Gebeliğe Hazırlık Tombişlişe Veda. Gebeliğe Merhaba.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
88 canım. 89 bazen . hatta bazen 90,
Bak yemişsin artık yapcak bişey Yok onlar mideye gitti ama birazdan evde müzik açıp dans edebilirsin yürüme imkanın varsa şöyleee bi 45 dk yürü gel en azından yediklerini yağa çevirmeden eritmiş olursun veya yarın daha az kalorili yersin

Kız test yapmadın mı ? Yapabilirsin artık kıyamam ya ama ben sana dedim çok erken test yaptırdın doğru söylemiş arkadaşın

Yaptım canım yaaa ultra erken gebelik testiydi valla kalbim kadar beyazdı zaten erken mi regl olcam ne böyle kasıklarım sancıyor göğüslerim ağrıyor inşallah olurum da geçe kalmaz

kızlar birbirimize destek olursak daha kolay atlatırız belki

Yaptım canım yaaa ultra erken gebelik testiydi valla kalbim kadar beyazdı zaten erken mi regl olcam ne böyle kasıklarım sancıyor göğüslerim ağrıyor inşallah olurum da geçe kalmaz
Canım daha günün geçmedi ayrıca sen yinede antibiyotiği kullanma kuzum yumurtan ayın kaçında çatlamıştı ?

Canım daha günün geçmedi ayrıca sen yinede antibiyotiği kullanma kuzum yumurtan ayın kaçında çatlamıştı ?
Yok canım geçmedi ama erken gebelik testiydi bu aydan artık umudum hiç kalmadı :) artık sindirdim sanırım. testi de öylesine yapmıştım ileriki maçlara bakıcaz bize bişey olmasın kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…