Transfer sonrası 6.gün silik ikinci çizgi

Kızlar merhaba içinizde gaz sancısı çeken var mı bugün ben sabahtan beri mahvoldum da

Ya sabah bir başladı bir türlü geçmedi akşama kadar üşüttüm desem dikkat ediyorum muhtemelen belirtilerden. Yemekten sonra bi anda şişiyorum ben de

Ben 11 inde transfer olmuştum sanırım 4+1 ya da 2 öyle bi şey :) bugün 11. Günümdü kan verdim 1048 çıkmış şükür. Sizin bu çarşambaydı dimi kese :) çok heycanlı

Kızlar ben de gaz olayı yok da ani kasık ağrısı oluyor ama bunların hepsi normalmiş

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-22-20-30-14-596_com.openai.chatgpt.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 9
Demi :) ama ben şikayetçi olmak için dememiştim güzel şeyler aslında sebebini bilince …

Ben 11 inde transfer olmuştum sanırım 4+1 ya da 2 öyle bi şey :) bugün 11. Günümdü kan verdim 1048 çıkmış şükür. Sizin bu çarşambaydı dimi kese :) çok heycanlı
Maşallah değeriniz çok güzel çıkmış, iki embriyo mu transfer edildi belki de ikizdir. Benim 15.gün 1258 çıkmıştı. Evet çarşamba günü kese için gideceğiz İnşaAllah

Teşekkür ederim hayır tek embriyo ama biz de biraz şaşırdık. Bizim tarafta ikiz var acaba bölündü mü ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…