TOKSİK İLİSKİM VE ÇIKMAZDAYIM

Toksik olduğunu bildiğim birine asla geri dönmem

Bence ayrılmakla iyi yapmışsınız. Sizi kısıtlayan biriyle hayatınızı sürdürmeyin ki daha çok gençsiniz eminim daha kaliteli insanlar çıkacak karşınıza. Kendinize saygınız olsun dönmeyin o adama geri

Olmuyorsa zorlamayın salın

Evet en çok gücume giden de ben Allah'ım kavuştur diye ağlarken o gönül ediyomus. Sorsan hep aklımdaydın diyo

Evet en çok gücume giden de ben Allah'ım kavuştur diye ağlarken o gönül ediyomus. Sorsan hep aklımdaydın diyo
Yalan ayan beyan yalan yani :) erkekler hepp böyledir aklımdaydın ama kızla eğlendik belki biseyler yaşadık arada bir ayrılırız bi sende iki onda hayat bana güzel diyor yani

Allah aşkına düzgün birisi olsa neyse de pek de düzgün değil anlattığın kadarıyla.yahu bu ülkede kaç univ genetik var.?benim bildiğim sadece itü de var ,başka varsa da 1 belki 2 univ daha vardır.puani da yüksekti.itu de de okumak için dil bilmek gerek.hayatini heba etme.ileride yurtdışına gitmek istersin ona da karşı çıkar.bosver bu adamı.daha niceleri çıkar karsina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…