Transfer sonrası 6.gün silik ikinci çizgi

Eki Görüntüle 3480014
Benim de bugün 6. Günümdü dayanamadım test yaptım. Bakar mısınız bi ya ben görmek için kendimi zorluyorum ya da testin kendi çizgisi mi zaten o
Benim de 6. gün bu şekilde çok çok zor görünen bir çizgi vardı,hatta ben olmadı diye baya bir üzüldüm ağladım. Bir umutla dokuzuncu gün yine yaptim zaten paylaştım da bakabilirsiniz, daha çok belli olmaya başladı. Sonra zaten kan verdim 51,8 çıktı. Sizin de var bence, İnşaAllah vardır . Hiç stres yapmayın ama ben şimdi de kendime kızıyorum neden o kadar üzülüp ağladım diye

İnşallah vardır Moralimi düşürmedim ama umutlanmak da istemiyorum 9. Gün kan günüm bakalım sonucumu yazarım yine . Belki ğerşembe son defa bi test yaparım

Asla modunuzu düşürmek için söylemiyorum ama kanı bekleyin. Bende daha belirgin çizgi olmasına rağmen doktorum transferden sonra 10 ve 13 gün kan değerlerini bekledi. Şimdi herşey sizi yanıltabili
Ben en son pazar günü kan verdim 172 çıktı

İnşallah vardır Moralimi düşürmedim ama umutlanmak da istemiyorum 9. Gün kan günüm bakalım sonucumu yazarım yine . Belki ğerşembe son defa bi test yaparım
Bugün mü kan verdiniz ?

Benim ki de epey silikti ama gözüküyordu. Fotoğrafta belli olmadı. Bi taraftan kuruma çizgisi mi dedim ama üzerinden çok vakit de geçmedi 5/10 dk anca olmuştu.Hatta şu an tamamen kuruduğu için çizgi baya netletmiş.Daha önceleri doğal denediğimiz zamanlarda da test yapmıştım ne kadar sonra baksam da hiç çizgi oluşmazdı. Rabbim hepimiz için hayırlısını versin. Tevekkül de çok önemli. Aynı ecel gibi nasıl ki onu değiştiremiyorsak, dünyaya geleceği günü de değiştiremeyiz diye düşünüyorum. Onun vakti geldiyse bize gelecektir umarım

Sonucun çıkınca merakla bekliyorum
Merhaba Canım, şimdi çıktı sonucum 1258 çıkmış. Bugün 15. gün . Yani şöyle artmış benim ki :
9. gün 51,8
12.gün 172
13.gün 344
15.gün 1258
Normalde 13. Gün yani pazartesi günü vermeyecektim ama rapor almaya gittim hastaneye, gitmişken vereyim dedim . İki gün önce 344 ten 1258 olmuş, Maşallah iyi artmış sanirim ,biz de bu kadar beklemiyorduk

Maşallah canım Senin tek embriyo muydu çift embriyo muydu? Belki de ikizdir

Tek embriyo transfer edildi , bu şekilde ikiz olma ihtimali var mıdır ki Canım . Ben baktım da biraz ,bu şekilde artıp tek kese gören çok olmuş aslında.
Evet tüp bebekte tek embriyonun bölünüp ikiz gebelik oluşturma ihtimali de normale göre biraz daha yüksekmiş Ama galiba belli bir günden sonra böyle ani yükselişler de normalmiş.
Gönlünden hangisi geçiyorsa o olsun inşallah
Doktorunla görüşebildin mi? Ne dedi?

Çok teşekkür ederim Canım, sizin de İnşaAllah. Sağlıklı bir şekilde ilerlesin kucağımıza sağlıklı bir şekilde alalım İnşaAllah . Geç oldu rahatsız etmek istemedim , yarın konuşacağım Canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…