Transfer sonrası 6.gün silik ikinci çizgi

Aynısı düşünüyorum 1 haftadır. Bi haber kalımca kötü oldu. Dediğin gibi en azından kanın yükselişini görmek falan iyi geliyordu. Arada aklıma geliyor gidip bi kan mı versem diye😅
Aynı ben 🤭 Ben de kan vermeyi düşündüm hep. Neyse benim az kaldı Pazartesi gideceğim inşallah. Son adet tarihine göre 6+4 olacak inşallah kalp atışı da duyabilirim 🌸

Kızlar merhaba yazışmalarınızı okudum sizin adınıza çok sevindim bende 14 eğlülde ovittel çatlatma iğnesi vuruldum ayın 19 unda da transfer oldum bugün dayanamayıp test yaptım sizce varmıdır
Merhaba bir daha test yaptınız mı ovitrelle etkisi 10-12 günü buluyor diyorlar bende 11 ve 18 eylülde vuruldum 18 eylülde transfer oldum

Eklentiler

• 6f7bf386-6fa1-45a0-9012-27b199aa61af.jpeg
    6f7bf386-6fa1-45a0-9012-27b199aa61af.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 51
Aynı ben 🤭 Ben de kan vermeyi düşündüm hep. Neyse benim az kaldı Pazartesi gideceğim inşallah. Son adet tarihine göre 6+4 olacak inşallah kalp atışı da duyabilirim 🌸
Benden tam 1 hatfa önceydi seninkisi bana da haftaya pazartesi verdiler kalp için duyarsın gibi geliyor 😌 ben de bu pazartesi bi rapor için gideceğim doktora . Okulda nöbet tutarken biraz tedirgin oluyorum bir de ikili eğitim aralıksız 6saat bir de nöbet çok yoruyor. Nöbet tutamaz raporu alacağım. Zor aşamalardan geçtik riske atmak istemiyorum

Benden tam 1 hatfa önceydi seninkisi bana da haftaya pazartesi verdiler kalp için duyarsın gibi geliyor 😌 ben de bu pazartesi bi rapor için gideceğim doktora . Okulda nöbet tutarken biraz tedirgin oluyorum bir de ikili eğitim aralıksız 6saat bir de nöbet çok yoruyor. Nöbet tutamaz raporu alacağım. Zor aşamalardan geçtik riske atmak istemiyorum
Aaa öyle bir şey oluyor mu? Ben de şu 24 hafta dolsa da nöbetten düşsem diye bekliyorum. Bizim tam gün 7 saat ders üzerine bir de öğle arası çok zor oluyor. Öyle birşey olduğunu bilmiyordum. Sadece engelli olan ya da engelli ya da 36 aydan küçük çocuğu olanlar muaf olabilir diye biliyorum

Aaa öyle bir şey oluyor mu? Ben de şu 24 hafta dolsa da nöbetten düşsem diye bekliyorum. Bizim tam gün 7 saat ders üzerine bir de öğle arası çok zor oluyor. Öyle birşey olduğunu bilmiyordum. Sadece engelli olan ya da engelli ya da 36 aydan küçük çocuğu olanlar muaf olabilir diye
Aynen oluyor alan arkadaşlarım vardı ordan hatırlıyorum. Risk olana vs veriyorlardı ama biz de tüp bebek yani riske atamayız maddi manevi yoran bi süreç ben geçen hafta burdaki hastaneye gidip sordum keseyi görelim yardımcı olmaya çalışırım demişti bakalım pazartesi gideceğim alırım inşallah 🙏🏻 Nöbet günüm bi de ful ders çok yoruyor

Aynen oluyor alan arkadaşlarım vardı ordan hatırlıyorum. Risk olana vs veriyorlardı ama biz de tüp bebek yani riske atamayız maddi manevi yoran bi süreç ben geçen hafta burdaki hastaneye gidip sordum keseyi görelim yardımcı olmaya çalışırım demişti bakalım pazartesi gideceğim alırım inşallah 🙏🏻 Nöbet günüm bi de ful ders çok yoruyor
Şimdi biraz araştırdım da yönetmelikte öyle birşey yokmuş. Nöbet öğretmenin aslı göreviymiş çünkü. Ama idareler o rapor ile yardımcı yardımcı olabiliyormuş. İnşallah olurlar😇

Şimdi biraz araştırdım da yönetmelikte öyle birşey yokmuş. Nöbet öğretmenin aslı göreviymiş çünkü. Ama idareler o rapor ile yardımcı yardımcı olabiliyormuş. İnşallah olurlar😇
Ben idareye demiştim onlar da dedi bi doktor raporu alın diye raporu alabilirsem inş:)

Merhaba bir daha test yaptınız mı ovitrelle etkisi 10-12 günü buluyor diyorlar bende 11 ve 18 eylülde vuruldum 18 eylülde transfer oldum
Günaydın evet arka arkaya 4 gündür yapıyorum ama hala kesin bişi diyemiyorum sen yaptın mı peki

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    140,3 KB · Görüntüleme: 50
Günaydın evet arka arkaya 4 gündür yapıyorum ama hala kesin bişi diyemiyorum sen yaptın mı peki
Benimde testlerim böyle transfer günü dahil 5. Günden beri yapıyorum. Ne zaman geçer bu iğne etkisiii🥹

Eklentiler

• 1811D246-4BA0-436B-B201-A2B8C28E57EF.jpeg
    1811D246-4BA0-436B-B201-A2B8C28E57EF.jpeg
    73,2 KB · Görüntüleme: 45
X