Gebeliğe Hazırlık Tombişlişe Veda. Gebeliğe Merhaba.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burayida bastimmm uleynnn aaa bir topik dahamii neeeyyyyyaa 12 gun olmus acalii kilo veren oldumi kizlar hadi bende 1 ay once 97 dim 94 dustum bayagi hasta oldum ya kilo cabuk gidio bende bakalmm ne olacak

Kızlar bende hamıleyım cok sukur pko vardı 12kılo verdım 59la hamıle kaldım dua edın oncede bır dusugum var .. Allah en ksa zmaanda sızlerede nasp etsın .. işin tek sırrı diyet+kılo vermek sonrasında rabbım verıyor süphesiz:nazar:
Aslında çok kilonda yokmuş canım İnşaAllah sağlıcakla alırsın kucağına . Ben de pkoyum kilo vermem lazım.

Hıc uzulme ben 4ayda verdım kendi kendime adet olmuyordum ılacla sökülüyordum kılo verdıkce zaten duzene gırdı ilaçsız adet gordum sadece karbonhıdrat ve sekerden uzak dur 1saatlık yuruyus yap hatta alabılrsen 2.el yuruyus bandı al yaz kıs yurursun ..

Hıc uzulme ben 4ayda verdım kendi kendime adet olmuyordum ılacla sökülüyordum kılo verdıkce zaten duzene gırdı ilaçsız adet gordum sadece karbonhıdrat ve sekerden uzak dur 1saatlık yuruyus yap hatta alabılrsen 2.el yuruyus bandı al yaz kıs yurursun ..
Yürütüş her gün yapmaya çalışıyorum . Tatlıyı da çok seviyorum daha önce yaptım ama zor oluyor vermek . Adetlerim bu aralar pembe olmaya başladı anlamıyorum. Yalnız kilo vermek adet düzenini çok etkiliyor ondan Emin’im

X