Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Slm cnm transferden sonra 11ci gün de cuma gunu yaptırmıştım 163 çıktı bugün 14 cu gün 464 olmuş. Cnm nasıl sizinkiler niye bukadar yüksek korkuyorum İnşallah bişi olmaz
Canım kaçıncı gün embriyosuydu transfer edilen? Gerçi çok fark etmiyor.
3. gun ise 11. gun değerin gayet yüksek.
5. gun ise 11. gun değerin yine çok normal.

11. ve 14. gün değelerindeki artış da çok iyi. 47-48 saatte bir ikiye katlanıyor ki bu ideal.

Bazen bebeğin cinsiyeti bile bu değerleri etkiliyor. Genelde kız bebeklerde daha yüksek olduğunu görüyorum.

Yumurta toplamadan sonraki 15. günde 50-75 ve üzeri bütün değeler çok iyi. O sebeple hiç endişelenme. Ben de bazen çok yüksek diye endişeleniyorum :) Sanırım bu tüp bebeğin doğasında var.

Son düzenleme:
bugun kanda sayim sonuc cikti 8
Doktor dusuk degeri ama ilaclari birakma ve 2 gun sonra tekrar test yap dedi
Sizce umut vermek icin mi dedi yaaa kimyasal olmuyor mu bu
moralim cok bozuk ilki de olmamisti bu da :KK43:((

Canım bu kaçıncı gün bilmiyorum ama 8 çok düşük. Umut vermek için ilaç kullandırtmaz doktor. Demek ki çok düşük değerlerden bile sağlıklı hamilelikler olabileceği gibi bir düşüncesi yada tecrübesi var.

Benim de bir kere 3. gün transferinin 12. günü 7 çıkmıştı, doktor devam et dedi, 14. gün 9 çıktı.

Eğer olmazsa da lütfen üzülme. Bu iş biraz deneme yanılma işi. İnşallah bir sonrakine olur. Keşke ilk denemede olsa ama olmuyor işte. Benim de ilk 5 denemem nagatifti :KK43: Sabret lütfen. Allah sabrının mükafatını verecektir.

Canım kaçıncı gün embriyosuydu transfer edilen? Gerçi çok fark etmiyor.
3. gun ise 11. gun değerin gayet yüksek.
5. gun ise 11. gun değerin yine çok normal.

11. ve 14. gün değelerindeki artış da çok iyi. 47-48 saatte bir ikiye katlanıyor ki bu ideal.

Bazen bebeğin cinsiyeti bile bu değerleri etkiliyor. Genelde kız bebeklerde daha yüksek olduğunu görüyorum.

Yumurta toplamadan sonraki 15. günde 50-75 ve üzeri bütün değeler çok iyi. O sebeple hiç endişelenme. Ben de bazen çok yüksek diye endişeleniyorum :) Sanırım bu tüp bebeğin doğasında var.
3cu gun embryosu cnm,2tane konulmuştu transferden sonra
11ci gün 163
14 gün 464
16 gün 977
Bide pazartesi kan vercem tekrar hayırlı si bakalım bu arada dün keseyi gördüm insallh kalbinde duyarim

Canım bu kaçıncı gün bilmiyorum ama 8 çok düşük. Umut vermek için ilaç kullandırtmaz doktor. Demek ki çok düşük değerlerden bile sağlıklı hamilelikler olabileceği gibi bir düşüncesi yada tecrübesi var.

Benim de bir kere 3. gün transferinin 12. günü 7 çıkmıştı, doktor devam et dedi, 14. gün 9 çıktı.

Eğer olmazsa da lütfen üzülme. Bu iş biraz deneme yanılma işi. İnşallah bir sonrakine olur. Keşke ilk denemede olsa ama olmuyor işte. Benim de ilk 5 denemem nagatifti :KK43: Sabret lütfen. Allah sabrının mükafatını verecektir.
GüZel dileklerin için çok sağol arkadaşım hamilelerim duası geçermiş inanıyorum bu ikinci denememdi, umarım benim de yüzüm güler :)
Bu arada iki gün sonraki değerim 2 idi malesef ve bugun doktora tekrar gittik bu işler tesadüf dedi ve sormadı bile 2. Testin sonucunu veya ilaçları bırakıp bırakmadığımı da..
Sonra da moral bozdugumuz için bizi azarlayıp yolladı gerçekten çok garipti, çok üzgünüm ama deneyeceğim tekrar biraz ara verip, tabii ki başka merkezde

Slm arkadaslar nasilsiniz yeni uye oldum ama iki yildir takip ediyorum son zamanlarda cok mutlu hamis haberlerinizi aliyorum allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin bende az kendimi tanitayim yunanistandan 28 yasinda ve 11 yillik evliyim 6 defa'da tup bebek denememiz oldu sadece ilk deneme pozitif cikti sonra 5 defa ust ustte negative sonucunu aldik.1 deneme selanikte.2,3 bahcelievler medicana suha sonmez.4 atina.5,6 tekrar selanik.simdi allah kismet ederse 7"inciye baslamak istiyoruz ama bi turlu karar veremedik nerede yapmamiza banada yardimci olursaniz cok mutlu olurum gerci nereye gidersek gidelim kismette varsa olacagi olur yoksa'da olmaz ama ne yapalim umut iste !!!

