.20 çıktı negatif yani sizce erken mi yaptırdım yükselir mi test günüm pazartsi
yukselir benimde öyle oldu şuan 2 güne bir kan verip yükselmesini takip ediyoruz bu süreç okadar zor bir süreç ki Rabbim hepimizin duasını kabul etsin inş.

Kızlar benim değerlerim düşük 3 tane 2. gün embriosu transfer edildi
12. gün 82,5
14. gün 122,3
16. gün 211,4
perşembe günü kontrolüm var kese için çoook korkuyorum

Kızlar benim değerlerim düşük 3 tane 2. gün embriosu transfer edildi
12. gün 82,5
14. gün 122,3
16. gün 211,4
perşembe günü kontrolüm var kese için çoook korkuyorum
Ama hamilesin suanda ve katlanarak.devam ediyo..2.gun embriyolari agir ilerliyomus.zaten.benim 5.gun oldugu icin yuksektir ve ikizden suphelendi.dr.10 gin banada huzur yok korkuyorum

Ama hamilesin suanda ve katlanarak.devam ediyo..2.gun embriyolari agir ilerliyomus.zaten.benim 5.gun oldugu icin yuksektir ve ikizden suphelendi.dr.10 gin banada huzur yok korkuyorum
Bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah ölücem meraktan keseyi görebilecekmiyiz kalp atışlarını duyacakmıyız diye of of çok zor beklemek

Bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah ölücem meraktan keseyi görebilecekmiyiz kalp atışlarını duyacakmıyız diye of of çok zor beklemek
Evet sonucun pozitif olması yetmiyor bi yerden sonra korkmuyor değilim ama hissediyorum bebeğim benimle büyümek için büyük çaba gösteriyor

beklemek zorrrr allah yardımcımız olsun bende salı gunu görmeye gıdecem kesemi cok heyecablıyım...ama suana kadar hiç belirti yaşamadım

Merhaba kızlar, 12.günden ne kadar sonra keseyi görmek için çağırıyorlar acaba? Hepimiz için hayırlısı olsun buarada

Merhaba beni 12.gunden 15 gun sonrasi icin cagirdilar keseyi gormek icin:)
12.gün kan tahlilini 14 ocakta verdim doktorum 20 ocağa kese görmeye çağırmıştı yani 6 gün sonra gittim keseyi gördüm sonraki çarşamba da kalp atımlarını gördük çok şükür darısı sizlerinde başına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…