tontişlik kader değil

Emin olun 15 kg verirsiniz önemli olan o kiloyu kottumak Can'ım bizler verince hemen eskisi gibi besleniyoruz önemli olan o hatayı yapmamak

Ben 96 kg boyum 1,62 cm sizden 3 cm kısaydım şuan 80 kg oldum ve daha çok yolun var siz benden zayıfsınız hemen verirsiniz

Emin olun 15 kg verirsiniz önemli olan o kiloyu kottumak Can'ım bizler verince hemen eskisi gibi besleniyoruz önemli olan o hatayı yapmamak
Evet bende hiç kilo almayacagim gibi geliyor. Siz spor konusunda tecrubelisiniz galiba. 3 ay yeterlidir isteğim kilo için umarım. Power plate hakkında ne düşünüyorsunuz.

Evet bende hiç kilo almayacagim gibi geliyor. Siz spor konusunda tecrubelisiniz galiba. 3 ay yeterlidir isteğim kilo için umarım. Power plate hakkında ne düşünüyorsunuz.
Can'ım 3 ay verme 3 ay daha gidin sabit kalsın sonra boş bol yürüyün bahsettiğiniz sporu bilmiyorum malesef ben günde 4 saat yürüyorum ve 2 saat ağırlık çalışıyorum benim gibi yapsanızda hemen verirsiniz fakat bende insülin direnci var daha önceden de 90 kusur kilodan 50 kg düştüm ben verince 4 sene sonra tekrar aldım arkadaşımla abur cubur tükettim ve hareket sıfırdı ve neden aldığımı araştırmadık şuan bilinçliyim şükür be Karatay beslenmesi yapıyorum

Anladim valla spora acayip umut bağladım çünkü diyetle verdiğin geri geliyor. Çalıştığım için yurumeme imkan yok sabahları erken gidiyor akşam geç geliyorum

Offf b3nd3 bu sabah kararlilikla basladim diyete ve spora aksama dogru regl oldum ve tatli krizim tuttu 2 dilim yas pasta yedim su an vala vicdan azabindan uyuyamiyorum bu arada boy 158 kilo 62 eskiden 48 kiloydum

Offf b3nd3 bu sabah kararlilikla basladim diyete ve spora aksama dogru regl oldum ve tatli krizim tuttu 2 dilim yas pasta yedim su an vala vicdan azabindan uyuyamiyorum bu arada boy 158 kilo 62 eskiden 48 kiloydum
Valla bende şu saatte kendimle cebellesiyordum. Oturdum sert bi kahve içtim geçti senin kilo çok değil takma kafana yarın devam.edersin

Ay 48 ne güzel yazması umarım görürsün en yakın zmanda

Günaydın
Hafta sonu Sakin geçti diyet bozmadı ağır yemekler ve tatlı yaptım ama yemedim. Meyve yedim ızgara ve salata yaptım. Ama yinede aynı kilodayim.
Karnım baya bi yumuşak oldu galiba gidiciler

Kaldı 11 kilo. Bazen gözümde büyüyor 5kiloluk 2 yağ bidonu tenekelerden birde bir litrelik. Ayy ben bunu kendime niye yaptım acaba?
Hafta sonu kıyafet alayım dedim fakat vazgeçtim. Zayiflamadan çorap bile almayacagim. Pantolon bedenim 29 inşallah 27 yi görürüm.

Bu hafta aksamlari sadece salata ve Yoğurtlu kereviz yeme planım var ise yarayacagindan eminim.
Kızlar kereviz deneyin inan in çok tok tutuyor.

Kahvaltısı yaptim
2 dilim.kasar bir lokma ekmek şekersiz çay
Simdide tarçınlı sade kahve içiyorum. Evdeyim mutfakta keyif yapıyorum. Ise gitmedim.izinliyim. Yalnızken evde bu kadar keyifli olabilmek harika. Kendimle olmayı çok seviyorum.

Geldim canımmm:) burdayım nihayet. Ama çok üzgünüm. Hafta sonu abarttım çok yedim. Benden bi halt olmaz. Çok moralim bozuk. İradesiz kadının tekiyim. Deliricem. Bide eşim gece otururken şaka bi yana artık şu göbeği eritsen dedi. Boğasım geldi resmen. Hafta sonu arkadaşlara yemeğe gidicektik. Üstüme bişey bulamadım. Alpimmm napıcam ben ya?? Nasıl bi iradesizliktir bu? Yardım et ne olur bana((

Canım benim harikasın sen.
canım benim getçekten harikasın. Çok kısa sürede istediğini alacaksın. Hayranım azmine. Ben çok iradesizim

Canim.hepimizin böyle dönemleri oluyor. Akşamları kereviz salatası dene çünkü ne oluyorsa akşam oluyor. Insulin direnci bu.yedigimiz şeker deposu yiyecekler sekerimizi dalgalandiriyor. Tarçın kullanmanı tavsiye ederim.cok.ise yarar. Çay ve kahveyi tarcinla içerim ben. Çok acikirsam usenmeden salata yaparım. Ama.en ise yarayani kereviz Yoğurtlu.
Çok lifli sanki tüm. Sofrayi yemissin hissi veriyor.
Robotta çek yada rendeyle baharat yoğurt nane ben zerdecal koyuyorum artı. .kesinlikle ise yarıyor. Bak ben bozmama rağmen kilo veremiyorum. Ama zaman gerek.
Hiç canını sıkma o elbiseleri hatıra olarak saklayacaksin.

Benim eşimde söylüyordu. Şimdi baktı kararliyim sustu kaldı. Bana inanmıyor birkaç kilo verir bırakır diyor bence. Inan kendim için yapıyorum. Onun ne düşündüğü umrumda değil. Kötü günümde yanımda olmayan bana destek olmayan kişilere tavrın net

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…