Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Z zumrudyesili TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN, UMARIM BU ZOR GÜNLER BİTER BİR AN ÖNCE; BUGÜN DR. KONTROLÜM VARDI GELİŞME OLMASA KALP ATIŞLARI NET DUYULMASAYDI KÜRTAJ OLUP EMBRİYOYA GENETİK İNCELEME YAPACAKLARDI, DOKTORUM BAKTIĞINDA KESENİN GELİŞİMİNİN NORMAL OLDUĞUNU YOLK SAC SIVISININ SINIRDA OLDUĞUNU ANCAK BEBEĞİN GELİŞİMİNİ BU DURUMUN ETKİLEMEDİĞİNİ BELİRTTİ. BEBEĞİN KALP ATIŞI DUYULDU BUGUN NET OLARAK, EMBRİYO 6 MM OLARAK GÖRÜNDÜ KESEM İSE 16 MM OLDUĞUNU SÖYLEDİ. HAFTAYA ÇARŞAMBA KONTROLÜM VAR UMARIM BU ŞEKİLDE OLUMLU DEVAM EDER....
Bu çok güzel haber...Allah her şeyi kolaylaştırır yüzünü güldürür inşallah. ..

burayı ben çok sevdim ne çok hamile kalan var burdaaa :KK70:
bu akşam bende test yapıcam rabbim hayırlısıyla güzel haberler almayı nasip eder inşş..

kızlar dün akşam burdaki yazıları okudum moralim çok düzelmiştii. dün sonucum çıktı çok şükür hamileyim.
5. gun blast konuldu 10 gun beta Hcg 52.7 çıktı :anneadayı:

mrb arkadaşlar bende 7 kasımda aşılama yaptrdım bugün 10. günü aşılamanın 2.gününden beri sol yumurtam hafif bi ağrı var böyle olup hamile olan varmı ptesi tahlil günüm

mrb arkadaşlar bende 7 kasımda aşılama yaptrdım bugün 10. günü aşılamanın 2.gününden beri sol yumurtam hafif bi ağrı var böyle olup hamile olan varmı ptesi tahlil günüm

Benim hala sancılarım geçmedi canım korkma 10. Günde öyle sancim olmuştu ki dr arayıp ertesi gününe tahlil yaptırsam olur mu diye sormuştum tutmadı dedim kendi kendime boşuna iğne olmayayım ama öyle olmadı pozitif çıktı hiç korkma allahın izniyle seninledir bebişin

Benim hala sancılarım geçmedi canım korkma 10. Günde öyle sancim olmuştu ki dr arayıp ertesi gününe tahlil yaptırsam olur mu diye sormuştum tutmadı dedim kendi kendime boşuna iğne olmayayım ama öyle olmadı pozitif çıktı hiç korkma allahın izniyle seninledir bebişin
ayyy inşaalh suan nasıl mutlu ettin anlatamam Allahım yuzumuzu guldurur inş. ama dun gebelik testi yaptım negatifti.
senin bebeğin hayrlı olsun sağlıkla kucağına al inş. sende aşılamaylamı hamile kaldın canm

Merhaba arkadaşlar biraz önce kan testini verdim sonuç bekliyoruz merak ettiğim bu testin sonucu iyi çıkarsa bundan sonra yine tüp bebek doktoruna mı gidecez

Ben sehir disinda yaptirdigim icin bulundugun sehirde gidiyorum eger ayni sehirdeysen tabiki tüp bebek doktoruna gitmek iyi olur ama illa da ona gideceksin diye bisey yok insallah hayirlisiyla hamilesindir canim

Selamunaleyküm arkadaşlar. Transferimin 12. günü beta testim 925,87 çıktı. tek emriyo transfer edilmişti. bu değerle ikiz olma ihtimali mi var acaba? cevaplarsanız çok sevinicem.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Kızlar merhabe aranı Z A yeni katıldım 10. Gün bhcg değe r im 221 di bugün 12. Günüm değe r im 481 doktorumla görüştüm gayet iyi olduğunu söyledi 15 gün sonra görüşelim dedi acaba keseyi gõrmek ve kalp atışını duymak için erken mi olur

Canim hayirli olsun çok sevindim senin adina...keseyi görürsünüz ama kalp atisi icin en garanti 6 hafta deniyor 5 haftada rahimden de duyanlar oluyormus ama benim doktorum gerek yok dedi daha bende duymadim randevum haftaya pazartesi insallah duyariz

Selamunaleyküm arkadaşlar. Transferimin 12. günü beta testim 925,87 çıktı. tek emriyo transfer edilmişti. bu değerle ikiz olma ihtimali mi var acaba? cevaplarsanız çok sevinicem.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
Cok yüksek. .tek yumurta ikizi olabilir..ama sonuc keseyi görünce belli olur

X