Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Slm arkadaşlar ben bugün gidip beta hcg baktırdım.sonuç 0.2 adetime 8 gün var sizce nasıl değerlendirebilir misiniz

Kizlar yardim 9.gun 60 11.gun 55 12.gun 76 bu nedemek
Canim keske erkenden bakip canini sikmasaydin, strese girmeseydin. Bence pozitif, belki gec tutunma olmus olabilir, ama doktorunda soyleyecektir diye tahmin ediyorum testi 2 kere dahâ tekrarlayalim ikiye katlayacakmi bakalim, ilaclara devam edelim gibi birsey diyecektir, yani bence öyle, yavaş yavaş düzelir belki umudunu yitirme sakın, hiç belli olmaz bu sonuçlar, dua et hep.

Kızlar benimde transferin 12. Günü bugün değerim 11.49 çıktı, perşembe testi tekrarlamamı istediler, ben üöitsiz görüyorum durumumu, benim gibi olup da hamileliği gerçekleşen varmı içinizde? Moralim çok bozuk

Hiç üzülme canım böyle olup yükselen çok duydum .moralini bozma .kişiden kişiye değişiyor değerler ...

Hiç üzülme canım böyle olup yükselen çok duydum .moralini bozma .kişiden kişiye değişiyor değerler ...
Günaydın cnm, test günüme kadar adet sancılarım oluyordu, olumluya işaret olduğu söylendi bana, fakat test günüm sancı falan kalmadı, korkuyorum acaba değerimmi geriledi diye. İnşallak bebişim benimledir.

Canım kotu dusunme iyi dusun iyi olsun aynı adet olacak gibi sancılar bendede vardı ilk test gununden beri hafifledi ağrılar.ama kan değerlerinin artısı guzel cok sukur. Yani o ağrılar kaybolabiliyor.ins senin bebisinde seninledir gec tutunma da olurmus deger o yüzdende dusuk cıkmıs olabilir.

İnşallah canım dediğin gibidir de yarına yükselir değerlerim. Ağrılarım yeniden başladı bugün onçin seviniyorum, demekki benişim hala benimle hissediyorum

merhaba arkadaşlar..bu gün transferimin 12 günündeyim...2 gün once idrar testi yaptim 2 çizgi çikti...tekrar dün yaptim yine iki çizgi dedim kesin hamileyim...gittim kan testi yaptim ama sonuç 10.15 çikti...doktoruma aradim ilk başta dedi ilaçlarini kes olumsuz ama sonra yine dedi sana 2 gunluk embriyo transfer yaptik o yuzden kesme ilaçlari bekle 5 gün sonra tekrar yap.....yaaaa dünden ağliyorum diyorum kesin olumsuz olmüş....aranizda benim gibi olan varmi ne olur birseyler yazin

benim durumumda senin gibi bende transferimin 11 günnde 10.15 çikti degerim sen idrar testi yaptinmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…