Transfer Sonrası 5. gün İdrar Testi

Kızlar merhaba benim bugun transfer gunu hariç 6.gunum erken gebelik testi silik cıktı dunde normal kaset test silik cıkmıstı. Normalde direk belli ele alınca testi ama fotoda cıkmıyor diye filtre uyguladım. Dondurulmus 5.gun embriyosu sadece estrofem ve progestan iğne yapıyorum olabilir mi acaba umutlansammı

Eklentiler

• IMG_20220223_112428.jpg
    164,9 KB · Görüntüleme: 2.006
Dünkü kaset testi atmadıysan onuda yüklermisin buraya

Yok erken diye vermek istemedim daha 6.gün bugün
Bekle evet tutunmuş bebek bence benim 1.transferimde tek 5.gün embriyosu transfer edildi 5.gün böyle belli belirsizdi test kan verdim 21çıktı ve 2gün sonra 81oldu yükseldi yani 2aylıkken aniden kalbi durdu aldılar ama bence seninki var yani sağasağlim kucagınada alırsın inşallah benim ilki demekki rızkı yoktu dünyaya gelmedi

Sende en kısa zamanda sağlıkla kucağına al inşallah rabbim hepimizin yardımcısı olsun . İnş az biraz umutlandım bakalım

Sende en kısa zamanda sağlıkla kucağına al inşallah rabbim hepimizin yardımcısı olsun . İnş az biraz umutlandım bakalım
Kendimden biliyorum ondan ben bu sefer 4.gün test yapmaya başladım 2adet transfer edildiği için ona güvendim. Bugün 7.günüm zaten

Eklentiler

• 57F1B51D-9C3E-4EB3-BD61-DF9DEC18DAFB.jpeg
    119,8 KB · Görüntüleme: 2.204
Kendimden biliyorum ondan ben bu sefer 4.gün test yapmaya başladım 2adet transfer edildiği için ona güvendim. Bugün 7.günüm zaten
Cok guzel bariz var masallah sağlıkla kucağına al.
Ben işte hem dun hem bugun silik cıkınca kimyasal mı diye korkuyorum ama heralde yeni oldugu için öyle cıkıyodur

Beta hcg de artış olduğu kesin inşallah sağlıkla ilerlesin

Tamam işte benimde ilk bebeğim öyleydi tek embriyo dondurulmuş 5.gündü aynı böyle varla yok gibi çizği çıktı 10.günden sonra net kırmızı iki çizği çıkar onu kendine stres yapma
Tamam ozaman çok teşekkür ederim gönlümü ferahlattın inşallah öyledir güzelce yükselir sağlıkla ilerler inşallah. 8.gün vericem kan

Maşallah bariz var sağlıkla kucağına al değerlerin guzelce ilerlesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…