Gebeliğe Hazırlık Tombişlişe Veda. Gebeliğe Merhaba.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum gebelik düşünüyorum dedin demi yesil cay sknt vermiyor mu ki onermiyorlar sanki bende çok düşünüyorum yesil cay icmeyi cok faydasini gormustum onceden ama korkuyorum bu aralar ya hamielysem bisey olursa die

Canım düşünüyorum ama değilim zaten bu bir haftalık liste önümüzdeki Salı istersen sorarım sen yeşil çayı içme şüphen varsa Canım

Canım düşünüyorum ama değilim zaten bu bir haftalık liste önümüzdeki Salı istersen sorarım sen yeşil çayı içme şüphen varsa Canım
Cok sevinirim ya sorarsan ben cok muallaktayim insülin direncim varken olmuyordu günü gününe adet oluyordum zaten rahatça içiyordum ama su an olma ihtimali var emin olamıyorum biberiye ve yesil cay cok etkili

Bildiğim bitki cayi tarzda şeyleri içmemek gerektiği söktürücü ozelliklerndn dolayo ama yeşil çay yerine açık limonlu çay iceblrsnz yada ben kaynar su içine karanfil atıp iciyrm

Iyi akşamlar kızlar 2 gün çok kötü geçti benim için ama bugün iyi bir gün geçirdim abur cubur isteğim yoktu bugün çok şükür. Cuma tartılma konusu bencede uygun hem kimin daha çok desteğe ihtiyacı var biliriz hem kendimizdeki yanlışları görmüş oluruz . Bu yesilcay konusuna gelince benim diyetisyenim tüp bebek yapacagimi biliyordu çok fazla odemim olduğu için verdi yeşilçayi galiba zararı yok

ben bi tane sıkıyorum sanırım seviyorum limonu
Tansiyonu filan etkiler diye korkuyorum. Zayıflamaya etkısi oluyormu ben enfeksiyon için kullanıyorum. Birde yaprak yeşilçay var demleme olandan sallama değil. Su içmeye çalışıyorum ama içemiyorum en fazla 2 litre anca. Yarın koşu bandına başlayacağım. Bakalım hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…