Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Arkadaşlar merhaba benim 30 Eylülde bir tane blast dondurulmuş transferim oldu
9. Gün 175, 12. Gün 564, 14. Gün 1789 çıktı şimdi önümüzdeki hafta kese görmeyi bekliyorum. Acaip korkuyorum bu 4. denemem ve ilk pozitif sonucum
korkma bence hayırlısı olsun korka korka kendimize zehir ediyoruz herşeyi birşeyin olacağı varsa oluyor hakkında hayırlısı iyilik güzellik olsun

Benim bu gun 12. Gunum test 429.7 cokti dr ikiz dedi insallah bu kez olacak

ne güzel.. tebrik ederim. benim 2. denememdi. 7. günü kanda bakmıştım 0.514 çıkmıştı. bugün 9. gün bir bakayım dedim 0.100 olmuş.. yine olmadı. çok ama çok üzgünüm. 3. yü hemen yapamayız dedi doktorum bu defa ara vereceğim. . . ama şunu söyleyebilirim ki insan 1. de çok yıkılıyor.. ikincide yine umutlanıyor ama içinde de hep ya yine tutmazsa sı oluyor ve tutmayınca sadece üzülüyor. sonra hırs yapıyor. şimdi diyorum ki bidaha denesem acaba çok yumurtam olur mu?

ne güzel.. tebrik ederim. benim 2. denememdi. 7. günü kanda bakmıştım 0.514 çıkmıştı. bugün 9. gün bir bakayım dedim 0.100 olmuş.. yine olmadı. çok ama çok üzgünüm. 3. yü hemen yapamayız dedi doktorum bu defa ara vereceğim. . . ama şunu söyleyebilirim ki insan 1. de çok yıkılıyor.. ikincide yine umutlanıyor ama içinde de hep ya yine tutmazsa sı oluyor ve tutmayınca sadece üzülüyor. sonra hırs yapıyor. şimdi diyorum ki bidaha denesem acaba çok yumurtam olur mu?

Benim 7.ci cnm bu vaz gecme

3 defa kurtaj oldum dış gebelik gecirdim ve 3 tanede sonuc alamadigim oldu ve bu 7. Nasipse kucagimiza alicaz sakin umidini kesme

Benimde bugün 11ci günüm ve kan testi sonucu 163 çıktı sizce nasıl 3cu gun embryo ve 2tane konuldu

Canım maşallah! Gayet iyi. İnşallah sağlıklı bir gebelik olur. İkiz mi tek mi değerden anlaşılmıyor.

Benim bir öncekinde 5. gün embriyo transferinin 11. günü değer 250'ydi ve ikizdi. Bu defa yine 11. gün değer 738 fakat tek bebek var.

Canım maşallah! Gayet iyi. İnşallah sağlıklı bir gebelik olur. İkiz mi tek mi değerden anlaşılmıyor.

Benim bir öncekinde 5. gün embriyo transferinin 11. günü değer 250'ydi ve ikizdi. Bu defa yine 11. gün değer 738 fakat tek bebek var.
İki tane transfer oldu cnm ama ikiz mi tekmi henüz bilmiyorum hayırlısı olsun

ne güzel.. tebrik ederim. benim 2. denememdi. 7. günü kanda bakmıştım 0.514 çıkmıştı. bugün 9. gün bir bakayım dedim 0.100 olmuş.. yine olmadı. çok ama çok üzgünüm. 3. yü hemen yapamayız dedi doktorum bu defa ara vereceğim. . . ama şunu söyleyebilirim ki insan 1. de çok yıkılıyor.. ikincide yine umutlanıyor ama içinde de hep ya yine tutmazsa sı oluyor ve tutmayınca sadece üzülüyor. sonra hırs yapıyor. şimdi diyorum ki bidaha denesem acaba çok yumurtam olur mu?[/QUOTE

Canım bence ara vermekte fayda var 7-8 aylık bir ara verdim bu sefer öğretmenim yaz tatilinde ailemin yanında Ankarada yaptırdım 4. Denemem hiçbu kadar çok yumurta gelişmemişti bende ve ilk defa olumlu sonuç aldım 3 tanede dondurulmuşum daha var bence ne kadar zor olsada kafan da rahat olacak rahminde

Benimde 5.gun transferiydi 10.gun 23 cikti 12.gun 46 ve bugun 13.gun 59du doktor sali gunu bakalim ona gore bellli olur dedi sizce artmazmi degerlerim cokmu dusuk smdi ben hamile degilmiyim hamilemiyim anlamiyorum:KK43:

Arkadaşlar benim de 7. denememdi.

5. gun blast transferinin 11. günü beta:738
14. günü: 2058

Ve tek bebek :)

Allah'a şükürler olsun.
Slm cnm transferden sonra 11ci gün de cuma gunu yaptırmıştım 163 çıktı bugün 14 cu gün 464 olmuş. Cnm nasıl sizinkiler niye bukadar yüksek korkuyorum İnşallah bişi olmaz

Merhaba bende dayanamayıp erken yapanlardanım. Transferimin 9.günü ve Beta hcg 19.04
hastaneyi arayıp heycanla sordum hemşirem herşey yolunda dedi. 11.gün testi tekrarlicam bakalım inşallh artış olur

bugun kanda sayim sonuc cikti 8
Doktor dusuk degeri ama ilaclari birakma ve 2 gun sonra tekrar test yap dedi
Sizce umut vermek icin mi dedi yaaa kimyasal olmuyor mu bu
moralim cok bozuk ilki de olmamisti bu da :KK43:((

X