Trabzondaki kk üyeleri nerdesiniz bir ses verin

canım buluşmadan önce şöyle trabzon61 topiğine gelsinler,tanışalım konuşalım sonra buluşuruz,daha kimse o topiğe bile uğramıyorki buluşsunlar

anammmm kimse yazmamışmı buraya aylarca bişey.
buluşulursa bende katılırım.

tmmy buluşmadan önce tanışmaları gerekmezmi direk buluşma olurmu bilmiyorumda

evet haklısın cnm. trabzon topiğimize gelmiyo kimse o iş nasıl olacaksa artık.
napalım artık sen gelecenye biz buluşuruz:)
gelmek isteyen olursada katılır bize.:lepi:

evet haklısın cnm. trabzon topiğimize gelmiyo kimse o iş nasıl olacaksa artık.
napalım artık sen gelecenye biz buluşuruz:)
gelmek isteyen olursada katılır bize.:lepi:

asker yolu bekleyen arkadaşım nerde bakalım askerimiz delikafadulden

iyi bari tmyy az kalmışhihoyyyt ,düğün yazamı bak bende gelicemhihoyyyt,trabzonlumu askerimiz yok bizdende isteyecekya kızımızı ondan soruyorum

bende Trabzonluyum..Hatta Nilüfer ,**tmyy** ve güllüşeni tanıyorum hihoyyyt

hadi kızlar toplanıp buluşalım :ecrin_bebek:

iyi bari tmyy az kalmışhihoyyyt ,düğün yazamı bak bende gelicemhihoyyyt,trabzonlumu askerimiz yok bizdende isteyecekya kızımızı ondan soruyorum

evet oda trabzonlu. yok düğün yaza değil ama nişan yaza. şuan sözlüyüz. arada askerlik var diye nişanı yaza attık. çağırmammı aaaa sen yeterki gelemek iste.
bende trabzonluyummhihoyyyt

bende Trabzonluyum..Hatta Nilüfer ,**tmyy** ve güllüşeni tanıyorum hihoyyyt

hadi kızlar toplanıp buluşalım :ecrin_bebek:

oh oh artıyoz, toplaşıp toplaşıp buluşalıma.s.

o zaman 4 Nisanda buluşuyoruz arkadaşlar,

:roflol:

vay hain vaaayyy.
olsun bacım sınavlarım öğleden önce. öğleden sonra takılırım peşinize kurtulamazsınız benden. haaa ama şimdide öğleden önce ayarlarsınız siz sabah ezanını takiben buluşursunuz artıklülülülülülü

bu arada fındık, (ay isminle hitap etmeye alışmışım fındık yazarken tuhaf oldum) neyse sana soracaklarım var bacım msnde karşılaşamıoz bitürlü. ne oldu eskisi kadar girmionmu?
daha doğrusu ben gündüz giremiyorum pardon:)))

canım benim ben hafta içi her gün 08:00 -16:00 arası msnde oluyorum.

eve gidincede laptopu abimden alabilirsem giriyom:ecrin_bebek:..diğer bilgisayardan da kardeşimi kaldırabilirsem giriyom..kaydirigubbakcemile3

sen bana soracaklarını mail olarakta atabilirsin tatlım ben cvplarım oldumu :1hug:

amanin ne oluyor burda heeedelikafadulden tmmy kız napıyon fındıkta kim,arkadaşını bizim topiğimize davet etmeyecekmisin,ya bizim trabzon topiğinde görüşün ama ya

amanin ne oluyor burda heeedelikafadulden tmmy kız napıyon fındıkta kim,arkadaşını bizim topiğimize davet etmeyecekmisin,ya bizim trabzon topiğinde görüşün ama ya

tatlım o benim liseden sınıf arkadaşım burda kkda karşılaştık. davet ederim cnm niye etmeyeyim oda trabzonlu yani gelir hem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…