tontişlik kader değil

Hedefine hergün biraz daha yakınım. Spordan çektiğim acı bile hoşuma gitmeye başladı. Azcık tirlattim galiba.

Ka

Karbonat şu çok iyi eczaneden alman gerek ingiliz karbonati biliyorsun değil mi
Bende çok umutluyum kendimden bu sefer
Geçen yıl normal karbonat kullanmıştım canım ama bu yıl aldım eczaneden. Normalide çok işe yaramıştı. Geçen yıl 14 martta yazmışım 8 kilo verdim diye. Yine yapıcam yaaaa. Biliyorum yapıcamm

Geçen yıl normal karbonat kullanmıştım canım ama bu yıl aldım eczaneden. Normalide çok işe yaramıştı. Geçen yıl 14 martta yazmışım 8 kilo verdim diye. Yine yapıcam yaaaa. Biliyorum yapıcamm
Evet bende alayım bana da iyi gelmişti.

Bu saatlerde pek girmez din hayirdir tatlım

Alpimcimm. Günaydın canım. Gece eşimden aldım neti. Yazim dedim. Henüz tartılmadım. Ama kıyafetlerimden biraz biraz indiğimi anlıyorum. Hala umutluyum formundayım ama olsun. Sen neler yapıyorsun tatlım?
Canim ben sabah tartildim 800 gr gitmiş sadece bu hafta biraz duraksadi ama.olsun sonuçta yavaş gitse de olur. Hafta sonu bi gün oruç mu tutsam şok diyet hesabı

Oruç olabilir aslında canım. Burdakilerden okuduğum kadarıyla işe yarıyormuş. Vücudun korumaya mı geçti acaba canım. Biraz fazlalaştırsan yemeğini. O zamanda işe yarıyormuş çünkü. Bilemedimki şimdi

Benim işteyken bir sıkıntım yok yeme konusunda. Sabah kahvaltı yapmamam en büyük sıkıntı. Evden çıkarken bişeyler atıyorum ağzıma. Öğlene kadar sadece çay kahve içiyorum. Bide su. Öğlen ne varsa çorba simit falan yiyorum bazen. Eve gidince karnım açsa atıştırıyorum. Akşam yemeğindende ne varsa az ekmeksiz yemeğe çalışıyorum. Yapabildiklerim bunlar. Ama kahvaltı etmem lazım mutlaka. Geçen sene zayıfladığım dönemde ediyordum çünkü. Olucak olucak umutsuzluk yooookkkk

Olabilir son 17 günde toplam 5.8 kilo verdim. Bence de ama bu hafta inan çok spor yaptım ve cok az yedim vermem gerekirdi diye düşünmüştüm. Ama vücudunda bir kapasitesi var.

Çalışanlar için sabah kahvaltısı çok zor oluyor. Çocuklarda var diyorsunuz hazırlanma evden çıkma işkence. Ben kendi başıma çalıştığım için erken çıkmiyorum oglumda 1. Sınıfta okulunda kahvaltı var ağzına bir lokma ballı ekmek atıyorum gönderiyorum. En zoru sabah telaşı.

Canım profiline cvp yazmıştım. Becerememişimmi acaba?? Evet sabah çok sıkıntı ama en azından gevrekle falan halletmem lazım kahvaltı işini(

Canım profiline cvp yazmıştım. Becerememişimmi acaba?? Evet sabah çok sıkıntı ama en azından gevrekle falan halletmem lazım kahvaltı işini(
Yok gelmedi canım mesaj. Evet az da olsa atıştırmalisin. Bende çay kahve aksama kadar acikmiyorum. Bende sigara da var. Istahı etkiliyor

Hormonlu tavuk lafını çok yakın birinden duydugumdan beri iyi değilim.

Dün spora gidemedim. Diyete devam. Biraz canım sıkkın. Üstüme oynanması moralini bozuyor.

Maden suyu yeşil çay limon kürü baya insanı rahatlatiyor. Ödem attiriyor sanırım.

Psikolojimi bozan yağlardan kurtulmam lazım kararlıyim fakat öyle bi an geliyor ki sinir harbi yaşıyorum. Sen busun senin yapın böyle diyen birileri var sürekli. O kadar fazla kilosu olanlar nasıl veriyor. Bi insanın üstüne bu kadar gelinir mi ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…