tontişlik kader değil

Ben doğum yaptığımda 100 kiloydum 40 kilo verdim veriliyor merak etme
Ben sabahları normal.kahvalti yapıyorum öğle yemeği yemiyorum aksama salata sebze yoğurt yada et yapıyorum bir tanede günde meyve ama sen emziriyorsun biraz daha zengin olmalı menun. Öğle yemeğini istahim olmadigi için yemiyorum ben. Normalde yenmesi lazim. Aşırı aciktiigmda peynir yiyorum yada yumurta haşlayıp yiyorum benim 17 kilo var verilecek . Gece bile aciksam aç durmakmyerine peynir yiyorum
Benimki dukan ve Karatay karışımı bişey oldu
Alpim gelmiyormusun kilo bildirmeye tatlım?

Çok insan gördüm incecik olan baya fazla kilolardan inmiş, neden olmasın ki...
Keşke kendi gittiğim salondaki kızların ilk ve son halini gosterebilseydim.
Alpim gelmiyormusun kilo bildirmeye tatlım?
Bildirim fakat benim tartı bozuk keşke sporda tartilsaydim unuttum neyse 3 kilo eksikmis zaten taryilayim geliyorum

Ben burda kendimi buldum resmen benimle aynı şeyleri yaşayan insanlarla arkadas olmak harika.
Çok hızlı zayıflatan bi yöntem biliyorum fakat çok zararliymis daha önce bi kez denemistim daha yapmam

Tere tohumu metabolizmayı hızlandırıyor ben kullanmıştım ise yaratmıştı sonra çok. Zararli olduğunu öğrendim.

Kizlar merhaba ben de uc gundur hamurisi ve tatliyi kestim ama yemegimi yiyorum sizce bu sekilde kilo verilirmi

Troide dışardan müdahale etmek zararliymis ilaç bitki vs. Sonra vücut nasıl olsa çalışıyor dışardan destek geliyor diye kendi çalışmiyormus. Sonuçları ağır olabilir

Yeni bir kilo vermeyi destekleyen çay tarifi buldum.
4 bardak su kaynatıp 2 adet yeşil çay koyuyoruz yarım limon sıkıp
Bir şişe maden suyu ekliyoruz gün içinde içiyoruz.
Ben de biraz değiştirdim maden suyunu bardağa koyup yeşil çay koydum ve limon sıktım. Akşam bu şekilde içtim.

Canım bu harika bişey tebrik ediyorum seni. Keşke bende kararlı olabilsem senin gibi. Hafta sonu nihayet tartıldım. Çöktüm resmen. 1.68 boya 75.300 gr. Düşünebiliyormusun alt üst oldum. Napıcam ben yaa.

Canım bu harika bişey tebrik ediyorum seni. Keşke bende kararlı olabilsem senin gibi. Hafta sonu nihayet tartıldım. Çöktüm resmen. 1.68 boya 75.300 gr. Düşünebiliyormusun alt üst oldum. Napıcam ben yaa.
Hiç canını skmayacaksin ve devam edeceksin. 75 kilo çok değil boyunda uzun normalden

X