Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Kizlar 9. Gun
12. Gun 138
14. Gun 344
Doktor bir daha kan istemedi 6 g7n sonra keseye bakariz dedi. Ama acaba yine yaptirsam mi bilemedim. Birde ESTROFEM kullaniyorum devam edecekmisim yan etkileri nedir acaba bilgisi olan varmi

hayırlı olsun şimdiden için rahat edicekse yaptır valla ben 22.güne kadar 2 günde bir yaptırdım :) iki düşük yaşamıştım da ama çok şükür herşey yolunda inşallah seninde öyle devam eder

Son durumun Nedir merak ettim insallah saglikli bir degerlerle devam ediyorsundur

Son durumun Nedir merak ettim insallah saglikli bir degerlerle devam ediyorsundur
canım işte en son geçen hafta keseyi gördü doktorum, rahime yerleşmiş hatta yolk denen bebek beslenme şeysi de oluşmuş betama bakmamıştı, açıkçası keseyi gördüğüne çok şaşırdı hatta yolk'a daha çok şaşırdı. Beta bakmayalım artık dedi, kafamız karışmasın dedi, en azından dış gebeliğin yok dedi, senin sağlığın açısından daha rahatız dedi, 10 gün sonra gel bakalım kesen ne durumda olcak dedi. Bu süre içinde kan verme gereksiz endişeler yaşamayalım falan dedi. Pazartesi randevumuz var işte. Bir hafta geriden gidiyor hamileliğim anladığım kadarıyla. Doktor hala düşük riskin var dedi. Sağlıklı bir bebek olmayabilir dedi. Kadın doğumcu bir bayan doktorla dertleştim o da gebeliğin her günü risktir, kafana takma dedi. Bu hayatta yiyecek ekmeği varsa sen sırtında taş taşısan da gelir dünyaya dedi. Kadın doğumcu doktor da beta bakma kafanı karıştırma dedi. Kese takibi olacak dedi. Heyecan ve endişeyle bekliyorum...

Kizlar 9. Gun
12. Gun 138
14. Gun 344
Doktor bir daha kan istemedi 6 g7n sonra keseye bakariz dedi. Ama acaba yine yaptirsam mi bilemedim. Birde ESTROFEM kullaniyorum devam edecekmisim yan etkileri nedir acaba bilgisi olan varmi
Bence yaptırma kan testi canım, kafanı karıştırıp strese sokma kendini. Estrofemin yan etkisini falan kafana takma canım östrejen ve progestron göğüs hassasiyeti yapıyo gebelik gibi, ben bide içimde yangın varmışçasına su içiyorum hangi ilacın yan etkisi bilemem bir sürü ilaç iğne kullanıyorum belki de gebeliktendir. Hayırlı olsun hamileliğin, sağlıkla tutunsun, sağlıkla kucağına al inşalah.

Senin ve bebegin Hakkinda hayirlisi olsun insallah

Tesekkur ederim arkadaşlar Rabbim isteyen merkeze anne baba olmayı nsip etsin sağlıkla. Hamile olanlarda sağlıkla kulaklarına alsın inşallah. Ben teste devam etmemeye karar verdim eğer düşüşe geçerse zaten yapabileceğim birşey yok diye düşündüm. Ama estrofemide günde 2 ye indirdim arkadaşlar zor bir karar aldik. Zaten çarşamba keseden sonra birakirsin demişti doktorum. Korkum bebeğe
zarar vermesi

Arkadaşlar herkese merhaba. 9. Gun test sonucum 16.77 sizce düşük mü?
canım değerin 2 güne bir yaptığın testlerde yükselmesi önemli olan, böyle düşük değerlerle başlayıp yükselen de var kimyasal gebelik olarak son bulan da. Hakkında hayırlısı olsun.

canım değerin 2 güne bir yaptığın testlerde yükselmesi önemli olan, böyle düşük değerlerle başlayıp yükselen de var kimyasal gebelik olarak son bulan da. Hakkında hayırlısı olsun.
Teşekkür ederim canım. Bakalım artık inşallah katlanarak devam eder.

gebeliğim sonlandırılıyor değerler tam 2ye katlamamıştı ama ona rağmen kese ve yolk görünmüştü, bugün kalp atışı duymak için gittik kese bozulmaya başlamış, içinde 2 yolk varmış, anamoli gebelik dedi başka doktora da göründüm o da aynı şeyleri dedi Herkesin hakkında hayırlısı bundan sonra genetik tarama yapılacak transfer öncesi ama uzun bir ara vericem Düşmezse kürtaj olucam zaten

Meraba arkadaslar ben tup bebek yaptirdim gecen hafta sonuclarm 40,90,240,616 her sey harika dedi doktorum.616 gecen p.tesinin degeri bu arada.dun yani tam 1 hafta sonra trambolin paneli sonucu icin dr gttik ve ben orda yine hcg testi yapmak istedim cunku 2 gundur gogus agrim ve mide kazinmam yoktu kafam karisti ve kan verdim sonuc 1448.arkadaslar 616nin uzerinden 1 hafta gecmesine ragmen deger bu.oysa 4000 5000lerde olmasi gerekiyordu.dra gosterdim yukselse iyiydi ama 2 hafta sonraki ultrasnu beklemekten baska caremiz yok dedi.suratim dusunce gel ultrasndan bakalm dedi 5+2ydi dun bakti ve hcbir sey gorunmedi 1 nokta disinda.oysa 5.haftada keseyi gormus bicok kisi.insanlarn betasi bakiyorum kotu baslayp iyi bitiyor benim tam tersi cok iyi baslayp kotu gtti.boyle bi durum yasayp gebeligi devam eden war mi.gerci deger yukselmiyor nasl dewam edecek ki.lutfen yardm edin yasayan war mi buna benzer.

Canim nokta demek kese demek.zaten kocaman bişey bekleme daha çok erken senin bebisgeç tutunmuş moralini bozma iki hafta sonra daha büyük kese göreceksin arkadaşımın bebeğinin kalp atimigeç duyulmuştu ondan biliyom

Insallah oyledir canim insallah 2 hafta sonra guzel haber yazarm buraya hepimize duaciyim.

ilaçlarını kes dedi, kan sulandırıcının etkisi bu cuma geçer sen de sabah düşürme ilacını kullan dedi, ben perşembe başka doktora daha gidip keseme baktırcam, nasıl kendi elimle son vericem gebeliğime çok zor anlatamam o olayı kendi kendime yapacak olmam çok zor lekelenmem bile yok benim ara ara sancım girdi ilaçları bırakınca o da yok kaç saattir herşey güzel gibiyken birden nasıl vedalaşayım kendi elimle ağlama krizlerine giriyorum ilaca baktıkça ben bu gebeliğe 4 senede ulaştım ilk gebeliğim ilk düşüğüm olacak Yinede biliyorum rabbim öyle uygun görmüş, milletin ne dertleri var, Allah şehit annelerine sabır versin, ben şu bi kaç haftalık can parçasından ayrılamıyorum, onlar sağlıkla kucağına alıyor, besliyor büyütüyor çakı gibi asker ediyor, teröristler hayatına son veriyor Perşembe doktor azcık ümit verse kullanmam o ilacı, beklerim daha, bu aşamaya kolay gelmedim, kolay vazgeçemiyorum, erken davranmak istemiyorum, kendi elimle bebeğimi bedenimden ayırmak istemiyorum

Allah sabır versin bu bekleyişler çok yorucu Hakkında hayırlısı olsun, evlat kokusuna, evlat sevgisine kavuş inşalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…