Transfer Sonrası 5. gün İdrar Testi

Merhaba test yaptırdınız mı acaba? Bende ayın 15inde transferim oldu düşüklerim var 7-8 haftalık. Tüp bebek ilk denemem test gününe daha var sanki günler geçmiyor karnimda da ağrılar var
Evet benimde bilinmeyen sebeplerde düşüklerim olmuştu tüp bebek tedavis ile ilk denemem test günüm yarın yarını bekliyorum artık sabırsızlıkla

Çok nadir çıkanlar olmuş ama iğnenin etkisi var diyorlar
Evet benim arkadaşım da kan testine kadar gün aşırı test yaptırmış hep negatif çıkmış şuan 7 aylık gebe. O yüzden pek çıktığı söylenemez arkadaşlar.zaten normal adet gününüzün gecikmesinden sonra idrar testinden bakılıyor bizim kan testimiz o günde yapılıyor sağlıklı olan kan testi

Evet benim arkadaşım da kan testine kadar gün aşırı test yaptırmış hep negatif çıkmış şuan 7 aylık gebe. O yüzden pek çıktığı söylenemez arkadaşlar.zaten normal adet gününüzün gecikmesinden sonra idrar testinden bakılıyor bizim kan testimiz o günde yapılıyor sağlıklı olan kan testi
Insallah boyledir ya, ben 14unde transfer olmustum, dayanamayip dun test yaptim negatif cikti 😞 gecen ay 24unde adet oldum genelde 28-30 gun arasinda yeniden adet goruyorum, umarim soyledginiz bana da uygun olur 🌸

Evet benimde bilinmeyen sebeplerde düşüklerim olmuştu tüp bebek tedavis ile ilk denemem test günüm yarın yarını bekliyorum artık sabırsızlıkla
Merhabalar test yaptırdınız mı acaba sonuç nedir hayırlı güzel haberler almışsınızdır İnşallah

Maalesef negatif sonuç çıktı beta değerim 1 çıktı. Hiç bir sıkıntı problem yoktu çok olumlu bakıyordu doktorum. Bir tane daha embriyo var elimizde oku dondurmuştum onu da transfer ettireceğim regli olduğun zaman gel dedi doktorum o zaman karar vereceğiz

Maalesef negatif sonuç çıktı beta değerim 1 çıktı. Hiç bir sıkıntı problem yoktu çok olumlu bakıyordu doktorum. Bir tane daha embriyo var elimizde oku dondurmuştum onu da transfer ettireceğim regli olduğun zaman gel dedi doktorum o zaman karar vereceğiz
Rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah sizlere biliyorum bizde bir gün yavrularımızı kucağımıza alacağız bu çektiğimiz sıkıntıları geride bırakıp.
Benimde 4 gün kaldı kan testine vakit hiç geçmiyor. Sizin belirtileriniz var mıydı nelerdi acaba yazabilir misiniz bende belirti vardı sanki kayboldu göğüs hassasiyeti azaldı ağrılarım azaldı sanki normal gibi hissediyorum ve olumsuz diye düşünüyorum hep 😔

Ay canım ya inşallah kucağınada almak nasip olur bende dün transfer oldum eğer tutunamazsa 2 dondurulmuş embriyom var artık dr nezamn derse ozamn transfer ettiririm ama dr bana 1 tane bebiş koyabiliyoruz dedi kanun öyleymiş
Şuan durumunuz nedir bilmiyorum msj ınızı yeni görebildim, 8+2 de bebeğimin kalbi durdu ve aldılar benden onu. Dilerim sizin hikayenizin sonu hayırlısı ile sonuçlanır.

arkdaslar merhablaar; 11 tane 5. gun embrıyom donduruldu doktorum aradı tebrık ettı adetının 2. gunu gel dedı ... kalıtelı yumurtalar dedı sımdı panık oldummm bendee 11 embrıyo cok guzel bıse 2 tanemı koydurtmalımıyım 1 tanemıııı off yardımcı olun lutfen yas 28

arkdaslar merhablaar; 11 tane 5. gun embrıyom donduruldu doktorum aradı tebrık ettı adetının 2. gunu gel dedı ... kalıtelı yumurtalar dedı sımdı panık oldummm bendee 11 embrıyo cok guzel bıse 2 tanemı koydurtmalımıyım 1 tanemıııı off yardımcı olun lutfen yas 28

11 embrıyo çok iyi 👍 hayırlı olsun ilk denemede tutunsun inşallah 🙏🏻 Çift ya da tek koyulması için prosedür var canım. Benım doktorum yaşımın küçük olduğunu ve ilk deneme olduğu için tek koyulabılıecegını soylemıstı

11 embrıyo çok iyi 👍 hayırlı olsun ilk denemede tutunsun inşallah 🙏🏻 Çift ya da tek koyulması için prosedür var canım. Benım doktorum yaşımın küçük olduğunu ve ilk deneme olduğu için tek koyulabılıecegını soylemıstı
bı sekılde ayarlarız dedı bana ama devlet 1 tane koyuyor ama özel ya burası hallederız dedı

Kızlar selamlar ☺️
İkinci tüp bebek denemem ile yeniden aranıza döndüm. İlk denemem de bir çok belirtim ( kasık ağrısı, bel ağrısı, şişkinlik, göğüs hassasiyeti ) olmasına rağmen sonucum Negatif sonuçlanmıştı. Çok şükür inancı olan insanlarız, Rabbimden herşey dedim 2 ay aradan sonra yeniden çıktım bu yola. Bugün transfer sonrası 5. Günüm.
2 Adet, dondurulmuş 5. gün embriyosu transfer edildi. Bunca zaman tüp bebek tedavisine başlamadan önceleri de, başladıktan sonrada sayısız idrar testi yapmışlığım var ama nasip olmamıştı, silik de olsa çift çizgi görmek. Görseli sizlerle de paylaştım, sizler de içinizden geçenleri benimle paylaşırsanız çok sevinirim ☺️
Sizceee?? Bu sefer var mı dersiniz?
Var evet 🤗rabbim devamını getittirsin insallah 🤲

Kızlar selamlar ☺️
İkinci tüp bebek denemem ile yeniden aranıza döndüm. İlk denemem de bir çok belirtim ( kasık ağrısı, bel ağrısı, şişkinlik, göğüs hassasiyeti ) olmasına rağmen sonucum Negatif sonuçlanmıştı. Çok şükür inancı olan insanlarız, Rabbimden herşey dedim 2 ay aradan sonra yeniden çıktım bu yola. Bugün transfer sonrası 5. Günüm.
2 Adet, dondurulmuş 5. gün embriyosu transfer edildi. Bunca zaman tüp bebek tedavisine başlamadan önceleri de, başladıktan sonrada sayısız idrar testi yapmışlığım var ama nasip olmamıştı, silik de olsa çift çizgi görmek. Görseli sizlerle de paylaştım, sizler de içinizden geçenleri benimle paylaşırsanız çok sevinirim ☺️
Sizceee?? Bu sefer var mı dersiniz?
Bende 16şubatta transfer oldum 2 dondurulmuş embriyo 5.gün embriyosuydu. Nelere dikkat ettin transfer sonrası yani normal hayata döndün mü

Eklentiler

• 1D74178F-FE1B-4106-A37F-BE40F919AE10.jpeg
    1D74178F-FE1B-4106-A37F-BE40F919AE10.jpeg
    263,4 KB · Görüntüleme: 2.212
X