tontişlik kader değil

Canım hayırlı uğurlu olsun topiğin şimdiden başaracağına inanıyorum.
Benim yüzümde dolunay gibi
Şimdi ki halimin fotosunu çektim burada paylaşıp gaza gelmek için ama koymaya cesaret edemedim senin gibi bende.

Ben koydum sonunda kışın fazla kilolari saklayabiliyoruz fakat bir de bunun yazı var. Sen.paylas fotonu emin ol.daha çok gaza geleceksin.

Gece gece yine psikolojim bozuldu nasıl gidecek bu kilolar diye bakınırken yalnız olmadıgımı hissettim 23 yasındayım 1 yasında çocuk annesiyim veeeee 165 boyunda 70 kiloyum gram veremiyorum sürekli bi iştah sonum ne olacak böyle aman yaaaaaa göbeğim 6 aylık hamile gibi içime çekmekten artık bıkkınlık geldi

Üzülme lütfen bir yerden başla bende seninle aynindurundayim kilo boy. Sürekli kilo alıyorum veriyorum . Ama bu son nokta insan iradesi herseyin üstündedir. Insan çok güçlü bir varlıktır isterse vücudunu değiştirebilir.
Dusunsene severek yediğin bır tatli sonrası hissettigin kötü his? Yada istemeyerek Yedigin bir elma sonrası hissettigin iyi his mi
Belki tam doymamak yada çok lezzetli şeyler yememek seni o zamana zarfinda uzebilir fakat sonuç için çekeceğim sıkıntıya deger

Ruhumuzu değil vucudumuza değer veren adamlar için senin her halin güzel diyen adamları üzdük kızlar. ...

Ilk taşı en günahsiz olanıniz atsın lutfen
Bence hiç kötü deil hayatım. Üstün hiç yokne güzel. Tam tersiyiz. Benimde üst var alt yok. Bence man
Ruhumuzu değil vucudumuza değer veren adamlar için senin her halin güzel diyen adamları üzdük kızlar. ...
kesinlikle aynı fikirdeyim. Ne saçmalıklar yapmışız zamanında. Artık iş işten geçti. İşte bende bu kiloları verip onu yok saymak istiyorum artık. Kendime güvenim gelsin istiyorum. Güzel olduğumu kendim hissetmek istiyorum

Mer

Bugün ilk günüm sabah bi yeşilçay içtim ve öğlene kadar dayancam çook zor geliyor bana bu iştahla aç kalmak ama ben aç kalmadan asla zayıflayamam sofraya oturunca bütün irademi kaybediyorum.. Dayanalım arkadaşlar aynaya bakmak vücudumuzla barışık olmak için boğazımı tutmaktan başka yapacak bişey yok.. 5 tane çocuk doğurmuş zayıf insanları gördükten sonra artık bi çocuk dogurdum olacak o kadar diyemiyorummmm....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…