Transfer sonrası 6.gün silik ikinci çizgi

Ben de Çarşamba günü yeniden vereceğim 🤗
Bu arada kaç yaşındasınız? İlk denemeniz mi? Tedavi sebebiniz neydi? Bir de ne öğretmenisiniz? Ben de öğretmenim de merak ettim 😇
Yaa siz de çarşamba vereceksiniz demek ki ,o zaman haberleşelim 🥰. Benim ikinci denemem , ben hipo hipo hastasıyım, eşimde bir sıkıntı yok çok şükür. Benim de çok büyük bir sıkıntı değil aslında, hipo hipoya bağlı hormon değerlerim düşüktü,Değerler düşük olunca yumurtaliklarda tembelleşme vardı. Meriofert kullandım, ilaçla bu sefer çok gelisiyordu,bu sefer doktorlar çoğul gebelik riskin var diyorlardı. İki defa bu şekilde ilacı iptal edip yumurtaliklarin küçülmesini bekledik. Sonra zaman kazanmak açısından tüp bebeğe karar verdik ,aşılama vs diğer yöntemler ile zaman kaybetmek istemedim. Eşimle ikimiz de çalıştığımız için zamanımız yoktu, bu yaz deneyelim dedik. İlki tutmadı ama bence doktordan dolayı. Sonra aynı hastanede doktoru değiştirdik, çok şükür tuttu 🥰. Aslında bir hipo hipolu olarak hikayemi yazmak istedim,ben tedaviye başladığımda bununla ilgili yazılar görünce bana çok umut olmuştu. İlerleyen zamanlarda yazacağım İnşaAllah 😊. Ben bugün 24 e girdim. Biraz da olsa hikayemi anlattım aslında 😊. Anasınıfı öğretmeniyim ,siz ?

Son düzenleme:
Yaa siz de çarşamba vereceksiniz demek ki ,o zaman haberleşelim 🥰. Benim ikinci denemem ,ikinci denemeden ben hipo hipo hastasıyım, eşimde bir sıkıntı yok çok şükür. Benim de çok büyük bir sıkıntı değil aslında, hipo hipoya bağlı hormon değerlerim düşüktü,Değerler düşük olunca yumurtaliklarda tembelleşme vardı. Meriofert kullandım, ilaçla bu sefer çok gelisiyordu,bu sefer doktorlar çoğul gebelik riskin var diyorlardı. İki defa bu şekilde ilacı iptal edip yumurtaliklarin küçülmesini bekledik. Sonra zaman kazanmak açısından tüp bebeğe karar verdik ,aşılama vs diğer yöntemler ile zaman kaybetmek istemedim. Eşimle ikimiz de çalıştığımız için zamanımız yoktu, bu yaz deneyelim dedik. İlki tutmadı ama bence doktordan dolayı. Sonra aynı hastanede doktoru değiştirdik, çok şükür tuttu 🥰. Aslında bir hipo hipolu olarak hikayemi yazmak istedim,ben tedaviye başladığımda bununla ilgili yazılar görünce bana çok umut olmuştu. İlerleyen zamanlarda yazacağım İnşaAllah 😊. Ben bugün 25 e yeni girdim, girmeden önce de Allahım sen bana güzel bir doğum günü hediyesi olarak gönder diye dua etmiştim,çok içten ettim 🥰. Duam kabul oldu sanırım 🥹. Biraz da olsa hikayemi anlattım aslında 😊. Anasınıfı öğretmeniyim ,siz?

Yaa siz de çarşamba vereceksiniz demek ki ,o zaman haberleşelim 🥰. Benim ikinci denemem , ben hipo hipo hastasıyım, eşimde bir sıkıntı yok çok şükür. Benim de çok büyük bir sıkıntı değil aslında, hipo hipoya bağlı hormon değerlerim düşüktü,Değerler düşük olunca yumurtaliklarda tembelleşme vardı. Meriofert kullandım, ilaçla bu sefer çok gelisiyordu,bu sefer doktorlar çoğul gebelik riskin var diyorlardı. İki defa bu şekilde ilacı iptal edip yumurtaliklarin küçülmesini bekledik. Sonra zaman kazanmak açısından tüp bebeğe karar verdik ,aşılama vs diğer yöntemler ile zaman kaybetmek istemedim. Eşimle ikimiz de çalıştığımız için zamanımız yoktu, bu yaz deneyelim dedik. İlki tutmadı ama bence doktordan dolayı. Sonra aynı hastanede doktoru değiştirdik, çok şükür tuttu 🥰. Aslında bir hipo hipolu olarak hikayemi yazmak istedim,ben tedaviye başladığımda bununla ilgili yazılar görünce bana çok umut olmuştu. İlerleyen zamanlarda yazacağım İnşaAllah 😊. Ben bugün 24 e girdim. Biraz da olsa hikayemi anlattım aslında 😊. Anasınıfı öğretmeniyim ,siz ?
İlk defa duydum bu hastalığı. Güzel ilerler, sağlıcakla kucağına alırsın inşallah 😇
Ben de 31 yaşındayım ve iki yıllık evliyiz. Sperm ileri hareket biraz zayıf o yüzden doğal da olabilirmiş ama ihtimal biraz azmış. İki başarısız aşılamadan sonra ilk tüp bebek tedavimize başladık. Bende bi problem çıkmadı çok şükür. 9 tane 5.gün embriyomuz oldu ve bir tane 5aa transfer edildi. Hatta folik asit dışında ne transferden önce ne de transferden sonra ilaç kullanmadım. Doğal embriyo transferi oldu.
Ben de İngilizce öğretmeniyim 🌸

