Gebeliğe Hazırlık Tombişlişe Veda. Gebeliğe Merhaba.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım nasıl hesaplıyorsun anlamadım. Benim Homa-Ir testim Temmuz’da 2.68di 2.50 üstü insülin direnci oluyor sanırım aynı değer Aralık 2017de 4.46 idi. Ben ilaç vs kullanmadım. Kortizonu galan bırakınca kendiliğinden düştü. Şimdi kaç bilmiyorum tabi bakalım Aralık’ta bir daha baktırıcam kan tahlillerime 10 kilo verdiğimde
Aclik sekeriyle insülin degerini carpip herhlde 405e bolunce sonuc çıkıyordu cnm hesaplama oyle

Kızlar ben cok fenayım hasta mi olacam ki ayaklarım donuyo resmen alt karnım felaket ağrıyor cok halsizim ayakta duramiyorum kendimi hasta gibi hissetmiyorum ama ayakta duramiyorum

Kızlar ben cok fenayım hasta mi olacam ki ayaklarım donuyo resmen alt karnım felaket ağrıyor cok halsizim ayakta duramiyorum kendimi hasta gibi hissetmiyorum ama ayakta duramiyorum
Grip olmzsn inşallah hava degsmndn de olur. Bu arada yarın sabah kilo bildiri yapıyoruz değil mi ben şimdi diyetsyndn geldim:KK66:

Geçen yıl ikizlerime hamileyken tek belirtti ayaklarım çok üşüyordu. Hemde mayıs ayında. Şimdi bile yanıyor.
Ben gecen ay kimyasal yasadim o zmn da adete bi hafta kala falan ayaklarım usumeye başlamıştı hem seviniyorum galiba hamileyim die hemde gene mi kimyasal die düşünüyorum

Bende geldim kızlar o kervana daha 20 gun once doktorum oyle soyledım. Yardımcı ilac verdı 20 gun dur Dıyetteyım 4 kğlo verdım. Bende bu kilo giderse bebıs gelecek diye dusunuyorum acıkcası.

• Beğen
Reactions: 10N
Hoşgeldin Canım bugün kilo bildirimi yapicaz her cuma tartı günü :KK66: hep beraber vericez ins
Bende geldim kızlar o kervana daha 20 gun once doktorum oyle soyledım. Yardımcı ilac verdı 20 gun dur Dıyetteyım 4 kğlo verdım. Bende bu kilo giderse bebıs gelecek diye dusunuyorum acıkcası.

evett selam MinnakPortakal MinnakPortakal ekim ayı anneleri topiğinden buraya bugün kırmızı kart yiyerek geçmiş bulunmaktayım. 8-10 kg vermek hedefim. şu saat itibari ile sağlıklı beslenmeye başlıyorum. spor olarak da eliptik bisikletim var benim evde aslında onu yapsam mı bu konuda eğer bebek çalışmaları devam edecek ya sıkıntı yaratır mı bilemedim.
düşük tehlikesi yoksa spor yapabilirsin. kolay gelsin.

Günaydııııınnnnlarr Kızlaaaaarrr :KK66:)
Bugun ilk kilo bildirimi benden olsun bari
*88*le başlangıç yapıyorum haftaya ins en azindan -1 olarak bildirim yaparım:KK70:

• Beğen
Reactions: 10N
X