Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

mihrimahcım malesef değerim düştü cumartesi günü 12 oldu. sanırım sağlıksız embriyo ya da rahimde bir sıkıntı var. bilemiyorum nedenini. güzel dileklerin için teşekkür ederim canım. Rabbim senin yavrunu sana bağışlasın.

Kızlar bnm de
9. Gün değerim 177,
11. Gün değerim 388 çıktı.
Umarım herşey normal gider kalp atışını duyasıya kadar

Arkadaşlar mrb bende yeni katıldım.. benimde 8.gun değerim 84 çıktı.. İnşallah sonuna kadar herşey normal gider. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Slm 17. Gun deger 890 çktı 2 gün öncesinde 780 çkmşti. Doktorum artışı az buldu ümid vermedi ama bekleyecez 4 gün sonra tekrar yapacaz kan tahlili dedi. 5.haftaya girmiş oldum. Ama mora sıfir. Böyle yavaş yükselen olumlu sonuç alan varmı

Kizlar benim transferimin
12.gunu---- 37
14.gunu----91
16.gunu----252
18.gunu----609
Bgun 18.gunum kizlar artislar nasil??
Dis gebelikten cok korkuyorum.keseyi nezaman gorurum kalp atisini nezamn duyarim tecrubeli arkadslar bana yardimci olabilirmisiniz.

inşallah sağlıcakla alırsın kucağına herkesin değeri farklı oluyor ben 18.günde keseyi görmüştüm 1 hafta sonra da kalp atımını görmüştüm
ama senin de artışların güzel görünüyor böyle devam eder inşallah

teşekkür ederim canm sende öyle

Cok sukur benim de 12. Gun degerim 53, 15. Gun degerim 148. Doktor cok iyi dedi. Deger 1000 in uzerine cikinca keseyi gorcez insallah

arkadaşlar benimde 13. gün değerim 530, bu topiğe ilk kez yazıyorum, hepimize hayırlı olsun, sağlıcakla inşallah.

Merhaba arkadaşlar 14 gun degerim 652.22 10 gun sonra ultrasona gidecem.2 embriyon kondu ikiside tutmus olabilirmi ....nasil gececek bu zaman

Merhaba arkadaşlar 14 gun degerim 652.22 10 gun sonra ultrasona gidecem.2 embriyon kondu ikiside tutmus olabilirmi ....nasil gececek bu zaman
büyük ihtimalle teki tutmuştur ama belki sürpriz de yapabilir belli olmaz benim 14.gün değerim 875.92 çıkmıştı tek kese gördük şuan sağlıklı bir şekilde devam ediyor inşallah senin de öyle devam eder ve görürsün bebeğini 10 gün biraz uzun sanki ben 18.gün görmüştüm keseyi doktorum çağırmıştı hemen 4+5 dim gördük

mrb ben 2 aşılamamıda özelde yaptırdım tüp bebek için devlet hastanesine başvuru yapıp orada tüp bebek hakkımdan yararlanabilirmiyim bilgisi olan varmı. yoksa tüp bebeği haketmem için devlette 2 aşılama yapmam şartmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…