tontişlik kader değil

Şekilsiz bi durum ama çözülür zamana ihtiyacim var. Seninde öyle başlamak basarmagin yarısı hadi mutluluki beraber yapalım

Canım tüm sayfalarını okuyamadım.
Ne yiyip ne içiyorsun nasıl besleniyorsun şu anda?
O kadar bilinçli olmama rağmen iradede hep sıkıntı yaşıyorum.
sen zorlanmıyor musun?

Canım tüm sayfalarını okuyamadım.
Ne yiyip ne içiyorsun nasıl besleniyorsun şu anda?
O kadar bilinçli olmama rağmen iradede hep sıkıntı yaşıyorum.
sen zorlanmıyor musun?
Benimki liste kural falan olmayan bi diyet. Pek zorlanmiyorum. Akşamları biraz acikiyorum. Sabah kahvaltıda ne istersem oni yiyorum öğle yemiyorum. Canım istemiyor akşam evde në yaptıysam onu yiyorum az ama salata çok yiyorum. Ekmek yok. Karatay gibi besleniyor um. Ama canım bişey isterse bir lokma yiyorum yasaklarim yok
Sporları zayıflatan kızlar beni baya motive ediyor

Son düzenleme:
Birde maden suyu Yeşilçay limon karışımı içiyorum. Geceleri maden suyu yoğurt limon karistirip yatmadan önce içiyorum

Bence hiç kötü deil hayatım. Üstün hiç yokne güzel. Tam tersiyiz. Benimde üst var alt yok. Bence man

kesinlikle aynı fikirdeyim. Ne saçmalıklar yapmışız zamanında. Artık iş işten geçti. İşte bende bu kiloları verip onu yok saymak istiyorum artık. Kendime güvenim gelsin istiyorum. Güzel olduğumu kendim hissetmek istiyorum
Sabır irade zaman canım hepsi olacak yeterki pes etme

Benimki liste kural falan olmayan bi diyet. Pek zorlanmiyorum. Akşamları biraz acikiyorum. Sabah kahvaltıda ne istersem oni yiyorum öğle yemiyorum. Canım istemiyor akşam evde në yaptıysam onu yiyorum az ama salata çok yiyorum. Ekmek yok. Karatay gibi besleniyor um. Ama canım bişey isterse bir lokma yiyorum yasaklarim yok
Sporları zayıflatan kızlar beni baya motive ediyor

En güzeli açlık yaşamadan yasak koymadan yapmak.
spora her gün mü gidiyorsun

Şuan için bir başarı öyküm yok fakat olacak. Vermem gereken 15 kilo var 10 gündür diyet ve spor yapıyorum. 3 aylık spor salonu üyeliği aldım haftada 6 gün spora gidiyorum.ayni zamanda çalışan bir çocuk sahibi biriyim bütün bunlar beni biraz zorluyor fakat kararliyim.

Meyvelerden armuta benziyorum yüzü
m ise adeta bir dolunay. Her tontis gibisi ortamlarda laf sokmaları ve karsilastirmalara maruz kalıyorum. Olsun seninde yüzün güzel diyorlar. Evet ama ben bunu hiç sormamistim ki.

Daha önce 40 kilo vermiştim (doğum kilolari) yine yapabilirim. Ailem senin yapın bu kabul et diyor.Her konu benim kilomla son buluyor. Güzel olmak yetmiyor kilo varsa guzelliginde bir önemi kalmıyor.
Popoma ve göbeğime takmadigim isim kalmadı utanirim belki diye fakat bu seferde gözüme sevimli geliyorlar kabulleniyorum.
kilo 72 boy 165 yazması bile zor ya üstünde taşıması daha kötü. Aynaya bakmıyorum.Hayat tontislere cok zor arkadaşlar. Diyebilirsiniz sende boğazını tutsaydin diye tutamadım işte.

Öncesi sonrası fotografimi koymak için heyecan laniyorum öncesi fotomu çektim fakat koymaya cesaretim bile yok. Aksama kadar cesaret toplayıp koyacağım. Benimle başlamak isteyen birileri varsa çok memnun olurum. Yanımda olur musunuz?
Başlık çok şeker umarım istediğiniz kiloya ulasirsiniz

2015-12-01 17.16.51.png

Kızlar 10 günlük degisimim

Bugün ki menum
Sabah 2yumurta peynir
Şekersiz çay
Öğle
Bir lokma börek çay
Ikinci kahve
Aksam
Pırasa yemeği
Salata