İlk defa duydum bu hastalığı. Güzel ilerler, sağlıcakla kucağına alırsın inşallah 😇
Ben de 31 yaşındayım ve iki yıllık evliyiz. Sperm ileri hareket biraz zayıf o yüzden doğal da olabilirmiş ama ihtimal biraz azmış. İki başarısız aşılamadan sonra ilk tüp bebek tedavimize başladık. Bende bi problem çıkmadı çok şükür. 9 tane 5.gün embriyomuz oldu ve bir tane 5aa transfer edildi. Hatta folik asit dışında ne transferden önce ne de transferden sonra ilaç kullanmadım. Doğal embriyo transferi oldu.
Ben de İngilizce öğretmeniyim 🌸
Bizim de bir yılımız doldu evleneli,evlendiğimiz günden beri çok istiyorduk 😊. Benim de 9 tane yumurta toplanmıştı, 5 tanesi iyi kalitede. İlki taze transfer oldu ,dört tanesi donduruldu 😊. İkinci denememizde dondurulmuş transfer edildi . Rabbim size de bize de ,bu yolda emek veren bütün anne adaylarına nasip etsin . Sizinle haberleşelim hocam 🥰. Bizim ailede kimse bilmiyor bu süreçleri, burda sizlere anlatıp süreci beraber geçireceğim biri olduğunu görmek bile mutlu ediyor ,yanlız hissettirmiyor ☺️

Bizim de bir yılımız doldu evleneli,evlendiğimiz günden beri çok istiyorduk 😊. Benim de 9 tane yumurta toplanmıştı, 5 tanesi iyi kalitede. İlki taze transfer oldu ,dört tanesi donduruldu 😊. İkinci denememizde dondurulmuş transfer edildi . Rabbim size de bize de ,bu yolda emek veren bütün anne adaylarına nasip etsin . Sizinle haberleşelim hocam 🥰. Bizim ailede kimse bilmiyor bu süreçleri, burda sizlere anlatıp süreci beraber geçireceğim biri olduğunu görmek bile mutlu ediyor ,yanlız hissettirmiyor ☺️
Haberleşelim hocam 😇 Aynı süreçlerden geçen biri ile sohbet etmek insanı rahatlatıyor. Bizim de sadece anne ve babalarımız biliyor. Allahım sana, bana ve bekleyen herkese güzel haberler nasip etsin 🌸

IMG_3220.jpeg

Benim de bugün 6. Günümdü dayanamadım test yaptım. Bakar mısınız bi ya ben görmek için kendimi zorluyorum ya da testin kendi çizgisi mi zaten o

Takip ediyorum sizin sürecinizi de kendim gibi mutlu oluyorum. Ben de öğretmenim o yüzden dikkatimi çekmişti 🌸 9. Gün benim kan günüm bakalım inş güzel olur

İyi akşamlar ben yeni üye oldum. Bugün transfer sonrası 6. Günüm(transfer Günüm dışında). Evde erken gebelik testi vardı yaptım, bu şekilde çok az görünür hayalet bir çizgi var . Sizce var mıdır 😥. Testi öğlen saatinde yapmıştım,öncesinde çok su falan da içmiştim, acaba ondan mı çok silik çıktı diye düşündüm. Olmadı diye çok üzüldüm ağladım ama sonra dikkatli bakınca sanki bir çizgi daha var ?

Asla modunuzu düşürmek için söylemiyorum ama kanı bekleyin. Bende daha belirgin çizgi olmasına rağmen doktorum transferden sonra 10 ve 13 gün kan değerlerini bekledi. Şimdi herşey sizi yanıltabilir.

X