selam arkadaşlar bugün 12. günüm dondurulmuşlar transfer yaptığım için doktorum 15. gün istedi. 12. gün değerlerine az çok aşinayım fakat 15. gün test yaptırdığımda beta hcgnin kaç çıkması lazım kaç çıkarsa sevinelim bir fikri olan var mı?
Bu arada 2 adet 5.gün embriyosu transfer edildi canlar

selam arkadaşlar bugün 12. günüm dondurulmuşlar transfer yaptığım için doktorum 15. gün istedi. 12. gün değerlerine az çok aşinayım fakat 15. gün test yaptırdığımda beta hcgnin kaç çıkması lazım kaç çıkarsa sevinelim bir fikri olan var mı?
Bu arada 2 adet 5.gün embriyosu transfer edildi canlar
Bol şans arkadaşım inşallah güzel haberlerini alırız bir an önce :)

mrb arkadaşlar benim mesajlarımın üstünden ne kadar çok mesaj atılmış dün gibi sizin yaşadıgınız herşeyi bende yaşadım. Test için geçmek bilmeyen 12 gün dayanamayıp 8. gün test görünmeyecek kadar silik olan 2. çizgi heycanı :) şimdi ikizlerimiz 21. haftadayız Allah hepinize bu güzel duyguyu tattırır inş. karnınızdaki hareketini hissetmek çoooooook güzel bir duygu rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Canım maşallah rabbim ne büyük inş bu kez kucagına alıp sevdiğin günleri nasip etsin çok şükür rabbime sana bakim dedim naptı diye bebişi görünce çok mutlu oldum allhım inş sağlıkla dünyaya gelir kendine ve bebişine çok iyi bak ben arada bir giriyorum iykide bakmışım çok sevndim :KK45::KK73::KK71::KK5::KK74:

• Beğen
Reactions: 9ay
Canım maşallah rabbim ne büyük inş bu kez kucagına alıp sevdiğin günleri nasip etsin çok şükür rabbime sana bakim dedim naptı diye bebişi görünce çok mutlu oldum allhım inş sağlıkla dünyaya gelir kendine ve bebişine çok iyi bak ben arada bir giriyorum iykide bakmışım çok sevndim :KK45::KK73::KK71::KK5::KK74:

Çok sağol canım inşallah Allah tamamına erdirir bu defa.
Başka bir sayfaya ara verdim yazmışsın. Kendini iyi hissedene kadar ara ver ama bence çok da o arayı uzatmadan yeniden başla. Çok iyi bir merkezle başla. Allah uğraşlarının mükafatını mutlaka verecektir :KK74:
İnşallah tez zamanda kavuşuruz bebişlerimize.

ilk testimi bu sabah verdim 14. günüm sonuç 2543 ikiz olabilir mi ne dersiniz?

canım transferin 14. günü mü? Kaçıncı gün transferi? İlk testlerde günler çok fark ettiğinden bu şekilde yazınca bir şey anlaşılmıyor.

Benin de 5. gun transferinin 14. günü sonucum 2000'lerdeydi ama tek bebek.
Ama yumurta toplamadan sonraki 14. gün ise üçüz bile olabilir :)

canım transferin 14. günü mü? Kaçıncı gün transferi? İlk testlerde günler çok fark ettiğinden bu şekilde yazınca bir şey anlaşılmıyor.

Benin de 5. gun transferinin 14. günü sonucum 2000'lerdeydi ama tek bebek.
Ama yumurta toplamadan sonraki 14. gün ise üçüz bile olabilir :)

2 adet 5. gün transfer edildi 14. gün ilk testimi yaptırdım sonuç 2543'dü şimdi hastaneden geliyorum 16. gün testim 5869 doktorum ikiz olabilir diyor ama ultrasonda belli olucak. 200 küsürlü değerlerle başlayıp ikize hamiş kalan var dediğin gibi 2000-3000 lü değerlerden de tek gebelik yaşayan var ama genelde bu rakamlar ikiz çıkmış insanlarda forumlarda okuya okuya buna kanaat getirdim.

kızlar 17 ekim 2 adet 8 hucreli embriyo transferi yapıldı bugun 12 gün ve kan testi baktım 16.9 çıktı doktor olumlu ya da olumsuz bişe diyemem dedi teste giderken moralim çok bozuktu etkilemiş olabilir mi benim gibi olan var mı ?

kızlar 17 ekim 2 adet 8 hucreli embriyo transferi yapıldı bugun 12 gün ve kan testi baktım 16.9 çıktı doktor olumlu ya da olumsuz bişe diyemem dedi teste giderken moralim çok bozuktu etkilemiş olabilir mi benim gibi olan var mı ?
Cnm çok ortada bir deger.moralin ile bu deger etkilelnmez ama şu an pozitif görünüyor.c.tesi gunu yeniden yaptır 2 katına cıkar inşallah cnm.hayırlısı olsun.

X