Gebeliğe Hazırlık Tombişlişe Veda. Gebeliğe Merhaba.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
harikasın canımmmm sizdeki su irade bana da lazım
Bu aliskanlkla oluyor aslnda ve mideni şu ile doldurrsn açlık olmyr boylece yağ yakma gercklsyr. Karatayn kitabni aldgmda 2 öğün nasl olur yaa asla dedim yazın eşimle tesadfn gerceklsti derken mide hemen alisti. Şimdi 3 öğün nasl yiyomsm diyorm. 40 günde 6 kilo gitti tabi yuruys de yaptım.

Arkadaslar bu glıforu daha once vermişti doktor ama bır süre gitmeme kararı aldım recetesız satılıyorumu bilgınız varmı kesnlıkle durdu kılo vermem 60da kaldm yaaa

Arkadaslar bu glıforu daha once vermişti doktor ama bır süre gitmeme kararı aldım recetesız satılıyorumu bilgınız varmı kesnlıkle durdu kılo vermem 60da kaldm yaaa
Bebek dusunuyrsnz ilac veriyor mu doktor? Ben folik asit bilr kullanmaya çekindim ama. Boy kilo endeksne göre baktnz mi ideal kaç kg sizin için

1.5 senedır hormon ilaç iğne ne varsa kullandım öyle yoruldumkı artık kendımı işe yaramaz eksik histtemeye basladım artık en son bıraktm herseyı sadece spra gdyorum 10 kılo verdm 60kiloyum suan bi 5 kılo daha vermek niyetım allah kımseyı bu yolda elı bos bırakmasın en kısa zmanda kucaklarmızı doldursun insallah

Kızlarrr nasılsınız ben bugün diyetisyene gittim :) Bu diyetisyene bugün başladım.Önceden şirketinkine gidiyordum çok memnun değildim. Bu çok tatlı bir kadın.Bana telaş edilecek bir şey olmadığını kimlerin kimlerin kilo verdiğini adım adım bunu başaracağımızı söyledi. Ben çok sevdim çok cana yakındı. Reglim de yaklaşıyor sanırım.Sabah yoldayken hafif akıntım oldu. antibiyotikte kullandım ama Sabah kendimi ıslak hissettim.Hafif bir kasık ağrım var. Bu glifor ve antibiyotik idrarımı da kokutmaya başladı sanırım. Ay yumurtluyor muyum diye bakayım dedim yumurtlamıyorum da kaç gündür hiç çıkmayan çizgi bugün çok şükür hafif silikte olsa çıktı :) Bir an önce regl olsam da şu stresi atsam. Başlangıç olarak hedefimiz 2 ayda 12 kilo :) Sonrasında hamileliği daha rahat düşünebilirsin dedi doktor :)

Ins canım azmin iradenin elinden ne kurtulmus basarirsin ins hedefteki sey guzel cunki
Bnmde bugun akupunktur uygulamasinjn günüydü ama hic gidesim gelmedi hem cok halsizim hemde hic kilo vermiyorum ben ya yarin gideyim dicem doktora hergun nelrr yapıyorum yürüyüş limonlu su vs ama yok gr gitmiyor bu arada moralim sıfır

Canım sana bir haftalık listemin görüntüsünü göndereyim mi? Doktor bana bunu ilk hafta metabolizma hızımı ölçmek için verdi. Çok genel bir liste. İstersen bir de kendine göre onu uyarla? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…