Transfer sonrası 7.gun

Ugurboceg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2022
109
40
28
4. Gün embriyo transferi yapıldı
Bugün tam 1 hafta oldu geçen hafta bugün yapıldı yani
Beta 15 çıktı nasıl sizce?

Eğer taze transfer değilse, yani çatlatma iğnesi etkisi yoksa hayırlı uğurlu olsun bi tanıdığımın da 6. Gün embriyosu transferin 7. Günü 25 çıkmıştı sağlıkla gelsinler inşallah

Çatlatma iğnesi yok hayır
Ama 7.gun için hatta sonuç çıkmayabilir diye düşünüyordum 10. Gün yap dediler
Burada 7.gun negatif görüp 10. Gün pozitif görenler oldu

15 sizce az mı?
4.gun embriyosu 1 haftalık 15

Çok erken test yapmanın maalesef böyle bir etkisi oluyor, pozitif çıksa bile düşük mü değil mi diye endişe ediyorsunuz :) değerinizin artışı önemli, en az %60 artması gerekiyor. Umarım güzel bir sonuç alırsınız

Evet baya yazı okudum değerden keza artışlar önemli değerlerde farklılıklar olabilir ama artış önemliymiş bizim icinnn

selamlar inşallah pozitiftir sağlıkla kucağınıza alırsınız, idrar testi yaptınız mı? Bugün benimde 7. Günüm idrar yaptım negatif gördüm acaba kan versem mi diye düşünüyorum

Arkadaşlar LUTFEN BANA YARDIM EDİN

15
35
75
171
340
(Hepsi 2 gün arayla neredeyse 2 katı arttı)
340 sonrasında 4 gün sonra bugun verdim BİN olmuş olması gerekmiyor mu?

Benim 685 çıktı....
Lütfen yardim

Gün önemli değil en son 4 gün önce 340
4 sonra Binlerde olur diye hesapladım 685 oldu çok az neden olur sizce... Ağlamaktan ciğerim soldu

Gün önemli değil en son 4 gün önce 340
4 sonra Binlerde olur diye hesapladım 685 oldu çok az neden olur sizce... Ağlamaktan ciğerim soldu
75-171-340 tan sonra artık kan istemiyorlar genelde. Doktor mu tekrarlayın dedi kan testini. Ben de 2 kez kan verdim yaklaşık 2 katı arttığı için bida kan vermeyin dediler. 3. Kez versem belki böyle çıkardı. İyi düşünün lütfen stres yapmayın.

Binleri görene kadar verecektim bugün bin olurdu.... Olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…