Gebeliğe Hazırlık Tombişlişe Veda. Gebeliğe Merhaba.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk hedefimiiizz aralığa kadar eksi 12 sonrası öyle öyle hedefler :):) şöyle bir şey duydum kuzular yarım maydonoz limon soda inanılmaz iyi diyorlar. Denemeye uygun olanlar için bir araştırılabilinir :)
Benm adetim gelirse icebilirim bi cok seyi su an maydanoz falanda sknt :) aklimda hepsi

Arkadaşlar kilo bildirimi bekliyorumm

MinnakPortakal kiloları buraya not etmeye basla bence cnm listemiz oluşsun

98.700 ile ben devam ediyorum. Kilo bildirimi yapanlar beni etiketlesin liste oluşturup ana sayfamıza ekleyeyim :)
Günaydın kızlar bende 77.2 dün yemeği çok geç yedim ve bir lokum yedim hemen 400 gr olarak döndü bana kızlar ben diyeti bırakmak üzereyim çok sıkıldım bana kızın bir şey diyin

Arkadaslr grubu kuran arkdsmz liste yapackti en son. Ses soluk kesildi grupta iyi msnz

Kızlaaaaarrr nerdesiniz bugün cuma :)
Canım gruba ne oldi blmyrm yazyrm cevap yok en sevdgm gruptu aslnda ;(
Ben kilo bldrimi yapayım
89.400 kg
200 dakika yürüyüş.
Bu hafta hiç kaçamak yok.
Annelik için güzel adımlar atacgmizi dusunyrm. Bugün kadın doğuma gdcgm yumurta takibi isticem. Bata 4 günüm kaldı.

Çok sevindim canım aynen devam ins ben hic yürüyüş yapamadım bu hafta hastalık falan ins haftaya baslicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…