Tiroid için dereotu kürü

TSH IM 2,5 ÇIKTI DOKTORUM GEBELİK İÇİN 1 AY BEKLE DEĞERLERİN DÜŞSÜN O ŞEKİLDE HAMİLE KAL DEDİ.İLACIMIN DOZUNU ARTTIRDI.AYNI ZAMANDA DEREOTU KÜRÜNE DE BAŞLADIM.(DOKTORUMA DANIŞARAK)PROLAKTİNİM YÜKSELİRSE DİĞER AY SAKINCASI OLURMU GEBE OLMAMA LÜTFEN ACİL CVP....

sanırım prolaktin hormonuda engel olabilir benimde tsh yüksek en son 5 çıktı hamile kalmam için doktorum bekle demedi eğer kalırsan hemen ilacını mg yükselticez dedi bende dereotu her sabah yemeye çalışıyorum inşllh faydası olur

Dereotu prolaktini yukseltiyor, bende hashimoto hastasym hergun 100mg ilac aliyorum ve prolaktinim hafif yuksek oldugu icin dereotu kurunu kullanamiyorum... bazi programlarda dereotu tiroid icin diyolar ama prolaktini yuksekse gebe kalmaya cabaliyorsa uzak dursun demiyolar malesef

Ay iyi ki okudum öğrendiğim iyi oldu bende hem prolaktin hem tsh yüksek dereotu yedim bugün bidaha yemeyeyim bari hem gebelik istiyorum hemde prolaktinden dolayı kanamam var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…